Sprezyny do klockow hamulcowych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nigdzie ale to nigdzie nie moge dostac sprezynek rozporowych do klockow.W czasie jazdy slysze ocieranie klockow o tarcze i to mnie wkurza bo zalozylem nowe tarcze i klocki.Poprzedni fachowiec uznal ze sprezynki sa chyba nie potrzebne i wywalil je.
Nie ma ktos z Was namiarow na taki sprzet do hamulcow jak sprezynki,myslalem juz o zrobieniu z drutu sprezystego ale oryginaly to oryginaly.
  
 
Nie maja w aso?
Właśnie na dniach wymieniałem klocki i też myslałem czy nie wymienić bo troche były pordzewiałe ale jeszcze sprężynują więc założyłem
Carinus, chyba sie musiały rozlecieć i mechanik nowych nie miał i nie założył, no chyba że klocki wymieniał jakiś weterynarz i uznał że nie są potzrebne...
  
 
W ASO sa cale komplety naprawcze w super cenie i dlatego jeszcze tego nie mam.Patrzac na pozostale elementy zacisku nie wydaje mi sie zeby sprezyny juz sie rozlecialy tylko trzeba sie troche nameczyc zeby je zalozyc a komy sie chce meczyc.
  
 
Ja to bym zadzwonił do zakładu specjalizującego się w hamulcach. Mają na pewno takie druty. Jak zagadasz to ci wyślą. A swoją drogą pogratulować mechanika. Pierwsze kroki do niego bym skierował i niech naprawia co zje.ał .
  
 
Sprobuje sie cos dowiedziec, ale nie obiecuje ... generalnie ciezko jest cos takiego znalezc poza ASO. Kupujac klocki w ASO podejrzewam ze beda tam takie rzeczy jak sprezynki, ale kto by za takie cos chcial placic ...
  
 
no dobra i juz wszystko wiem ... mozna to dostac ... ale nie jest to tani zestaw ... trzebaby tylko spojrzec czy sa dokladnie takie jak potrzeba ... zestaw zawiera wszystkie sprezynki i blaszki do klockow z przodu ... zestaw jest na dwa kola i kosztuje 110 pln ...

Jakby cos to jest to do kupienia ... niestety u mnei w wawie ...
  
 
Mozna to kupic w Japan Cars lub w OnetPasaż w unternecie pod adresem:
Sklep
  
 
Dzieki koledzy za pomoc.Dac 120 zl za 4 kawaleczki drutu to juz przesada.Dowiedzialem sie gdzie robia sprezynki i podskocze do nich po drucik i sam powyginam na wszystkie osie.