Pomocy :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec sprawa wyglada nastpujaco planuje zalozyc sobie cb President Harry. Nie mam anteny nie chce tez jakiejs wielkiej 1,5metrowej. ale za bardzo sie na tym nie znam jutro chce jkechac do sklepu zeby mi dlstroili antene. ale moje pytanie odnosi sie jaka jest wydajniosc takich 0,4-0,6 m a jaka 1,5m antena? Moze znacie jakies dobre przyklady anten ktore beda pasowac i nie beda zbyt wielkie? jestem calkowitym poczatkujacym wiec prosze o wyrozumialosc

pozdrawiam Karol
  
 
Cytat:
2008-02-25 22:14:23, kazeb pisze:
wiec sprawa wyglada nastpujaco planuje zalozyc sobie cb President Harry. Nie mam anteny nie chce tez jakiejs wielkiej 1,5metrowej. ale za bardzo sie na tym nie znam jutro chce jkechac do sklepu zeby mi dlstroili antene. ale moje pytanie odnosi sie jaka jest wydajniosc takich 0,4-0,6 m a jaka 1,5m antena? Moze znacie jakies dobre przyklady anten ktore beda pasowac i nie beda zbyt wielkie? jestem calkowitym poczatkujacym wiec prosze o wyrozumialosc pozdrawiam Karol


Zasada jest prosta, im dłuższa antena tym lepszy zasięg i jakość łaczności
Pzdr
p_18
---------------------------------
President Jackson II + Sirio 5000PL = best performance !
  
 
i jest tych anten w tym sklepie caly las co tu kupic.jest tak im mniejsza antena tym gorzej i raczej unikac magnesu.co do konkretnego modelu to nie wiem bo znac je wszystkie to bede jak zostane emerytem dziekuje panstwu dobranoc