Światła mijania nie gasną po wyłączeniu!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie - dzisiaj rano chcę odpalić essa a tu lipa . Po odpaleniu od kumpla zauważyłem że świecą światła mijania choć wyłącznik jest na OFF - próbowałem i nic z tego - tylne działaja prawidłowo i migacze oraz długie też? mijania gasną dopiero jak wyciągnędwa bezpieczniki od świateł - czyżby przekaźniki??? Please HELP!!!!!!!!!!! bo inaczej sprzedam k...wę


[ wiadomość edytowana przez: hans37 dnia 2008-03-03 14:12:35 ]
  
 
Wyglada to na przelacznik zespolony, ten przy kierownicy.
Czy pala Ci sie postojowki jak wyciagniesz kluczyk ze stacyjki (mimo, ze na przelaczniku na OFF)?
  
 
Własnie postojówki nie palą a tylko mijania - wkurza mnie to bo rozwala mi aku - nie wiem czy ma na to wpływ pogoda - mocno zlało essa i zastanawiam się czy gdzieś nie zamókł. Przejechałem nim po odpaleniu 20km i myślałem że wyschnie ale nic się nie poprawiło


Tylne działają tak jak sobie tego przełacznik życzy więc mam watpliwość czy to przełącznik na dźwigni???

[ wiadomość edytowana przez: hans37 dnia 2008-03-03 12:19:19 ]
  
 
sprawdz ten przekazńik przy zespolonym to może byc jego
 
 
musze ponownie rozbebeszyć ustrojstwo ale najpierw sprawdzę czy gasną po odpięciu kostki od przełacznika zespolonego
a propos - czy ktoś zna dobrego elektryka w Krakowie?


[ wiadomość edytowana przez: hans37 dnia 2008-03-03 12:26:52 ]
  
 
jak odepniesz kostke od przełącznika zespolonego to napewno światła zgasna- może byc walniety ten przkażnik przy zespolonym kiedyś mój tato w esim miał podobny problem gasił auto i po godzinie albo dłuzej światła mijania same się zapalały się w esim pomogł awymiana tego przekaźnika
 
 
A tak dokładniej - czy to ten wpięty w ustrojstwo?
doszukałem sie także , że on odpowiada za światła ale długie a te u mnie działają ok


[ wiadomość edytowana przez: hans37 dnia 2008-03-03 12:43:27 ]
  
 
A tak dokładniej - czy to ten wpięty w ustrojstwo?
Cytat:


tak - czarna kostka przy zespolonym
 
 
a kolega wie, co to sa swiatla drogowe a co mijania???
bo po tytule watku i postach mam spore watpliwosci
  
 
Serdecznie dziękuję koledze radekbox za słuszna uwagę!
OCZYWISCIE CHODZIŁO MI O SWIATŁA MIJANIA BO JAK KAżDY WIE DROGOWE TO TZW. DłUGIE!!!!
A tak na marginesie - byłem u elektryka i sprawdził przekaźniki od świateł na skrzynce bezpieczników - bez rezultatów. Stwierdził, że walnięta jest skrzynka i trzeba rozbebeszać ale...... odstawiłem essa na godzinkę i potem przed uruchomieniem włożyłem oba bezpieczniki i postanowiłem jechać tylko na światłach pozycyjnych - Efekt - wszystko gra i buczy Czekam do nastepnego razu ale widać że essa trzeba czasami postraszyć szrotem to przestaje sie wygłupiać!

A tak na mój gust to chyba mam gdzieś małe zwarcie i jak pada deszcz to coś się zalewa i pada elektryka Dzieki za pomoc!