Przypomnienie kilku zasad - dla żółtych i nie tylko.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy moi parafianie - odp.. wam kazanie.

Zdając sobie sprawę z daleko posuniętej wolności wypowiedzi na tym forum i dużej pobłazliwości (czytaj: lenistwa) modów czuję się w obowiązku przypomnieć o kilku zasadach które powinny być przestrzegane:

Przykazania standardowej netykiety:

- zakaz spamowania (m. in. wysyłania niechcianych linków do stron)
- zakaz wysyłania tzw. "łańcuszków szczęścia"
- nakaz zapoznania się z zawartością archiwum przed zadaniem pytania
- zakaz pisania nie na temat (OT - OffTopic) w wątkach
- zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)
- zakaz ciągłego pisania dużymi literami
- nakaz używania emotikon z rozwagą (mają być dodatkiem do tekstu, a nie główną treścią)
- tniemy cytaty (szczególnie zdjęcia)
- przycinamu zdjęcia do szerokości max 600px
- nie obrażamy się nawzajem
- nie używamy wulgaryzmów
- wątki tytułujemy tak żeby odzwierciedlały zawartość
- posty umieszczamy w odpowiedniej kategorii
- używamy znaków przystankowych: . , : ; i innych... To naprawde ułatwia czytanie.

I zasady specjalne dla tego forum:
- Piotr'ek jest jaki jest - tego nie zmienimy
- espero najlepszym samochodem jest i basta. Jak nie to kup golfa i spadaj
- po obwodowej można i 180


Konsekwencje nie przestrzegania powyższego moga być bolesne - szczególnie jak mam zły dzień


[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2008-05-14 22:04:55 ]
  
 
Uzupełnienie póki jeszcze coś moge

Wprowadziłem nowy status: "zawieszony" - dla osób notorycznie naruszających netykietę i poniższe zasady. Osoba zawieszona ma uprawnienia takie jak żółtodziób. Jest to traktowane jako ostatnie ostrzeżenie.
Dalsze decyzje moda zależą od zachowywania się tegoż zawieszonego - można zbanować lub powrócić do starego satusu po okresie poprawy.
  
 
Cytat:
2008-05-08 23:47:04, Navi pisze:
używamy znaków przystankowych: . , : ; i innych...


Znaczy mamy PKS-em jeździć? Bo tam są znaki przystankowe.
Ja używam znaków przestankowych.
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Myślę, że mi wybaczysz...
  
 
Cytat:
2009-06-09 11:01:21, mariusz_u pisze:
Znaczy mamy PKS-em jeździć? Bo tam są znaki przystankowe. Ja używam znaków przestankowych. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Myślę, że mi wybaczysz...


Nie szalej na "dzień dobry".
  
 
Cytat:
2009-06-09 11:01:21, mariusz_u pisze:
Znaczy mamy PKS-em jeździć? Bo tam są znaki przystankowe. Ja używam znaków przestankowych. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Myślę, że mi wybaczysz...

Patrz Na Daty!!!!! bo dostaniesz status klubowego kopi dołka za wyciąganie trupów
  
 
Ten wątek jest do czytania - a nie do komentowania
  
 
Cytat:
2008-10-07 19:15:35, Navi pisze:
Uzupełnienie póki jeszcze coś moge Wprowadziłem nowy status: "zawieszony" - dla osób notorycznie naruszających netykietę i poniższe zasady. Osoba zawieszona ma uprawnienia takie jak żółtodziób. Jest to traktowane jako ostatnie ostrzeżenie. Dalsze decyzje moda zależą od zachowywania się tegoż zawieszonego - można zbanować lub powrócić do starego satusu po okresie poprawy.


Zmiana statusu - gafcio zawieszony