Sp4rkY - Lada 2110"2 (99")

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiec i ja w końcu coś napisze o swojej Ładnej

WAZ Lada 2110'2 MPI
1499,00 cm3 [Pb/LPG]
pierwsza rejestracja: 25.05.1999 r. (produkcja 1999 r.)

jestem drugim właścicielem, mam ją od lutego 2007
od tego czasu ponieważ poprzednia właścicielka bardzo zaniedbała
auto wymieniłem wszystko co jest w elektryce na końcu kabli
szukając przyczyny problemów z LPG, okazało się że jeden kabel
był źle wlutowany, przy okazji wymieniłem całą elektronikę
instalacji gazowej przerabiając ją z I generacji (przekaźnik, przełącznik i śruba regulacyjna) na II generacje (wymieniłem
komputer Autronic AL-700, założyłem emulator wtrysków i do
kompletu przełącznik autronica).
Zastąpiłem nie łączącą stacyjkę guzikiem
Z mechaniki prawie wszystko wymienione , zostało sprzęgło.
Nie umiem lać wody na takie tematy wiec kończę,
odpowiem na pytania

Fotki:
(narazie tylko wewnątrz, jutro postaram się i zew.)


engine


podczas konfiguracji kompa LPG laptok sie przydaje






TopGun


[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2008-04-24 22:01:46 ]
  
 
Fajne autko. Normalnie na zdjęciu z laptopem wyglada, jakbyś ją stroił na ćwiartkę A ta atrapa będzie pomalowana na srebrno, czy zoatawisz takie czarne?
  
 
Z atrapą nie wiem sam co zrobić, mi osobiście podoba się czarna, ale często słyszę żeby ją pod kolor auta pomalować.

Z tym laptopem i możliwością programowania i podglądania pracy jest super sprawa, zwłaszcza że podczas jazdy można sobie kontrolować, dobre gdy ktoś np przed rajdem chce sobie zmienić wydajność ...
Szkoda że nie mogę nic znaleźć do silnika ...

I dwie inne foty zrobione w pośpiechu na trasie ..



  
 
Cytat:
2008-04-26 12:44:53, Sp4rkY pisze:
Z atrapą nie wiem sam co zrobić, mi osobiście podoba się czarna, ale często słyszę żeby ją pod kolor auta pomalować. Z tym laptopem i możliwością programowania i podglądania pracy jest super sprawa, zwłaszcza że podczas jazdy można sobie kontrolować, dobre gdy ktoś np przed rajdem chce sobie zmienić wydajność ... Szkoda że nie mogę nic znaleźć do silnika ...


A nie masz znajomych w jakiejs lubelskiej firmir tuningowej? Może udałoby się wgrać uniwersalny program poprawiajacy osiągi silnika, ewentualnie "po znajomości". Sa takie moduły np. V-tech, Eco boxy, poprawiajace moc o kilka koni i jednocześnie redukujące zuzycie paliwka? Zreszta mam kum-la informatyka-pasjonata, którfy twierzdi, ze napissanie programu sterujacego praca (oczywiscie jak sie posiada odpowiedni9 soft) nie jest bardzo trudne-jedynem ogranicznikiem jest mozliwośc sprawdzenia wirtualnych modyfokacji na hamowni.
  
 
Simon są takie firmy, ale to zazwyczaj wiąże się z sporym kosztem,
trochę się to nie kalkuluje ...


Wczoraj w końcu zebrałem się i zrobiłem otwieranie bagażnika na pipka

Ladzia w innej epoce
  
 
Sparkus fajna ladzia prawie jak nowa a ta atrape to moze zostaw czarna.
  
 
Cytat:
2008-04-27 17:33:27, MENDEL pisze:
Sparkus fajna ladzia prawie jak nowa a ta atrape to moze zostaw czarna.



Zdecydowanie z czarną jej do twarzy
Fajnie wygląda
  
 
trafiłem na pierwsze foto mojej ładzi gdy znalazłem ją pod zaspą śniegu zostawioną samą sobie

  
 
od dawna narzekałem na brak kanału pod ręką,
przypadkiem znalazłem jeden solidny betonowy w lesie,
wiec zrobiłem foty:




  
 
Tym razem Pysiek na zewnątrz bo tapicerkę prałem

  
 
Super Ładzianka. W babiczkach, gdzie mam działkę kolo ma taką ładziankę - działkowicz. Przebieg nie przekracza 30 tysięcy

Super rarytas na naszych drogach. Ale spytam brutalnie, zmusiał Cię cena, czy jesteś miłośnikiem ?
  
 
Cytat:
2008-11-20 04:03:02, moch pisze:
Ale spytam brutalnie, zmusiał Cię cena, czy jesteś miłośnikiem ?



Cena to raczej mnie nie zmusiła bo za nią miałbym sporo innych aut na oku, a ładziankami jeżdżę już parę lat, wcześniej 2107 (moje pierwsze auto.