Skąd wziąć naklejkę klubową na esperalka ... :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam niewiem ale napewno znowu dostane opierdziel za ten post ale chcial bym uzyskac informacje na temat jak i gdzie mozna otrzymac od klubu naklejke klubowa na esperalka ???z gory dziekowa i pozdrowionka ...

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2009-10-06 13:34:44 ]
  
 
Masz podwieszony wątek na I stronie.
A opierdziel powinieneś dostać za tytuł posta....
  
 
Pisz do Kiniusi i pokaż się na zlocie w czerwcu
  
 
na zlocie pokaze sie jak bede mial wolne od pracy postaram sie ale oki i dzieki wielkie ....taka ma ksywke Kiniusia?
  
 
Cytat:
2008-04-04 00:32:07, REKIN3 pisze:
na zlocie pokaze sie jak bede mial wolne od pracy postaram sie ale oki i dzieki wielkie ....taka ma ksywke Kiniusia?


Cały wekend pracujesz po 24H/dobę że nie znajdziesz czasu żeby te parę kilometrów zrobić?


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2008-04-04 01:09:24 ]
  
 
Cytat:
2008-04-04 00:32:07, REKIN3 pisze:
....taka ma ksywke Kiniusia?



wstyd i hańba!...lenistwo (ludzkie czy rybne?) nie zna granic...
  
 
Cytat:
2008-04-04 00:32:07, REKIN3 pisze:
na zlocie pokaze sie jak bede mial wolne od pracy postaram sie ale oki i dzieki wielkie ....taka ma ksywke Kiniusia?


Tak taką mam ksywkę, a tak naprawdę takie I M I Ę nadali mi Rodzice na chrzcie. Kiniusia od KINGA,,,,,,,,,,,

Pisz do mnie na priv,,,,mam do zbycia jeszcze kilka sztuków.

Pozdrawiam
KINGA vel Kiniusia
(i dla jasności jestem KOBIETĄ )
  
 
Cytat:
2008-04-04 14:55:40, Kiniusia pisze:
KINGA vel Kiniusia
(i dla jasności jestem KOBIETĄ )


o rety a ja tyle czasu zylem w nieswiadomosci

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2008-04-04 16:04:12, lucas48 pisze:
o rety a ja tyle czasu zylem w nieswiadomosci


No popatrz jakie to czasem niesamowite wieści na człeka spadają
  
 
Cytat:
2008-04-04 14:55:40, Kiniusia pisze:
Tak taką mam ksywkę, a tak naprawdę takie I M I Ę nadali mi Rodzice na chrzcie. Kiniusia od KINGA,,,,,,,,,,, Pozdrawiam KINGA vel Kiniusia (i dla jasności jestem KOBIETĄ )


Serio ???

Kobieta mnie mnie bije............. zostawcie mnie,tak będę leżał

Rekin to już chyba spłynął................ do wisły
  
 
Cytat:
2008-04-08 07:57:05, JaRabbit pisze:
.." Rekin to już chyba spłynął................ do wisły ..."


Mam tylko nadzieję że Kiniusia siem nie wyrychliła

...sodoma i komora by była jakby ten pacjent woził znak klubowej przynależności

Jestem za tym o co się rzucał zawsze Adam4302 - Zdecydowanie trzeba stworzyć jakieś jasne wytyczne w sprawie "prawa do"..klubowej naklejki....nie rozdawać na prawo i lewo ...bo za dużo pojawiło sie takich niesmacznych "przypadków"..niestety
  
 
Cytat:
2008-04-08 09:50:46, bogdan1 pisze:
Mam tylko nadzieję że Kiniusia siem nie wyrychliła ...sodoma i komora by była jakby ten pacjent woził znak klubowej przynależności Jestem za tym o co się rzucał zawsze Adam4302 - Zdecydowanie trzeba stworzyć jakieś jasne wytyczne w sprawie "prawa do"..klubowej naklejki....nie rozdawać na prawo i lewo ...bo za dużo pojawiło sie takich niesmacznych "przypadków"..niestety


Bogdan1 spokojna Twoja rozczochrana z niczym i nigdzie się nie wyrychliłam .
Zasady określić,,,jestem za.
  
 
Ależ zasady są jasne od dawna, wątek z naklejką klubową jest wątkiem klubowym, więc mają do niego dostęp tylko memberzy, i tak samo powinno być z fizycznym dostępem do naklejek. Ale nie będę wskazywał palcem kto rozdawał w ostatnim czasie naklejki na prawo i lewo jak popadnie.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2008-04-08 13:24:34, Adam4302 pisze:
Ależ zasady są jasne od dawna, wątek z naklejką klubową jest wątkiem klubowym, więc mają do niego dostęp tylko memberzy, i tak samo powinno być z fizycznym dostępem do naklejek. Ale nie będę wskazywał palcem kto rozdawał w ostatnim czasie naklejki na prawo i lewo jak popadnie.


  
 
ście sie uczepili jak klubowicze rekina
  
 
50 dni + obecność na zlocie..takie warunki zostały kiedyś przedstawione aby otrzymać nalepkę klubową
  
 
Cytat:
2008-04-08 17:48:28, Nerwica pisze:
50 dni + obecność na zlocie..takie warunki zostały kiedyś przedstawione aby otrzymać nalepkę klubową


Przez kogo, konkretnie?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
przez mła
ale to bylo 50 dni lub obecnosc na zlocie
a rybka pojawia sie jak meteor
namiesza i znika w otchlani Łodzi na pare tygodni
za duzo ludzi zajelo sie kolportarzem naklejek i z tego taki bajzel sie zrobil
z jednej strony reklama klubu i to jest oki
ale z drugiej posiadanie nalepy powinno do czegos zobowiazywac wiec nie mozna sprze/dawac na prawo i lewo
  
 
Pierdzielnik tu zrobił się już ze wszystkim, nalepki przy tym to mały pikuś - ja mam wrażenie, że teraz membera i cała resztę dostaje się od czapy i potem mamy takie "kwiatki".
A opcję "50dni + obecność na zlocie" to pierwszy raz słyszę.
  
 
Proponuję podnieść poprzeczkę na min.100 dni
...(jako opcja 50 dni+obecność na zlocie )

Tak naprawdę liczba kolportujących naklejki jest mniejsza niż palców jednej ręki...wystarczy ich zdyscyplinować aby w/w (czy też inne -ustalone przez Panów "M" kryteria przestrzegali .

Amen