Świece żarowe 2.5 td

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

pomocy ! czeka mnie wymiana świec, słyszałem o BERU i NGK ewentualnie BOSCH a waszym zdaniem jakie są najlepsze do tego silnika ???
  
 
Proponuje Beru. Szly na pierwszy montaz.
  
 
ja przy wymianie założyłem Beru - zaufany mechanik też polecał, a ja nie mam powodów do niezadowolenia.
  
 
gdzie bym nie wszedł i zapytała to odrazu NGK mi wciskają jak na złość beru moge kupic tylko w jednym sklepie hm...jak były fabrycznie montowane to niech będą BERU
  
 
Zamontowalem poltora roku temu NGK Dpower1 i nie narzekam. Nie jedna osoba polecala.
  
 
Cytat:
2008-05-11 19:46:08, chemik333 pisze:
Zamontowalem poltora roku temu NGK Dpower1 i nie narzekam. Nie jedna osoba polecala.



hm... no dokładnie chemik ale zuważyłem że każdy sklep poleca to co ma a nie to co jest dobre w tym co są beru powiedza "panie beru są najlepsze" a w innym "NKG tylko! beru badziew!" już nieraz tak kupowałem cześci i inne bzdety.
  
 
Sam sobie odpowiedziałeś... a tak normalnie, to Ty masz wiedzieć, co chcesz kupić, a nie sprzedawca ma Ci polecać, bo najlepiej na tym nie wyjdziesz...
  
 
Kupilem takie jakie mialem wsadzone wczesniej... jakos 917 czy takie oznaczenie mialy w kazdym razie NGK. Jak chcialem identyczne to gosc powiedzial ze dpower1 sa minimalnie drozsze, tego samego producenta, a o lepszych parametrach. Stad moj wybor. A kupujcie co chcecie...