Fotorelacja - klamki, listwy, pod kolor autka bez ściągania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jedziemy .......

Wszystkie plastiki czarne, klamki, listwy na drzwiach czarne z elementem lustrzanym ( ten element przed malowaniem zmatowić lekko papierem ściernym, to jest taka folia chyba że ktoś to usunie - niłej zabawy) wszystko pod kolor autka. Aha i przyda się ściereczka wrazie zacieku.

Elementy potrzebne: spray kolor nadwozia, spray lakier bezbarwny, papier ścierny, kiklanaście kartek A4


1. Klamki, zamki i plastiki - nie ma żadnej filozofii.

Przed malowaniem


Przygotowanie do malowania


Po malowaniu i lakierowaniu


2. Listwy boczne i elementy lustrzane.

Przed malowaniem


Przygotowanie do malowania



Po malowaniu i lakierowaniu


Nic trudnego a efekt cieszy

POWODZENIA.
  
 
ile warstw lakieru bezbarwnego kładłeś???? polerowałeś potem na koniec ????
  
 
Podkładu do plastiku nie używasz?
W jakiej temperaturze malowałeś na powietrzu?
Osobiście zdejmuję elementy i maluję oddzielnie.
  
 
Cytat:
2008-03-21 12:54:20, Kamil_K pisze:
ile warstw lakieru bezbarwnego kładłeś???? polerowałeś potem na koniec ????



2 warstwy lakieru ale to nie jest reguła, nie polerowałem nawet o tym nie myślałem, ale to jak będe odświerzał cały lakier ( polerka całego autka)
  
 
Wielkie dzięki za fotorelacje pogoda się poprawi to zrobię u siebie
  
 
Cytat:
2008-03-21 12:59:57, surec pisze:
Podkładu do plastiku nie używasz? W jakiej temperaturze malowałeś na powietrzu? Osobiście zdejmuję elementy i maluję oddzielnie.



bez podkładu - nie znam sie na lakierowaniu - wszystko się trzyma to jest GIT Temperaturka 10 / 12 na powietrzu trafiłem na miłe słoneczko.
  
 
bobas a ja zaraz do katowic sie wybieram miłej roboty
  
 
ten lakier z klamek zejdzie szybciej niż tam się pojawił ;]
nie dość ze lakier w spray'u jest bez utwardzacza (gorzej schnie i jest miększy) to nie dałeś nawet zwykłego podkładu.

a powinno być tak:
specjalny podkład na plastik (przezroczysty) - w Du Pont to 800R
podkład do lakierowania
lakier
bezbarwny

i wtedy się będzie trzymać :]
  
 
na plastik to najlepszy jako podkład jest lakier do felg Motip w sprayu, sprawdzone, polecam
  
 
jak zleci to dam znać ( lubie eksperymenty) narazie nawet nie mówi szeptem że chce odpaść
  
 
Cytat:
2008-03-21 13:24:32, Kamil_K pisze:
na plastik to najlepszy jako podkład jest lakier do felg Motip w sprayu, sprawdzone, polecam


dodam, że są różne plastiki (i różne do nich podkłady)
  
 
Trzeba przyznać ze odważny jestes. Zycze zeby trzymało jak najdłuzej ale tak bez podkładu to troche nie teges