Brewki/ maskownice Essi MKVII 97"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukam w miare tanich okularków do mojego essiego zarówno na przód jak i na tył.
szukałem na allego i nie ma nic specjalnego.
ewentualnie jakbym miał sam zrobić to czy wogóle sie da takie cos wykombinować.
Pozdrawiam
  
 
zycze Ci, zebys zmienil zdanie co do takich "bajerow"..
  
 
Cytat:
2008-03-04 21:06:49, marcinos_rs pisze:
zycze Ci, zebys zmienil zdanie co do takich "bajerow"..



czemu?
  
 
bo oszpecisz samochod.. nie wiem co moge wiecej napisac
  
 
Cytat:
2008-03-04 21:16:47, marcinos_rs pisze:
bo oszpecisz samochod.. nie wiem co moge wiecej napisac




hehe wiesz jedno co mi sie nie podoba w moim essim to, to że ma pół okrągłe światła... niby to nie agresywne spojrzenie ale i nie mieciutkie w pełnych okregach:/
chciałbym nadać jakiegoś harakteru mojemu essiemu
  
 
A właśnie, bo na priva zapomniałem. Proszę, odpuść okulary, brewki. Jak już, to pociągnięcie maski - badlook. Dość droga sprawa niestety, ale chyba lepiej nic albo później, niż to co wyżej

W MKVII jakiego masz, najfajnieszy badlook jaki widziałem kiedykolwiek miał kolega BUGZ w białym Essim. Odszukaj fotek. Delikatny, ale widać że coś jest nie tak... Rzuć okiem na auto Fryszarda / Snale, Adus20. Tam masz agresywne.

  
 
albo rozłup lampy i pomaluj srodki na czarno, wtedy bedzie
  
 
Cytat:
2008-03-04 21:27:35, marcinos_rs pisze:
albo rozłup lampy i pomaluj srodki na czarno, wtedy bedzie



To też jest ciekawa opcja Jak masz, wsadź w profil jakieś foty, będą dla potomności a poważnie to pomaga na przyszłość. Coś będziemy wiedzieć o czym piszemy. Jaki masz kolorek itp
  
 
Cytat:
2008-03-04 21:20:50, Wojo pisze:
A właśnie, bo na priva zapomniałem. Proszę, odpuść okulary, brewki. Jak już, to pociągnięcie maski - badlook. Dość droga sprawa niestety, ale chyba lepiej nic albo później, niż to co wyżej W MKVII jakiego masz, najfajnieszy badlook jaki widziałem kiedykolwiek miał kolega BUGZ w białym Essim. Odszukaj fotek. Delikatny, ale widać że coś jest nie tak... Rzuć okiem na auto Fryszarda / Snale, Adus20. Tam masz agresywne.



thx wiec jednak zaczekam i uderze jak to sie mówi z grubej rury
  
 
Tylko bad look, żadnych brewek
  
 
Cytat:
2008-03-05 12:37:38, Snale pisze:
Tylko bad look, żadnych brewek


Brewki to jeden z tych akcesoriów, które nie są lubiane w FEFK
Podobnie jak świecące nakrętki na wentylki, świecące spryskiwacze szyb, metalowe naklejki na wlew paliwa, płomienne naklejki, jeśli kolega szuka czegoś takiego to źle trafił
  
 
Cytat:
2008-03-05 13:28:56, zagore1 pisze:
Brewki to jeden z tych akcesoriów, które nie są lubiane w FEFK Podobnie jak świecące nakrętki na wentylki, świecące spryskiwacze szyb, metalowe naklejki na wlew paliwa, płomienne naklejki, jeśli kolega szuka czegoś takiego to źle trafił



po 1
myslałem że to forum jest by sobie pomagać a nie naśmiewać sie z kogoś
po 2
szukałem tylko nakładek nie żadnych naklejek... dobra przód trzeba badloocka zrobic a co z tyłem?? hmmm moze wymiana na diodowe oświetlenie lub zmiana kloszy na białe?
  
 
tyl lepiej zostawic w spokoju, bo do mk7 nie ma zadnej ciekawej alternatywy..
  
 
Cytat:
2008-03-05 15:02:43, Man_of_destiny pisze:
po 1 myslałem że to forum jest by sobie pomagać a nie naśmiewać sie z kogoś po 2 szukałem tylko nakładek nie żadnych naklejek... dobra przód trzeba badloocka zrobic a co z tyłem?? hmmm moze wymiana na diodowe oświetlenie lub zmiana kloszy na białe?


najgorsze jest to że do combi nic takiego na tył nie ma, ani białych ani lexsusów itp. nawet nakładek nie ma.jedynie widziałem na aukcji nanullnakładki na tylne światła, ale cena była rzędu 200PLN + transport......ehhhh
ja za jakiś czas sam spróbuje coś zmodzić
  
 
niestety musisz sie pogodzic z tym ze jezeli komus cos sie nie spodoba w twoim essim albo w twoich planach to beda sie wysmiewac,gdzy jest to najlatwiejsza metoda wydania opini negatywnej...ale uwierz mi ze w innych clubach bywa gorzej
rob essiego pod siebe-nie pod forum
Cytat:
2008-03-05 15:02:43, Man_of_destiny pisze:
po 1 myslałem że to forum jest by sobie pomagać a nie naśmiewać sie z kogoś

  
 
Cytat:
2008-03-05 15:10:28, slawcek pisze:
ja za jakiś czas sam spróbuje coś zmodzić



jak coś zdziałasz to daj znac i zapodaj fotkami... bo myśle coby z tym zrobic... narazie wszystko w fazie planów... ale plan sa najważniejsze... samymi modernizacjami zajme sie po maturkach...
  
 
Cytat:
2008-03-05 15:57:13, Man_of_destiny pisze:
jak coś zdziałasz to daj znac i zapodaj fotkami... bo myśle coby z tym zrobic...


nie ma sprawy
ale to tak szybko nie nastąpi - zaczekam aż się zrobi trochę cieplej


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-03-05 16:01:47 ]
  
 
Cytat:
2008-03-05 16:00:48, slawcek pisze:
nie ma sprawy ale to tak szybko nie nastąpi - zaczekam aż się zrobi trochę cieplej [ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-03-05 16:01:47 ]



no wiadomo... przy tej pogodzie jak sie niema fajnego ocieplonego garażu to sie nic nie zdziała:/
  
 
ja zrobiłem ten błąd i kupiłem okulary i połączyłem je jeszcze z błotnikami i zderzakiem i wyglądało to do du.. zrób lepiej bad luka albo
zmień na jakieś od innego auta ja tak teraz kombinuje już nie długo będą moje nowe fotki i cała przeróbka
  
 
Cytat:
2008-03-05 16:30:03, szer pisze:
ja zrobiłem ten błąd i kupiłem okulary i połączyłem je jeszcze z błotnikami i zderzakiem i wyglądało to do du.. zrób lepiej bad luka albo zmień na jakieś od innego auta ja tak teraz kombinuje już nie długo będą moje nowe fotki i cała przeróbka



hmmm apropos badloocka to mógłby mi ktos polecić jak sie za to zabrac a jeżeli samemu jest mega cieżko ile by to wyniosło u jakiegoś blacharza?