[-Melon-] My ESSI Winter Edition

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chce zaprezentować mojego Essiego 1.8 TD z 94 roku. Autko kupiłem w listopadzie 2007 roku i wtedy nie nadawał się do jazdy i wziąłem się za niego konkretnie a od 2 stycznia tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem prawo jazdy wiec Essiego musiałem szybko kończyć

Zmiany w nim dokonane to:
wszystko (zderzak, maska, drzwi tapicerka) od 99roku
tylna klapa na gładko
tablica w zderzaku
przedni zderzak obniżony
sportowe zawieszenie firmy KONI
podświetlenie wnętrza na niebiesko z 3 funkcyjna kontrolą: świecenie stale, miganie, podświetlenie w rytm bassu
tarcze + klocki hamulcowe firmy brembo
przelotowy układ wydechowy firmy SEBRING
silnik podkręcony do 95KM


W planach :
progi własnej konstrukcji
lotka na tylna klapę nad szybę
felgi 15''
porządne CAR Audio

Wszystko przy tym autku robiłem sam jak tylko wracałem ze szkoły

!! UWAGA !! Mam na sprzedaż felgi 16" od Cossiego bądź to są Cossi Look cena jaka mnie interesuje to od 850 do 900 zł !!!!!




Mój ESSI
Mój ESSI
Mój ESSI
Mój ESSI

[ wiadomość edytowana przez: -MeloN- dnia 2008-02-24 13:21:18 ]
  
 
zdjęcia coś nie tak, nie ładują się
  
 
nie wiem jaki był problem z tymi fotkami mi tez nie chciały sie ładować ale to naprawiłem i wszystkie są w linkach


zapomniałem dodać iz tylne lampy są przyciemniane ( chodzi o dół tych lamp)

[ wiadomość edytowana przez: -MeloN- dnia 2008-02-24 13:26:57 ]
  
 
Lepki z maski wywal, kołpaki też, to może coś z tego będzie

Jakie tam masz zawieszenie? Bo nie widać gleby.

Jak wstawiac obrazki.
  
 
Cytat:
2008-02-24 13:35:36, Snale pisze:
Lepki z maski wywal, kołpaki też, to może coś z tego będzie Jakie tam masz zawieszenie? Bo nie widać gleby. Jak wstawiac obrazki.


zajrzyj w profil - -MeloN- glebe chce dopiero zrobić
  
 
napisałem ze jest sportowe zawieszenie, a nie gleba bo sportowe zawieszenie nie zawsze łączy sie z glebą, różni sie od seryjnego charakterystyką pracy
  
 
Cytat:
2008-02-24 13:01:53, -MeloN- pisze:
Witam, chce zaprezentować mojego Essiego 1.8 TD z 94 roku.



Wszystko, ładnie pięknie ale to chyba nie ten rocznik
Nie było w 94 mk7
  
 
Cytat:
2008-02-24 13:45:09, -Rocky- pisze:
Wszystko, ładnie pięknie ale to chyba nie ten rocznik Nie było w 94 mk7


kolega nie napisał że to jest mk7, tylko że ma przód od mk7 - a przynajmniej ja tak zrozumiałem
  
 
Cytat:
2008-02-24 13:51:32, slawcek pisze:
kolega nie napisał że to jest mk7, tylko że ma przód od mk7 - a przynajmniej ja tak zrozumiałem





Spoko, ale wszystkie drzwi też są z mk7
Tylko zderzak tylny jest z mk6
  
 
Cytat:
2008-02-24 13:01:53, -MeloN- pisze:
Witam, chce zaprezentować mojego Essiego 1.8 TD z 94 roku. Autko kupiłem w listopadzie 2007 roku i wtedy nie nadawał się do jazdy i wziąłem się za niego konkretnie a od 2 stycznia tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem prawo jazdy wiec Essiego musiałem szybko kończyć Zmiany w nim dokonane to: wszystko (zderzak, maska, drzwi tapicerka) od 99roku tylna klapa na gładko tablica w zderzaku przedni zderzak obniżony sportowe zawieszenie firmy KONI podświetlenie wnętrza na niebiesko z 3 funkcyjna kontrolą: świecenie stale, miganie, podświetlenie w rytm bassu tarcze + klocki hamulcowe firmy brembo przelotowy układ wydechowy firmy SEBRING silnik podkręcony do 95KM W planach : progi własnej konstrukcji lotka na tylna klapę nad szybę felgi 15'' porządne CAR Audio Wszystko przy tym autku robiłem sam jak tylko wracałem ze szkoły !! UWAGA !! Mam na sprzedaż felgi 16" od Cossiego bądź to są Cossi Look cena jaka mnie interesuje to od 850 do 900 zł !!!!! Mój ESSI Mój ESSI Mój ESSI Mój ESSI [ wiadomość edytowana przez: -MeloN- dnia 2008-02-24 13:21:18 ]


jest napisane że drzwi też są wymienione
  
 
Cytat:
2008-02-24 14:14:44, slawcek pisze:
jest napisane że drzwi też są wymienione



Ehh musiałem to przeoczyć
  
 
A nie prościej było kupić już Mk7 a nie cudować i jakiegoś składaka klepać....