2107-PROJECT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialem przyłaczyc sie do was i pokazać wam moja jak narazie rozbebeszona 2107. prace trwaja ponad 3 lata. nie pracuje wiec nic dziwnego wszystko robię sam. chce ja wymalowac do lipca mam nadzieje ze mi sie to uda. ocencie czesciowe rezultaty. dodam ze 2107 bedzie mega czarne.





  
 
Fotki mi nie chodzą
  
 
Szczerze mówiąc ja też nic nie widzę.
  
 
Witam!

Linki musisz wrzucić na jakiś serwer zewnętrzny (np. fotosik.pl).

Nie każdy (a raczej nikt prócz Ciebie) nie ma zdjec Twojego autka w domyślnym katalogu "C:01"


Pozdrawiam, Rafał.
  
 
Łopatologiczna instrukcja umieszczania zdjęć na forum przy wykorzystaniu Imageshacka jest na motonewsie na forum FSO.
  
 
ok koledzy zapoznam sie z tym i wtedy umieszcze
wreszcie ktos mi pomogl troche
  
 
  
 
  
 








  
 
dobra mialem lekcje wstawiania zdjec mam nadzieje ze zadzialala.
  
 
Ciekawie sie prezentuje z tymi zderzakami, ale to tylko moja opinia Z jakiego to autka?
  
 
tylny jest do malutkiego dopracowania ten czarny punkcik i male miejsca a przedni do kompletnego dopracowania. za 5zl nie ma co oczekiwac a takze tablica rejestracyjna bardzo duzo zmienia i mam niebieskie halogeny. zderzaki sa z poloneza plusa
  
 
prace dzis ruszyl. a nawet mozna powiedzieć że wczoraj. miejsce pracy na najblizszy miesiac wysprzatane. zaczalem dzis montarz na stale zderzaka z przodu niestety skonczyly sie chemikalia i prace staneły. mam nadzieje ze bedzie to lepiej wygladalo juz za miesiac.
  
 
PROSZĘ WSZYSTKICH ZAGLADAJACYCH O KOMENTOWANIE I SUGESTIE. Z GORY DZIEKUJE
  
 
Witam
Cytat:
2008-05-17 21:21:52, 2107-PROJECT pisze:
PROSZĘ WSZYSTKICH ZAGLADAJACYCH O KOMENTOWANIE I SUGESTIE. Z GORY DZIEKUJE


Jesli można zasugerować, to trzymaj sie jak najbliżej oryginału bez zbędnych ozdobników, 2107 to jest naprawde ładne, stylowe auto, najlepsze wrażenie (efekt wizualny) robią fajne, szeroko rozstawione felgi na nisko profilowych oponach.
  
 
Ciężko coś doradzać jeżeli nawet nie wiem jaki to ma być efekt końcowy...

Czy to ma być wyścigówka, to możesz wzorować się na Ładzie Zax`a...

Ale moim skromnym zdaniem, jeżeli tylko chcesz je tak "stjuningować" wizualnie, a silnik to zwykły muł... Hmmm to chyab sprawa mija się z celem...


Eh iten napis GTI
Naprawdę kiedyś byłem kategorycznie przeciwny jakim kolwiek tuningom wizualnym, ale teraz zaczynają mi sie podobać niektóre wstawki... Ale ten napis hmm...

Widziałem raz takiego rozpadającego się Żuka. Miał zrobione swiatła na a`la "bad look" tylko, że ten bed look był zrobiony za pomocą prześwitującej taśmy samoprzylepnej.

Poprostu w takich sprawach prowizorka nie jest zbyt milo widziana...
Lepiej żeby czegoś nie było niż miało to wyglądać byle jak...
No chyba, że to miało być swojego typu żart.

Zderzaki od poldka, fajna sprawa, widziałem kiedyś zdjęcia na forum Samarki z takimi zderzakami naprawdęodświerzyło autko.

Ale wielki plus za wybór przyszłego koloru


Nooo zobaczymy co Ci z tego wyjdzie...
  
 
Cytat:
2008-05-18 13:12:58, Rafael_Black pisze:
C Ale moim skromnym zdaniem, jeżeli tylko chcesz je tak "stjuningować" wizualnie, a silnik to zwykły muł... Hmmm to chyab sprawa mija się z celem... Eh iten napis GTI


Hmm, na jednym zdjęciu widac silnik więc czy to muł Chyba że to zajeżdzona padlina.
  
 
Cytat:
2008-05-18 13:37:02, andrzej_krakow pisze:
Hmm, na jednym zdjęciu widac silnik więc czy to muł Chyba że to zajeżdzona padlina.



Wiesz nie znam się na silnikach więc nie moge powiedzieć co to jest. Więc poprostu ostrzegłem przed taką wizja

Mam nadzieje ze nikt mnie źle nieodebrał :]
  
 
niestety ani to Muł ani to padlina. zywe 113 koni. nie byle jakich bo silnik jest po kapitalce a fakturka na 3164zl ok 30tys po remoncie wszystko dotarte szwajcarski zegareczek a atrapa idzie do odnowienia wiec napis idzie pod zdarcie wszystko jest w trakcie prac. samochod bedzie czarny



MEGA CZARNY
  
 
wiec jest to silnik 2.0 DOHC 113km z fiata argenta