Moja piękna Toyotka AVENSIS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Można zobaczyć tylko klikając PPM i wybierając pokaż obrazek. Nie moge wyświetlić od razu.



[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2008-02-15 11:47:41 ]
[ powód edycji: Ale ja mogę poprawić :D ]
  
 
No dobrze obrazek poprawiłam a teraz należy wpisać jakiś sensowy temat wątku. Więc jak nazywać się będzie galeria??


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2008-02-15 18:58:13 ]
  
 
to na zdjęciu to Chorwacja ?
  
 
tak to dalmacja
  
 
nie wiem jak zmienic temat wiec prosze cie madziu pomoz mi i zmien go np na Moja piękna Toyotka.
  
 
No to teraz może jakieś dane ? Silnik, przebieg, wyposażenie... ?

pzdr
  
 
Jest to D4-D 116 kucyków (może nie za wiele, ale wystarczy), właśnie stuknęło jej 160000 i jadę na wymianę filtrów i oleju, jęsli chodzi o wyposażenie to jest to chyba wersja sol (ma wszystko oprócz skóry, ma jeszcze 2 zaślepki po prawej stronie kierownicy, ale nie bardzo wiem co by tam mogło być, wstawiłem tam 2 diody: od alarmu i blokady zapłony). Kupiłem ją w lipcu 2007, wtedy miała 144000, została wyprodukowana we wrześniu 2002 i przyjechała do mnie z Francji.

PS: proszę o pomoc. Moje radio na konsoli środkowej ma przyciski od navi, niestety jak ją kupiłem były uszkodzone. Nie wiem jak sprawdzić jaka jest temp w aucie (choć pod kierownicą jest czujnik), jak sprawdzić aktualne i średnie spalanie i czy jest szansa na wykożystanie modułu GPS (jeśli takowy jest gdzieś) do jakiegoś ekranu dotykowego, bądź palmtopa?