Nie moge odpalić MK4 1.6xr3 co jest??? Ratunku :(((

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kilka dni temu dojechałem normalnie na parking i nagle zgasł chciałem odpalić go ponownie ale dupa, nie moge! nie wiem co jest... cheta i cheta ale nie łapie, lilka razy udało się odpalić ale po kilku minutach zgasł wczoraj chciałem odpalić go z linki i udało się odczepiłem linke i dojechałem do siebie na parking po czym znowu dupa, zgasł i nie odpala już )) Błagam niech ktoś mi doradzi co mam robić i co to może być strasznie boli brak fury pozdrawiam all KroguL
  
 
a czuc moze paliwo, jest lpg zalozone?? polecam sprawdzic swiece jak tam wygladaja sa zalane czy suche.. kiedys mialem podobnie tylko ze postal 2 dni.. okazalo sie ze gaz i benzyna naraz dostawalo sie na cylindry za duza mieszanka byla i nie chcialo odpalic
  
 
Nie ma gaziku )) a świece nie powiem są mokre ale od tego że ciągle prubuje go odpalić )) już nie wiem co mam robiś! on chce odpalić a nie moze
  
 
Nie ma gaziku )) a świece nie powiem są mokre ale od tego że ciągle prubuje go odpalić )) już nie wiem co mam robiś! on chce odpalić a nie moze a co do paliwka tu czuć i to bardzo
  
 
A iskra jest ?
  
 
No Właśnie jest :/ samochodzik kręci ale nie łapie
  
 
Trzeba sprawdzić ciśnienie pompy paliwa.
  
 
Z pompą jest wszystko oki przyczyna napewno jest gdzie indziej tylko gdzie :/
  
 
polecam sprawdzic sprezanie na cylindrach i zastanowic sie nad paskiem rozrzadu byc moze przeskoczył o zeba.. jaki stary kiedy wymieniany??
  
 
przekaznik z pompy wtryskowej. rozowy pod nogami kierowcy. nad pedalami sprawdz raczej to to. mi tez krecil jak glupi a nie palil ale na pych palil. sproboj i jak zapali to wiesz ze to jest przyczyna
  
 
oki sprawdze to )) teraz własnie odpaliłem go na cholu i wyglądało wszystko ok )) ale znowusz dojechałem na parking i dupson zgasł i nie odpala )) już tak sobie siedze i myśle że moze jakieś fatum wisi u mnie na parkingu )
  
 
Cytat:
2008-03-27 17:08:41, s_damian pisze:
przekaznik z pompy wtryskowej. rozowy pod nogami kierowcy. nad pedalami sprawdz raczej to to. mi tez krecil jak glupi a nie palil ale na pych palil. sproboj i jak zapali to wiesz ze to jest przyczyna



Drogi przyjacielu nie mam tam żednego różowego kabelka :/ ani nad ani pod ani nawet nigdzie zboku hehe ))
  
 
Cytat:
2008-03-27 19:29:35, KroguL20 pisze:
Drogi przyjacielu nie mam tam żednego różowego kabelka :/ ani nad ani pod ani nawet nigdzie zboku hehe ))



sory sory to słowo Kabelka samo i się dodało hehe )) pisze już głu8p[oty ze zmęczenia bo całymi dniami się katuje tym samochodem
  
 
napewno przekaznik pompy paliwa. Mialem takie same objawy chwile pochodził i gasł. Po przeczyszczeniu i poprawieniu w nim styków wszystko wruciło do normy
  
 
ta...tez mialem probelm z tym przekaznikiem...

mozna go tymczasowo na krotko zewrzec zworka....

https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=175109&c=45&hq=&f=20&m=flat" target="_blank">https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=175109&c=45&hq=&f=20&m=flat
  
 
25 pln kosztuje taki przekaznik co spina na stale...ja juz tak 3 lata smigam
  
 
dziękuje wam fszystkim za pomo )) ale błagam powiedzcie mi gdzie znajde ten przekaźnik bo za cholerke nie wiem gdzie to się mieści :/ hmyyy... będe wdzięczny )) jkestem totalny lajkonik i się tak bardzo nie znam ))
  
 
przekazniki sa umieszczone po lewej stronie kierownicy ca ta niby poleczka na klucze w desce rozdzielczej.jest taka blacha do ktorej sa podczepione co by nie wisialy kolo sprzegla.musisz sie troszke pogimnastykowac i siegnac pod deske nas pedalem sprzegla
  
 
Cytat:
2008-03-27 23:55:10, EltonRST pisze:
przekazniki sa umieszczone po lewej stronie kierownicy ca ta niby poleczka na klucze w desce rozdzielczej.jest taka blacha do ktorej sa podczepione co by nie wisialy kolo sprzegla.musisz sie troszke pogimnastykowac i siegnac pod deske nas pedalem sprzegla



No oki znalazłem go )) tylko pytanie czy jest cały :/ bo plastik jest przytopiony ale po rozebraniu wygląda oki :/ wygląda identycznie jak tu:

https://www.motonews.pl/forum/?op=frp&t=209432&c=45&f=20&post=2906903"e=1

jutro będe kombinować go zamątować jeszcze raz bo troche go oczysciłem i zobaczymy a jak dupa to pojade na szrot i kupie taki jeden ))
  
 
mi tez tak sie dzialo, niewiedzialem co to i wymienilem silnik na RSa
problem znikl "jak reka odja"