Wygłusznie tablicy [opis]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
denerwuje cie trzeszczaca tablica/ramka??

po przeczytaniu jakiegos arta o tej czesci od fokusa (taka pianka pod ramke kupiłem zamocowałem, dalej trzeszczy... wiec wziołem pianke od paneli tasme 2stronna i przykleiłem bezposrednio pod tablice efekt: cisza!!! goraco polecam
  
 
Może być, ja miałem lepszy patent. W sklepach meblowych (np. u mnie w pracy) jest dostępne coś takiego jak silikonowe poduszeczki do wyłuszania frontów. Przyklejane od spodu frontu nie powoduja trzasku. średnica wygłuszacza ok 7 mm.
Coś takiego ładnie przykleja sie pod tablicę i daję porządany efekt
  
 
Ja miałem w Essim tablice zwyczajnie podklejone gumą. Zwłaszcza że ramek wizualnie nie lubię
  
 
ja w cytrynie mam pianke od paneli pod tablicą, ale jak zwieksze VOLUME to i tak tablica drży............zreszta podobnie jak tylna klapa, siedzenia i wskazówki żyjące własnym życiem tak to jest z jak sie ma sub 30cm w takim małym kajtku
  
 
JA u siebie przykleiłem pasek grubej uszczelki jakieś 4 cm powyżej dziur na wkręty mocujące ramkę i drugi pasek pod. Moim zdaniem najprostrza metoda tylko trzeba dobraćodpowiedio róbszą uszczelkę. Polecam.
  
 
Cytat:
2008-01-23 17:48:48, fizz2 pisze:
po przeczytaniu jakiegos arta [...]


No, no tylko nie jakiegoś Arta
pozdrawiam
Arturek
P.S.
Chyba chodziło o ten opis:
opis.PDF - kliknij
  
 
Cytat:
2008-01-24 17:44:44, Arturek pisze:
No, no tylko nie jakiegoś Arta pozdrawiam Arturek P.S. Chyba chodziło o ten opis: opis.PDF - kliknij

kurde Arturek a Ty nie masz na co kasy wydawać?
  
 
Cytat:
2008-01-25 21:04:40, tjmdm pisze:
kurde Arturek a Ty nie masz na co kasy wydawać?


Lubię mieć wszystko z logo Ford. Np. udało mi się kupić (na allegro) oryginalną apteczkę i trójkąt ostrzegawczy. I dlatego też nie wymieniam radia Ford.

Mnie wygłuszenie (piankowe, forda) pomogło.


[ wiadomość edytowana przez: Arturek dnia 2008-01-25 23:10:23 ]
  
 
A ja Wam powiem, że wystarczy trochę gąbki może być z materaca. Ja u siebie włożyłem 4 cm, a raczej upchałem bo ciasno strasznie ale cisza... dach faluje a tablica cisza . Zero kosztów pod blokiem czasem znajdzie się jakiś tapczan.
  
 
Wszystko zależy przed czym chce się wygłuszać, czasami żadne zabiegi nie pomagają
  
 
Cytat:
2008-01-29 18:41:59, Raven pisze:
Wszystko zależy przed czym chce się wygłuszać, czasami żadne zabiegi nie pomagają




No ty Wojtuś to musiałbyś całego z zewnątrz gąbką obłożyć a do środka piankę do okien


Ja tablicę z tyłu mam na taką piankę białą , czasem w taką zawijają telewizory, a z przodu nawaliłem kleju na gorąco i jest spokój.... przynajmniej z tablicami, bo o reszcie brzęczących rzeczy nie wspomnę......
  
 
Cytat:
2008-01-27 22:29:13, Szymon0018 pisze:
A ja Wam powiem, że wystarczy trochę gąbki może być z materaca. Ja u siebie włożyłem 4 cm, a raczej upchałem bo ciasno strasznie ale cisza... dach faluje a tablica cisza . Zero kosztów pod blokiem czasem znajdzie się jakiś tapczan.


to jest o tyle nie dobre ze gąbka chłonie wodę, wiec niedługo bedzie tam siedlisko rudej
  
 
ja przywalilem na duze kleksy siliconu - w poblizu rogow dalem silicon i normalnie skrecilem na wkrety jak fabryka kaze
  
 
ja też proponuje coś w stylu silikonu bo sam go zastosowałem. Znajomy radził mi nie dawać gąbki bo w zimie i w deszczu to szybko blache ........ trafi od wilgoci