Polerka pokrywy zaworów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych.
Zabawa jest miła i proposta.
Najlepiej wymontować Pokrywę zaworów silnika papierek ścierny 200 dalej 400 i dalej jeszcze 600, po tym zabiegu można troszkę polecieć dajcie papier 400 ale na mokro i szorować aż zacznie zlepiać, na pewno się połapiecie o co mi chodzi. Dalej mały wypad najlepiej do jakiegoś złotnika i ubłaganie żeby odsprzedał zieloną pastę polerską: "to jest do srebra ale alu też dobrze łapie".
Kupić od niego z połowę i miłej zabawy! Najważniejsze jeśli nie chcecie zmieniać uszczelki pok pokrywą - dokładnie ją umyjcie, może to być zwykłym ludwikiem i powinno lśnić! Nooo i nie ma się co oszukiwać albo wycieki znikną albo wylezą te olejowe
tulejki na śrubach. Teraz warto ?eymoczyćja?, postaram się zamieścić fotki.

POWODZENIA




[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-03-03 08:45:08 ]
  
 
ja robilem u siebie polerkę... foty później... jak dotrę do domu...
  
 
Cytat:
2008-04-02 09:01:18, grigor100 pisze:
ja robilem u siebie polerkę... foty później... jak dotrę do domu...



zalozyles juz ją?
  
 
mam dwieitez mysle o polerce jednej,ale nie wiem czy czasem nie zrobię...............zobaczymy ,choć w połączeniu z rura osłoną może byc fajnie jak wypoleruje,tym bardziej ze po felgach jakaś wprawa jest
  
 
Cytat:
2008-04-02 10:10:27, marcinos_rs pisze:
zalozyles juz ją?



założyłem... jutro zobaczysz... do polerki poszły też przewody od recyrkulacji spalin... teraz kolektor dolotowy i przepustnica...
  
 
Cytat:
2008-04-02 10:52:05, grigor100 pisze:
do polerki poszły też przewody od recyrkulacji spalin...



trzeba bylo je wyciac w cholere
  
 
że co ? jaciebojesie chyba kolega Jools23 wypił jakąś flaszkę wieczorem i sie zabrał za pisanie
  
 
kapa silnika??? a co to jest?? tu rzeczywiście każdy kojarzy z maską!! Zmień temat i użyj słownika.
  
 
Cytat:
2008-04-02 11:23:58, marcinos_rs pisze:
trzeba bylo je wyciac w cholere




i tak nie działa to cholerstwo...
  
 
No dobra to foty mojej polery...

tak przed



a tak po




  
 
grigor ładnie ale czegos brakuje,gumowy wąz zatapic rura wypolerowaną, swoją drogą za kilkanascie dni moja komora ujrzy swiatło dzienne ,bedzie błysk taki ze oczka bedą bolec kolektorek idzie do polerki i kilka innych rzeczy
  
 
Cytat:
2008-04-02 21:04:28, RemikGT pisze:
grigor ładnie ale czegos brakuje,gumowy wąz zatapic rura wypolerowaną, swoją drogą za kilkanascie dni moja komora ujrzy swiatło dzienne ,bedzie błysk taki ze oczka bedą bolec kolektorek idzie do polerki i kilka innych rzeczy



he he powiem Ci Remiku że i u mnie części w drodze... jedzie polerowany dolot... te zdjęcia nie są aktualne... chodziło tylko o pokrywę...
  
 
O rzesz Ty w mordę ale sie świeci
  
 
Cytat:
2008-04-02 22:28:41, Wojo pisze:
O rzesz Ty w mordę ale sie świeci



to początek błyszczenia...
  
 
Cytat:
2008-04-02 22:30:27, grigor100 pisze:
to początek błyszczenia...



Zanczy, że ten blask do Krakowa doleci?
  
 
Aaaaa, to zapraszamy Tylko uprzedź, żebym okulary przeciwsłoneczne zabrał
  
 
O polera jasna

To już wiem, co będę robił w długie, letnie wieczory
  
 
Cytat:
2008-04-02 22:37:54, kcprski pisze:
O polera jasna To już wiem, co będę robił w długie, letnie wieczory



powodzonka...
  
 
Tylko przewiduję prabliem z dostaniem się w zakamarki napisu "Zetec 16V DOHC" (czy co tam jest nabazgrane ).
Chyba tylko jakimś cieniutkim bitem do wiertarki..
  
 
moja rada... odwiedź praktiker, obi czy cuś takiego i zakup sobie takie różne końcówki z filcu na wiertarkę...