Co mi dziś poprawiło humor...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A wiec ja w temacie proponuje taki temat bo nie wiem czy był czy nie a nic nie znalazłem a ze pamiec mam krótką to nie pamietam czy rok temu coś takiego istaniło

Mi moze nie dziś ale wczoraj miał poprawić humor pewien zakup ale do niego nie doszło a wiec jeszcze bardziej sie ciesze . Dobrze sie stało bo teraz nadal jestem na etapie poszukiwań.


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-02-22 08:42:48 ]
  
 
Ja wczoraj skonczylem i mam juz pelno funkcyjny scyzoryk do golfa , po zatym wygralem super smiesznego osiolka ze Shreka na kreglach, znaczy po kreglach w automacie
  
 
..

No Paczuszka z częściami do mojej furki dziś do mnie dotarła

  
 
Odwołane wstawienie okien u kumpla(zła pogoda) i poranna kawa.To na chwilę obecną,a potem nie wiem,czy nie będę pisał w:"Co mi podniosło dziś...."
  
 
Disco z sasiedniego tematu
  
 
Cytat:
2008-02-23 23:25:38, CzapCzap pisze:
Disco z sasiedniego tematu

mi tez
  
 
Cytat:
2008-02-23 23:44:41, Suchy pisze:
mi tez

AMEN!
  
 
watpie zeby cos mi poprawilo humor w najblizszym czasie
  
 
Mi ostatnio poprawia humor ciągłe przeglądanie ogłoszeń sprzedazy aut. Szukam auta do kupienia i poprostu jak widze jakie ludzie trupy sprzedają za jakie duze pieniądze to naprawde humor mozna sobie podbudowac .
  
 
koleś który wpadł na zajęcia i chciał koniecznie wpis do indeksu (2)

a że mu profesorek dwói nie chciał wpisać bo nie chodził i takie tam bla bla bla

to krzykną
panie kurwa to jedynkę mi wstaw
  
 
ma umyta Carinka
  
 
Urwane zajecia o 16 , z najwiekszym durniem, jeszcze nic w tej klasie sie nienauczylismy, puste kartki na egzaminie. Programowanie
  
 
Podpisany urlop na piatek
 
 
to co wątek niżej
  
 
Zamówiłem nowego laptopika
Wreszcie nastąpi przesiadka z PCeta

  
 
Jeżeli mówimy o zamawianiu, to ja w tym roku rozpoczynam całkowitą zmianę audio w audi Poprawia mi humor że głośnik zamówiony w środę powinien po niedzieli przyjść i cieszę się z tego jak dziecko hihi
  
 
Cytat:
2008-02-29 16:05:26, davidos88 pisze:
Jeżeli mówimy o zamawianiu, to ja w tym roku rozpoczynam całkowitą zmianę audio w audi Poprawia mi humor że głośnik zamówiony w środę powinien po niedzieli przyjść i cieszę się z tego jak dziecko hihi



hehe, niezly agegat ale po co ci taki duzy , nawet nie widzialem nigdy 15 cali na zywo
  
 
A wiesz ja słucham wolniejszych rytmów i do tej pory mam 12 cali i jakoś już mi to nie wystarcza... Na początku myślałem o Hertzu ES300 bo w końcu 12 cali i z bagażnika by coś zostało, ale usłyszałem u kolegi i jakoś tego zejścia nie ma teraz tylko problem czy mi się do bagażnika skrzynia zmieści hehe
  
 
Cytat:
2008-02-29 16:18:12, davidos88 pisze:
A wiesz ja słucham wolniejszych rytmów i do tej pory mam 12 cali i jakoś już mi to nie wystarcza... Na początku myślałem o Hertzu ES300 bo w końcu 12 cali i z bagażnika by coś zostało, ale usłyszałem u kolegi i jakoś tego zejścia nie ma teraz tylko problem czy mi się do bagażnika skrzynia zmieści hehe



A co dla mnie do szybkich bitow ? . Skrzynke zamknieta mam na 12 cali
  
 
Boję się doradzać, bo to kwestia upodobań, ale do szybkich to bym zarzucił jakąś mocną 10 calówkę bo jednak 12 to nie to. Tak zrobiłem dla kolegi i to na budżetowym magnacie za 150zł i wzmacniaczu blaupunkta i jest zadowolony Do szybkich Hertz ES 250 pewnie by wystarczył Słyszałem go jakiś rok temu w astrze II combi i dawał radę nawet