Car Audio - dobre a tanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Szukam dobrych rad od osób które znają się na Car Audio

Do Radio JVC KD-G333

potrzebuje

2x 100mm (przód)
2x 165mm (półka tył)
2x tweeter

To wszystko montowane w Fiat Uno
Oczekiwania to w miare dobry dzwięk i Mocniejszy BASS

PS: Bez wzmacniacza da rade(?)

Koszt do 300zł

Prosze o rade, jakies dobre firmy za rozsądną cene,
bo miałem kupować Boschmana ale wiele już
czytałem że to badziwie i nie zbyt dobry sprzęt
a nie stać mnie na Hertza czy JBL...
Prosze o rade.



[ wiadomość edytowana przez: buhert dnia 2008-01-26 22:55:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: buhert dnia 2008-01-26 22:55:51 ]
  
 
A musisz mieć te 10 z przodu i 165 z tyłu? Nie jest to dobre rozwiązanie bo te malutkie 10teczki będą psuły Ci cały efekt. Tył będzie mocno grał a przód nie wyrobi i będzie tylko hałasował!
Najlepszym wyjściem byłby porządny komplet odseparowany na przód
za te 300 zł (za tą kase możesz kupić naprawdę bardzo dobry sprzęt) np. kliknij
miał byś dobry bas, tony śrenie i soprany. W takiej sytuacji nie potrzebujesz wzmacniacza. Podłączasz wszystko pod radyjko i będzie naprawdę ładnie grało.
Jak nakupujesz za te 300 zł głośników niskiej klasy to tak naprawde będziesz miał tylko hałas w samochodzie a nie muzyke!
Pomyśl nad tym!
  
 
Z przodu nie mam miejsca w drzwiach aby zamontować głosniki.
Tam mogę dać tylko 100mm na przód.
  
 
a miejsce na głośniki masz w drzwiach czy gdzieś z przodu schowane? bo jeśli masz w drzwiach to może pokuś się i spróbuj zrobić albo kupić dystane i wtedy mogą wejść w drzwi 13stki. nie będzie to estetyczne ale będzie lepszym rozwiązaniem niż 10tki.
  
 
Z przodu mam miejsca na 100m w desce ale na samym dole

PS: Na allegro czy otomoto.pl jak lookniesz na sprzedaż Uno to
znajdziesz zdjęcia środka.
Pozdrawiam
  
 
dystanse + PowerBass S-6C i bedzie grało jak ta lala i nie ma ze nie wejdzie Trzeba sie tylko troszeczke wiecej pomeczyc
  
 
A jakiś dobry wzmacniacz(tani w miare)
Na co należy patrzeć (?) na jakie parametry(?)
  
 
Witam Chciał bym się doradzić chciał bym poprawić audio w swoim samochodzie chodzi mi o zamontowanie tego radia Pioneer DEH-1200MP do tego z 6 głośników (4 na przód i 2 na tył) jaką tube ale nie wiem co bym musiał jeszcze dokupić i jaki by był koszt tych żeczy prosił bym również linki jakie mi polecacie głośniki jaką tube z góry dziękuje
  
 
Cytat:
2008-01-26 22:47:02, buhert pisze:
Witam. Szukam dobrych rad od osób które znają się na Car Audio Do Radio JVC KD-G333 potrzebuje 2x 100mm (przód) 2x 165mm (półka tył) 2x tweeter To wszystko montowane w Fiat Uno Oczekiwania to w miare dobry dzwięk i Mocniejszy BASS PS: Bez wzmacniacza da rade(?) Koszt do 300zł Prosze o rade, jakies dobre firmy za rozsądną cene, bo miałem kupować Boschmana ale wiele już czytałem że to badziwie i nie zbyt dobry sprzęt a nie stać mnie na Hertza czy JBL... Prosze o rade. [ wiadomość edytowana przez: buhert dnia 2008-01-26 22:55:24 ] [ wiadomość edytowana przez: buhert dnia 2008-01-26 22:55:51 ]



Jeśli interesuje cię coś w klasie dobra cena/jakość to polecam sprzęt SONDA. Dobra szwedzka robota. http://sondaeurope.pl no chyba że jakaś używka na Allegro.