Hustler lubi śpiewać

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
potrzebuje zakupić nową antenke do CB, niestety musi być na magnes ( szef mógłby się zdenerwowac jak bym powiercił służbówkę) i mam pytanie do tych co posiadają tą właśnie antenę
czy w czasie jazdy ona wyje, gra śpiewa itp..??
bo u mojego ojca w cytrynce niestety wyje jak cholera ... nie wiem czy to kwestia tego że antena zaburza przepływ na samochodzie czy na każdym ona tak wyje...
  
 
ja u siebie zauważyłem jedynie świst w czasie deszczu poza tym nic wkurzającego nie słychać, być może dlatego że diesel klekocze
  
 
jak powiem tak hastlerek to pomyłka!! polecam Sirio ML 145!! mam i bardzo dobra antenka chyba najlepsza magnesówka
  
 
Cytat:
2008-03-13 08:45:55, Jabuszko pisze:
jak powiem tak hastlerek to pomyłka!! polecam Sirio ML 145!! mam i bardzo dobra antenka chyba najlepsza magnesówka


hastlerek to może i pomyłka....ale Hustller ....spokojnie daje radę , a poza tym jest bardzo poręczny...Jeśli służbówka jest używana głównie w rejonach miejskich....Hustler spełni swoją rolę.

Natomiast....bezsprzecznie...ML145 jest b.dobrą anteną....jak dużo i daleko się jeździ...warto zainwestować

Pozdrawiam
  
 
Ja wyrażam tak samo pozytywne opinie o Hustlerze jak i o ML145 we wszystkich odmianach - z przewagą na sirio


A świstać to może luźny kabel na dachu
Wystarczy go złapać do dachu na jedną lub dwie przyssawki w zależności od długości kabla
  
 
Hustlera nie musisz ściągać z dachu na parkingach podziemnych... Długość jest idealna

Odbiór ok

Mi się sprawdza, a wszystko mam na szybko odpalone... W sumie i tak po mieście nie używam
  
 
Właśnie zauważyłem, że mój Hustler umuzykalniony jednak jest i przy prędkości <80 km/h zaczyna delikatnie, acz słyszalnie świstać. Zamontowany mam na końcu dachu, przy klapie.
  
 
Z tego co sie orientuje Hustler to jedne z slabszych anten i napewno nie da sie tego porownac z Sirio,a zdjemowac nie trzeba czy w garazu czy na miescie tego i tak nikt nie ukradnie chyba ze jakis desperat.
  
 
Cytat:
2008-04-07 19:31:36, Zwierzu pisze:
Z tego co sie orientuje Hustler to jedne z slabszych anten i napewno nie da sie tego porownac z Sirio



Ja kupiłem głównie celem nasłuchu. Miał być tani i znośny zestaw i takowym jest. Radio włączane jest tylko podczas jazdy w trasy i wtedy też zadaję jedno sakramentalne pytanie. Resztę czasu słucham, a wjeżdżając do Krakowa to nawet wyłączam w cholerę!
  
 
Wazne ze działa i sie sprawdza Ja np jak lece to czesto sobie z kims gadam jakos tak raźniej.
  
 
Ja co najwyżej zapytam i przez 5 min. posłucham. Potem wyciszenie CB i pogłośnienie radia.
  
 
Potwierdzam świergolenie Hustlera tylko podczas deszczu.
  
 
Cytat:
2008-04-08 16:02:38, piotr_ek pisze:
Ja co najwyżej zapytam i przez 5 min. posłucham. Potem wyciszenie CB i pogłośnienie radia.


Czyli kolejny użytkownik z radiem bez gruszki...
ech...
  
 
Cytat:
2008-04-16 16:01:35, Navi pisze:
Czyli kolejny użytkownik z radiem bez gruszki... ech...



Mimo wszystko wolę standardowe radio. Może nadawać się nie da, ale słuchać to i owo spokojnie i bez zakłóceń można.