[126p] elx seria rejli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Oto moja nieduża, dwucylindrowa zabawka - praktycznie seria Nabyłem ją w celu podniesienia moich umiejętności powożenia Rocznik 98, troszkę krzywy i rudy przedni pas, ale ogólnie bez tragedii. Przejechałem już dwie imprezy total serią (nawet radio jest ), ale teraz już jest profi rajdówka, bo wpadły bile i wyleciała tylna kanapa Fajnie by było jakby się trochę bardziej napędzał

Więcej zdjęć tego potwora... - jeszcze na seryjnym zawiasie, ale bil prawie go nie podniósł



[ wiadomość edytowana przez: SAL dnia 2008-04-13 21:39:13 ]
  
 
SAL jedziesz V Winogrady w maju ?
  
 
Kusi mnie żeby przetestować bila, ale miałem inne plany na weekend majowy, więc wątpię Zresztą Twój i tak mocniejszy
  
 
eee tam mocniejszy , teraz będzie szybszy Ale nie tylko to sie liczy. Mam nadzieje , że sie pościgamy w tym roku
  
 
4 maja we wro masz kajtka o puchar rektora politechniki sam na tą impreze szykuje bąka
  
 
Cytat:
2008-04-14 19:51:32, KaKiGT pisze:
4 maja we wro masz kajtka o puchar rektora politechniki sam na tą impreze szykuje bąka



Oooo Odezwę się do Ciebie zaraz na GG w tej sprawie. Bo coś na pewno pojadę, tylko pytanie co - Winogrady, czy tego kajota
  
 
obniż go koniecznie bo na bilsteinie na takim zawiasie wywalisz szybciej dacha niż na serii zawiasie..
  
 
JEDŹ WINOGRADY !!!
  
 
Cytat:
2008-04-15 15:57:58, Dar00 pisze:
obniż go koniecznie bo na bilsteinie na takim zawiasie wywalisz szybciej dacha niż na serii zawiasie..



Spoko, prędzej czy później pójdzie na glebe, na razie zobaczymy jak się taki konfig prowadzi

Cytat:
2008-04-16 08:49:35, Karcio86 pisze:
JEDŹ WINOGRADY !!!



Poszło zgłoszenie
  
 
odelżasz go coś bardziej poza tylną kanapą ? rozumiem, że używasz go na codzień i to takie auto kompromisów ?
  
 
Cytat:
2008-04-16 12:20:20, tabi666 pisze:
rozumiem, że używasz go na codzień i to takie auto kompromisów ?



Tak to mniej-więcej wygląda Ale na pewno z czasem będzie coraz szybszy - powoli do przodu
  
 
ostatnio wyrzuciłem ze swojego wszystkie tapicerki, siedzenia (jeden kubeł 5kg jest) bitex i naprawde było tego dużo myśle, że z 40kg. polecam aczkolwiek roboty z bitexem co nie miara...
  
 
Miałem już dwa wybebeszone auta (Poldasa i Lade 2105) i na razie rozkoszuję się tą cudowną tapicerką, którą mam w 126p A tak serio, to pewnie prędzej czy później wyleci wszystko - ale na razie potrzebny jest tuning/trening kierowcy żeby to miało sens

Przy okazji! Spotkałem się z opinią, że niegłupim sposobem na poprawę osiągów jest założenie skrzyni z krótkimi 3 i 4 - nawet do seryjnego silnika. Poskładanie mocniejszego silnika to jednak spore koszty i raczej pieniądze nie do odzyskania, a taką skrzynkę to można zawsze potem sprzedać Jeździł ktoś kiedyś na takim zestawie (silnik seria/prawie seria + krótka skrzynia 3, 4)?
  
 
zauważ, że 3 bieg na kjs zapina się rzadko z tego co wiem, a auto na 1 i 2 będzie jechało tak samo, więc nie wiem czy to Ci się opłaci... myśle, że mógłbyś mu zastosować coś na kształt szaya przeróbki, nie wielki koszt, a już coś da...
  
 
ja jezdzilem na zestawie silnik na 385 + dolot + pusty wydech pozatym seria + kaluza krotkie 3, 4 zbieralo sie to calkiem fajowo

jezeli wasze kjs-y to slupkolandia to nie warto ale jezeli przypominaja nasze gdzie trasy pozwalaja sie napedzic to taka konfiguracja nie jest zlym pomyslem

aczkolwiek lepiej by bylo na skrzynce ktotkie 2, 3, 4
  
 
tabi to że u nas nie wrzucisz trzeciego biegu nie znaczy że wszędzie A poza tym jak się malan szybko napędza to nie będziesz go katował na 2 biegu przy 6500 obr na minute...
  
 
No docelowo miałem na myśli właśnie lajtowo dłubniętą serię i do tego krótkie 3, 4.

Cytat:
2008-04-17 15:38:43, tabi666 pisze:
zauważ, że 3 bieg na kjs zapina się rzadko z tego co wiem, a auto na 1 i 2 będzie jechało tak samo, więc nie wiem czy to Ci się opłaci... myśle, że mógłbyś mu zastosować coś na kształt szaya przeróbki, nie wielki koszt, a już coś da...



We wszystkich (dwóch ) imprezach, jakie przejechałem malcem, często zapinałem 3 - a na SuperOS nawet 4 kilka razy (zaczynało wówczas wiać trochę nudą ). Jakby nie patrzeć, seryjny silnik na seryjnej skrzyni na dwójce nie jedzie powyżej 50 km/h... przynajmniej mój. I często na 3 jest za wolno, na 2 za szybko Dlatego chętnie bym mu sprawił taką skrzynkę, tylko jestem ciekaw co będzie w trasie...



[ wiadomość edytowana przez: SAL dnia 2008-04-17 18:50:21 ]
  
 
w trasie bedzie kating dla uszu

predkosc przy jakiej da sie wytrzymac w puszce to ok 90km/h ale juz jest bardzo glosno
  
 
ojjj tam zaraz... wielce mi
krótkie 3-4 doprężony motor na bredzie 100 na budziku i taki kask na głowie obowiązkowo:
  
 
sugerujesz cechu że powinienem zanabyć ? bo do tego zestawu brak mi tylko krótkiej skrzyni, ale za to w aucie nie ma już adni grama bitexu - ziemia sie zatrzęsie