Brakuje im kasy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jestem przekonany że cb jest czymś super wreszcie nas nie dogoniet a nie schowają sie za krzaki i suszą miało sie to skończyć i co dalej się kryją mam fotki na tel. z dzierzoniowa jak są schowani
  
 

Uwiez mi Policjanci za krzakami nie są problemem, tylko nasze dziurawe drogi i głupota kierowcow !!!
Poza tym CB radio to cos więcej jak tylko "antymisiek" odkąt je mam w aucie, to zauwazyłem, ze jezdze wolniej, bardziej delektuje sie jazdą
  
 
Bo wiesz ze stojac w korku, mozesz z kims pogadac, posmiac sie z tekstow i nawet bedac sam w aucie czujes sie jakbys jechal cala wycieczka totez jestesmy za kolkiem spokojniejsi i bardziej wyrozumiali na bledy innych Przynajmniej ja tak mam No chyba ze gosicu ewidentie przegnie pale to wtedy leci na radiu komunikat ze leci po szosie nie zwracajac uwage na innych w ramach czytsego ostrzezenia dla tych z prozdu Duze mobilki wiedza jak go uspokic
  
 
" Duze mobilki wiedza jak go uspokic "
Dokładnie tak jak mówisz kolego "chaosgce" ,jeżdżę "dużym" i na różnych pyskaczów są sposoby.Kiedyś gdy jechaliśmy z kolesiem dwoma "dużymi"mobilami do Wawy w okolicach Sycowa na zakręcie wyprzedził nas" małym "mobilkiem taki" cwaniaczek".Gdy przeszliśmy na 19 i zwróciliśmy mu uwagę to on nam zaczął pyskować,no to puściliśmy w eter info jaki mobilek (model,kolor,blachy) w którą stronę pomyka.Gostek momentalnie zamknął "jadaczke" i siedział już cicho,nie pyskował,nie wyprzedzał bo wiedział,że jakby co to może czasem dostać w "trąbe".Pozdrawiam wszystkich!!



[ wiadomość edytowana przez: Uniden510 dnia 2008-05-06 14:27:07 ]
  
 
radio w aucie ma wady i zalety nikt kto jezdzi jak p...a nie zalozy radia bo nie będzie słuchał jak go krytykuja .cwaniaczki zakladaja ale sa tylko na nasłuchu od krawaciarza niczego się nie dowiesz (nie generalizuje teraz ale raczej tak jest).ogónie osobowe słuchaja mało nadaja antenki teraz co 3 auto ale nikt nic niewie.I TU MOJA PROSBA TAKA DO WSZYSTKICH OSOBÓWEK ODZYWAC SIE JA WIEM ZE JAK RADIO WLACZONE TO SZUMI ALE TRZEBA JE USTAWIC.konczac sam mam osobowke i radjo po kluczyku odpalam i jest zawsze cos tam slysze i zawsze cos podpowiem .ale jak jakis urzytkownik pasma11 metrow nie wie jak droga do miejsca x to niech zamelduje koledze z przeciwka ze nie patrzyl badz trzymal za kolano albo telefon mial jadl pierdzial ziewal lub sciagal buty.i jade ostatnio z zakopca i wolanie na puszczy jak by nie ciezarowka co jakis czas to kaplica i stoja to tu to tam i nikt nic a nic moze gryzie ten mikrofon.MOZE Z 6 RAZY ZDARZYLO SIE ABY TIR NABRAL WODY W USTA.I TU WIELKIE POKLONY DLA CIEZAROWEK DZIEKUJE PANSTWU DOBRANOC