Czy go kupic ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ello wszystkim milosnikom polderow....mam problemik czy kupic tego poldera ?? strasznie drogi ale mi sie strasznie spodobal...tylko niewiem co bedzie sie dzialo z takim silnikiem ?? moze ktos z was ma jakies rady jak sprawdzic dobrze ta fure ?? oto obrazek jego



Oto opis autka !

[ wiadomość edytowana przez: TvF dnia 2002-09-08 14:08:33 ]
  
 
Obrazek nie działa!
  
 
U mnie obrazek działa. Janio wejdź w opis jest tam też, co do ceny to rzeczywiście trochę wygórowana po tym czym dysponuje to auto. Napewno musiałbyś go zobaczyć "na żywo" przejechać się nim a przed kupnem poczytaj w naszym dziale FAQ:

Kupujemy auto

co sprawdzić aby nie kupić "kota w worku"

BTW: a jak kupisz to oczywiście zapraszamy do klubu

  
 
Ten poldek kiedys juz byl do sprzedania i chyba wtedy kosztowal 10 tys., widocznie ktos go odkupil i chce interes na nim zrobic. Ta maszyna ma bodaj silnik rovera 1.6 i 150KM.
  
 
hmm no ma silnik 1,6 122KM...ogladalem go jusz na żywo...i bardzo mi sie podoba ..ma taki mily odglos i wogole fajna krotka skrzynia sportowa..tylko boje sie ze jak go zakupie to niewyrobie na naprawach takiego silnika :|
  
 
Teraz to działa.

Zgadza się - ten Polonez był już kiedyś oferowany do sprzedaży, i ponoć ktoś go kupił.
Tak wyglądał
Z rejonu Pragi Południe trafił jak widzę do powiatu garwolińskiego.
I juz jest do sprzedania? Tak szybko? Może gość nie może sobie poradzić z opanowaniem takiego potwora na drodze?

A poważnie: Myślę, że warto go kupic, tylko ta cena.... mogła by być trochę niższa.


[ wiadomość edytowana przez: Janio dnia 2002-09-08 16:05:00 ]
  
 
Ładny, ale troszke drogi. Pewnie bezpośrednio od właściciela kosztowałby ok. 10 tys. Jeżeli Cię na niego stać i jest zadbany... decyzja należy do Ciebie.
  
 
Dzieki panowie..co do ceny jeszcze sie potarguje moze przynajmniej do 12000 spuszcza...jutro jade z znajomym mechaniorem oglookac go dokladnie i moze uda sie go kupic...pozdro
  
 
Jesli furka jest "zdrowa" to GRATULUJE wyboru
  
 
Gablota jak ze złota Gdybym miał taką gotówkę to bym go łyknął i zaraz gaziora wstawił. Jak mechanior stwierdzi ze jeszcze troche pojeździ, to bierz go. Pozdrówka
  
 
Wygląda nieźle ale cena pozostawia wiele do życzenia.Sprawdź go dobrze przed zakupem bo raczej nikt nie jeździ spokojnie takim wozem i byłoby przykro gdygyś po zakupie musiał od razu ładować się w naprawy.
Pozdrawiam
  
 
jeee mam jusz ATU !!! maszyna jak sie ma viktor
narazie jeszcze profilu nie uakualnilem , ale bedzie jusz powoli robiony ( musze sie we wszystkim polapac i porobic nowe fotki )

martwi mnie tylko jedno ze prawdopodobnie czeka mnie wymiana mostu...choc moze to lozysko ktores z tylu rzezi...bo przy 160-180 slychac niepokojace odglosy dobiegajace z tylu jakbyscie mieli jakies pomysly jak to dokladnie sprawdzic to walcie smialo

pozdro TvF

[ wiadomość edytowana przez: TvF dnia 2002-09-14 01:42:00 ]
  
 
Gratuluję autko jest ok :l
co do mostu to u mnie przy 90 wyje ale powyżej 100 już nie
ale podobno Rover tak ma
Jakiś czas temu robiłem most i gość wymienił co trzeba ale odrazu powiedział że niedługo znowu zacznie wyć i miał rację po pół roku rzęzi.
  
 
Kurde Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No mam tylko nadzieję, że na którymś z najbliższych zlotów zrobisz Dni Otwarte Poloneza Atu 1.6MPI.
Ile w końcu za niego dałeś?


SXC na pewno juz się nie może doczekać

Ps. Borysek też ranny ptaszek
  
 
Gratuluję zakupu
Co do wycia mostu to po prostu nie możesz tak szybko jeździć
A tak poważnie to mogą to być łożyska.U mnie było to samo.Tyle że nie przy takich prędkościach bo mój niestety nie chce się rozpędzać na gazie powyżej 160 km/h.Wymieniłem łożyska i jest już ok.Też myślałem że to most pada a tak nie było.
Pozdrawiam
  
 
No to teraz czekamy tylko na twoje wejscie w grono klubowiczow.
  
 
No jasne Janio ze nie moge sie doczekac

Na nastepnym zlocie czy spotkaniu bedzie to pierwszy samochod jaki obejrze, oczywiscie Twoja obenosc Tvf jest obowiazkowa

Jakie to ma przyspieszenie?
I w jakiej dzielnicy najczesciej stoi Twoje autko ?
  
 
Wow
Gratuluje. Sam jestem w wielkim (szoku)
Pozdrawiam Bialy_1987
  
 
No to teraz stoper do raczki i pomiary osiagow.
0-100km/h; na 4 biegu 60-100km/h; na 5 80-120km/h; Vmax; itd.
Czekamy na wyniki testu.
A i pytanie czy ten poldek ma turbo?
  
 
Skora jak by mial Turbo to mial by najmniej ze 160 konikow.