Jaki zestaw pod radio PIONEER DEH-6400R ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie chciałe się dowiedzieć jakie głośniki najlepiej kupić do przodu o średnicy 13cm w cenie do 150zł i do tyłu 6x9" w cenie do 200zł pod radio PIONEER DEH-6400R co polecacie z góry dzięki Pozdrawiam
  
 
Do jakiego samochodu? Do 126p? Bo jak do jakiegoś innego to lepiej dobry przód, a jak do malucha to pewnie 165mm się nie zmieszczą więc daj na przód takie a na tył takie tylko tweetery z tego zestawu na przodzie daj jakoś w słupki, nie wiem jak bo w maluchu nie pamiętam gdzie można by je umieścić, ale inwencją twórczą musisz się wykazać, a ważne żeby na wysokości uszu były

Może ktoś moją koncepcję skrytykować, ale ja tak bym to zrobił i po prostu swoją wizję pokazałem.

A jak do innego samochodu to pisz to coś innego sie wymyśli
  
 
NIE to nie do malucha tylko do BMW E30 w maluchu to raczej bym nic nie słyszał bo troche głośny wydech
  
 
No to jak do BMW to tył sobie odpuść Załóż coś konkretniejszego pod przednie drzwi i je wygłusz a z czasem jakiś wzmacniacz do tego, a na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż na pchaniu ileś tam głośników gdzie popadnie. Szczerze to nie wiem jak tam w E30 jest rozwiązana kwestia głośników, dlatego nie będę się dalej rozpisywał, bo nie wiem czy może dało by się wsadzić jakieś większe głośniki niż 13cm...
  
 
Dzięki za rade. A możesz coś zaproponować jakie głośniki?
  
 
Witam! A nie lepiej zamiast 6x9 lepszy przód a później woofer w bagażnika? Problem jest taki że nie da się wsadzić więcej niż standardowe 13 w kick-panele. Z prób na 16 głośnik w tych miejscach zdychał... :-| Lepiej jest dac w drzwi 16 ale to duuużo pracy, ale warto! Wytłumienie fakt w kick trzeba dobrze obłożyć sterownik centralnego i progi odseparować bo będzie dmuchać.. Powiedzmy szczerze za 150zł ciężko będzie coś sobrego dostać.. Za 300 ( czyli 150 + 6x9 ) np PB, jeszcze lepiej używany xetec! Daj znać gdyby zmienił się budżet lub zdanie! Serio zastanów się nad rezygnaciął z jaj i później instalacją woofera. 99% osób, którym to proponowałem jest zadowolonych ze zmiany decyzji!
Pozdrawiam!
  
 
które głosniki sa lepsze do hip hopu:
Focal PolyGlass 165 v2 Slim
PowerBass L6-c
prosze o szybką odpowiedz ma to grac pod Juniorkiem 5.4
  
 
Witam zmieniłem zdanie to co radzisz na ten przód i potem co do tego i jakie koszta Pozdrawiam