Kenwood KDC-W3041G - Wasze opinie zanim zakupie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Przymierzam się do kupna takiego o to modelu: Kenwood W3041G



OPISY:
Link1-ENG
Link2-PL

Czy to dobry wybór? Macie jakieś uwagi o tym sprzecie?

Cel: nowy, do 250PLN.

Dzięki za pomoc i Wasze spostrzeżenia.
  
 
Bierz smialo, mialem poprzednika gral ladnie, aczkolwiek na duzych dziurach wrazliwy na wstrzasy...
  
 
miałem - tyle że z windą KDC 543 chyba - dźwięk bardzo mnie zadowalał i nic nie przeskakiwało - ale to było dawno - Ty będziesz szczęśliwy ,ja już mam za wrażliwe uszy - w tym przedziale cenowym rozwala JVC i Pionka
  
 
Ogólnie w tym przedziale cenowym nie kupisz nic co zabije dzwiekiem! Jesli planujesz rozbudowe audio to lepiej doloz troche (albo kup używke) i kup cos z wyjsciem na subwoofer... A jesli chcesz tylko zeby grało to starczy! Pozdrowionka!
  
 
FAROW ma 100% racji słuchałem u kumpli trochę tych tańszych radioodtwarzaczy i kenwood-y wypadają bardzo dobrze.

Pzdr.
  
 
Jesli chodzi o ten przedział cenowy to raczej konkurencja trzyma baardzo podobny poziom...prózno szukac dodatków w postaci paru wyjśc RCA a jakość jeżeli o takiej można mówić jest po prostu porównywalna...

dlatego ja bym się w tym przypadku kierował tylko wyglądem zewnętrznym, no i może sentymentem do marki...
  
 
Cytat:
2008-06-01 16:40:07, Skwaromir pisze:
FAROW ma 100% racji słuchałem u kumpli trochę tych tańszych radioodtwarzaczy i kenwood-y wypadają bardzo dobrze. Pzdr.



Zamówione
Mam nadzieje że się będzie dobrze sprawował.
  
 
mam chyba nawet taki sam od 2ch lat
kupilem w media i pare razy ladowal w serwisie, ale chyba trafilem na taki model...
ogolnie radio bardzo ladnie czysto gra, sporo ustawien, zero przeskakiwania na dziurach i fajnie wyglada podswietlenie
za te pieniadze polecam
2lata temu bylo ponad 2krotnie drozsze