Dziwne buczenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy jeździe powyżej 70 km/h słychac u mnie dziwne buczenie,coś tak jak bym cały czas hamował silnikiem i nie ma różnicy czy jest to na luzie czy w czasie przyspieszania (mam sportowy tłumik który troche wyje,ale przy prędkości 90-100 to buczenie potrafi go przebić więc musi byc naprawdę głośnie).Ogólnie to momentami mi wchodza przez to drgania na szybę boczną,bądź na jakis inny element który brzeczy.

To buczenie czasem jest przerywane na pare sekund i najbardziej można to odczuć jak się jedzie na trasie w kolejinie i czasem z niej wypada.

Tak się zastanawiałem,czy to może silnik daje taki efekt i wydech to potenguje,ale przy wrzuceniu na luz dalej jest to samo.

Strzelają mi już przeguby,ale to chyba nie to.Ciężko mi zlokalizować skąd się to bierze bo czasem mam wrażenie,że to z tyłu,a czasem z przodu i w obu przypadkach z lewej strony.Mam też pognite podłużnice i może auto się łamie,albo cos w tym stylu.
Myślałem tez o oponach,ale to raczej by było jakieś szybkie chuczenie czy coś.

Macie jakies pomysły gdzie szukać przyczyny??
  
 
a zmienia się to jakoś, gdy hamujesz, skręcasz, zwalniasz, przyśpieszasz, na każdym biegu, na luzie, przy zgaszonym silniku i na innej nawierzchni (bez kolein), na różnych obraotach?
  
 
łożysko ci buczy
  
 
Ja takze stawiam na lozysko, u mnie tez cos buczalo, ale to bylo takie przerywane. Auto zostawilem w warsztacie i wymienili lozysko.
  
 
a u mnie np wyzabkowana była opona...
  
 
Przy hamowaniu raczej się nie zmienia,no chyba,że prędkość zejdzie do 60 to zanika buczenie.Ogólnie to przy tej prędkości mam raczej 4-5 bieg i nie ma różnicy na którym jade,to samo jak wrzuce luz.Wydaje mi się,że w zakrętach cichło,ale już nie pamiętam,może różnie bywało,tak samo jak przy jeździe w koleinie.Łożyska w sumie z tyłu miałem wymieniane,więc jeszcze by przód został i z tego co wiem to napewno prawy przód mam do wymiany,a odgłosy wydaje mi się jakby dochodziły z lewego tyłu,ale momentami jest też złudzenie,że to lewy przód.

Dziwne jest to,że czasami są te drgania które słychać na lewej szybie czy jakimś plastiku.