[VECTRA A]-Silne drgania kierownicy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mimo woli stałem sie dzisiaj uczestnikiem zabaw off-roadowych. Polna droga przez nadwiślański wał przestała byc drogą, a stała sie bagniskiem . Jakoś udao mi się, z wykorzystaniem gałęzi podkładanych pod koła z niemałym wysiłkiem samochodu wydostać z pułapki, ale przypłaciłem to uszkodzeniem przedniego zawieszenia lub układu kierowniczego. Wracając do domu stwierdziłem, że po przekroczeniu 100 km/h kierownica wpada w silne drgania (amplituda ze 2 cm). Przy niższych prędkościach jest OK.
Mam zatem pytanie:
- Czy na podstawie tego opisu można z grubsza zgadnąć co się stało?
- Czy należy się bac dalszej jazdy? - W środę jestem zapisany na przegląd i pewnie sie to da naprawić, ale jeszcze w trakcie tego weekendu gdzieś bym sobie pojechał. Choć na pewno nie tam, gdzie dzisiaj .
Pozdrawiam i z góry dziękuję

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2008-05-27 11:06:24 ]
  
 
ne nakleiło Ci się coś na felgę od wewnątrz koła?

albo moze wyrwałeś odwazniki z felgi?

  
 
Cytat:
2008-05-22 19:17:57, _Arti_ pisze:
ne nakleiło Ci się coś na felgę od wewnątrz koła? albo moze wyrwałeś odwazniki z felgi?


Może to pierwsze? Samochód wygląda jak po kąpieli borowinowej . Spróbuję jutro odnaleźć otwartą myjnię, może rzeczywiście w tym problem. A na pewno nie zaszkodzi
  
 
Dzięki _Arti_!
Wypłukałem z kół porcję gliny wystarczajca na niezłą rabatkę i drgania się skończyły.
Pozdrawiam