[iners] wiosna ah to Ty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
pokrutce może przedstawie swoje auto

Essa kupiłem w lutym 2007 roku, autko było utrzymane w dobrym stanie,nieliczne oznaki korozji podłogi progi i nadkola całe(ku mojemu zdziwieniu) oraz klimatyzacja przesądziły o jego zakupie.

pierwszą modyfikacja byl montarz alusków bo essi stał wczescniej na lyżwach 155/75/13, okropnie to wyglądało.Felgi dostałem gratis od kolesia wiec wybrzydzac nie moglem.osobiscie mi sie podobaja

Zacząłem szukac w necie czegos o tym aucie i trafiłęm do FEFKU dzięki ze jesteście

Lubie muzyczke z przytupem wiec zająłem sie nagłośnieniem

na przod trafiły hertze 13cm radio JVC oraz skrzynia blaupunkt GTO na wzmacniaczu jakims tam (gerlach czy cos takiego)

esa mam ponad rok i zachcialo mi sie zmian wiec tradycyjnie juz chyba jak wszyscy pod młotek idzie przód fordzika. juz nie dlugo zawita tam zderzak RS oraz lampki Tył w planach zender(niestety upatrzony ZENDEREK ktos mi zwinal sprzed nosa ) lekka gleba i mysle ze na razie starczy chociaz apetyt rosnie w miare jedzenia i na tym sie nie skonczy.

wszelkie sugestie, słowa pochwaly oraz krytyki mile widziane

fotki są poglądowe jak sie w tej chwili auto prezentuje. sesja niebawem

POZDRO FEFKO-maniacy





Na zdjęciach dwa moje skarby

moja Ania i Esinek

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-05-26 18:11:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-05-26 18:14:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-07-28 12:53:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-08-01 11:59:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-09-08 21:27:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-10-02 21:07:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-11-11 10:22:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-12-20 21:24:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-12-22 09:48:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-12-22 19:04:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2009-01-20 16:23:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2009-12-08 19:48:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2009-12-25 19:49:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2009-12-25 21:53:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2010-04-18 19:12:56 ]
  
 
jak narazie to najciekawsza jest ta Pani na 1 fotce

a tak poważnie to powodzenia i cierpliwości życzę w realizowaniu
planu
  
 
To moja Gwiazdka z nieba Jej upiekszać nie bede

a do essiego cierpliwość sie przyda.
czeka mnie łatanie dziur w podlodze, bo lewarek niebezpiecznie wchodzi do srodka

Jakiś czas temu w innym wątku pisałęm co mi sie juz narobiło w fordzie. bylo BUM BUM coś je.......o i urwał sie tłok.samodzielna wymiana silnika nauczyłą mnie troche sierpliwości do tego auta

dzięki za dobre słowo

wrzuce linka do wątku w którym opisywałęm moje BUM BUM bo przepisywać mi sie nie chceta

-klikadełko bumbadełko-

jesli tak nie można wrzucać to przepraszam najwyzsza rade;poprawie

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-05-27 20:27:30 ]
  
 
ess jak ess ale ta modelka pierwsza klasa

no to zmieniaj modyfikuj i rób fotki wszelkich zmian

POWODZENIA

[ wiadomość edytowana przez: orioninblue dnia 2008-05-27 20:56:07 ]
  
 
Zaopatrzyłęm się w dniu wczorajszym w zawias używany ale na razie nie stac mnie na nówke. to tak w ramach testów,czy moje plomby wytrzymaja taką taczke.

Podobno maja -60 ale sie zobaczy

czerwone sprezyny z oznaczeniami 200.130 VA/25 oraz niebieskie amorki

paczka dojdzie w piatek a w sobote montuje

fotki z oprecji oczywiście zamieszcze
  
 
Bo dość długiej przerwie postanowiłęm odsiweżyć troche wątek.rzadkie wpisy nie świadczą o tym, że nic nie robie i tu nie zaglądam

esii doczekał sie gleby.troche bylo z tym pzebojó ale sie udało. w pierwszej kolejności poszły na auto spreżyny N/N z oznaczeniami
200.130 VA/25 oraz niebieskie amorki(podobo or RS) niestety amorki niepodołąly polkim drogom i musiałem wszystko wymienic.Zaopatrzyłęm sie w zawieszenie na amortyzatorach koni i sprezynach weitec od kolegi Metiuidas'a.jest twardo ale prowadzi sie rewelacyjnie.Tak sobie Mysle zeby usunać listwy z boku auta.

fotki słąbe bo robione komem ale w słonu lakier pieknie lsni.wczoraj esii dostal lekka polerke




[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-07-28 13:03:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-07-28 13:05:36 ]
  
 
Nie wiem czy ściągnięcie listw w Twoim aucie będzie dobrym rozwiązaniem. U mnie fajnie to wygląda, ale mam MK7, u Ciebie jest ozdobna listwa w zderzakach która ładnie się komponuje z bocznymi. Jak ściągniesz to będzie tak dziwnie :/
  
 
PLanuje wypolerowac felgi na lustro.ile taka operacja pochłania mamony?

wymieniłem ostatanio także boczki pod pułęczke z tyłu bo oczywiscie sie połąmały Znalażly sie tam dzięki koledze Metiuidasowi który rozebrał swojego RS

reszta prac bedzie realizowana powoli.ale coś sie bedzie działo
  
 
w planie jest tył zender jesli znajde cos w rozsądnej cenie przod RS lub zender.Jeśli RS to może z niego tez listwa bedzie usunieta.Juz ktos tak robił na forum.


Kolegom sie wcześniej podobała moja modelka to może z nią tez umieszcze foto

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-07-28 13:14:39 ]
  
 
Cytat:
2008-07-28 13:08:03, czyczu pisze:
Nie wiem czy ściągnięcie listw w Twoim aucie będzie dobrym rozwiązaniem. U mnie fajnie to wygląda, ale mam MK7, u Ciebie jest ozdobna listwa w zderzakach która ładnie się komponuje z bocznymi. Jak ściągniesz to będzie tak dziwnie :/



to trzeba na gładziutko zderzaki tak jak ja robiłem i wszystko będzie pasić
  
 
W zwiazku z nadmiarem czasu spowodowanym urlopem zaplanowałem sobie doprowadzenie komory silnika do porzadku.

Ma ktos jakies sprawdzone srodki do mycia silnikow?
Po umyciu serduszka zrobie polerke pokrywy zaworów.Mam drugą ze starego motory wiec moge sie z tym pobawic troszke.
A tak BTW to zaczepiłem ostatanio flanszą od katalizatora o próg w centrum handlowym w szczecinie i troszke sie obłamało.trzeba spawac, dziś to zrobie.
  
 
a pochwale sie nowym radyjkiem w porównaniu do mojego poprzedniego JVC z niedziałajacym CD to rewelecja ma wszystko czego trzeba



Sony CDX-GT424U
  
 
Skoro pojawiło sie nowe radujo to do kompletu dolączyły nowe przetworniki ktore zastąpią dotychczasowe, zamontowane jakis rok temu caxiale Hertz DCX 130.

Wybór padł na Helix Dark Blue 62.1.Mysle ze pod tym radyjkiem dobrze zagraja.

W tej chwili jestem na etapie rzeżbienia dystansow i jakos mi to idzie twetery pojda na slupki lub deske.a na drzwi zagosci wysławiana tasma dekarska.
foty niebawem
  
 
a wytłumienie będzie?
  
 

Bedzie Bedzie Tasma dekarska SOUDABAND z casto
  
 
mozna wiedziec ile wyszla Cie zawiecha i przesylka? bo nie chce mi sie watkow w ogloszeniach szukac...

pozatym zmiana na wielki plus i widze ze dobra kolejnosc - najpierw gleba, potem fela, a dopiero pozniej reszta stylingu
  
 
zawieche zakupiłem za 400 PLNów a przesyłka 50 pare zlociszy pocztą Polską na razie na styling brak mamonki wziąłem sie za audio i tak jakos jade po kolei co do felgi to jeszce mi nie wpadła w łąpki jakas ekstra super za małą kase i pewnie tak sie nie stanie i wezme cosy albo jakies RS'y.
  
 
a tak przy okazji OT
czy wymiana kabli duzo zmieni przy tej konfiguracji?yzn moje radio Sony i helix dark blue??
  
 
a ostatnim czasy wpadło mi łapki cos takiego


i takie cos




no i takie





NO i co zrobiłęm?wygłuszylem sobie drzwi

Szczerze to spodziewałęm sie lepszego efektu basowania aleprzy dopelnieniu basem z bagaznika jest ok.Tweterki na razie spoczywaja sobie na desce w rogu szyby ale plan slupki rodzi sie w mojej glowie.Oczywiscie przetworniki osiadly na dystansach wlasnej roboty 33mm grubosci i wszystko bangla.Foty z efektu koncowego gdzies mam.pozniej wrzuce.a CZy wymiana kabli cos da?

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-09-17 19:07:19 ]

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-09-17 19:12:48 ]
  
 
Troche brakuje mi czasu na nowe mody w essim a oto sprawca deficytu czasowego