XII ZLOT LKP- Boryszyn 2008

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie zapraszamy na XII zlot naszego klubu, który w tym roku odbędzie w terminie 5-6-7 IX 2008 w miejscowości BORYSZYN woj. lubuskie

-------------------------------------------------------------------------
wstępny plan imprezy wygląda następująco:

Piątek

Wyjście na wylot nietoperzy – miejsce w którym widać jak setki nietoperzy wylatują na żer kilkanaście centymetrów nad naszymi głowami.

Ognisko integracyjne z muzyką w tle (ewentualnie karaoke)

Sobota

Zwiedzanie bunkrów – tzw. mała pętla

Rajd turystyczny (szczegóły w opracowaniu)

Ognisko integracyjne połączone z zawodami strzeleckimi (wiatrówka lub paintball) oraz konkursem na wiedzę z zakresu mechaniki i eksploatacji Lady

Niedziela

Wielkie Śniadanie na trawie

Wręczenie nagród

Zwiedzanie innych bunkrów dla zainteresowanych

----------------------------------------------------------------------------


organizaji podjęła się grupa wrocławska, więc wszelkie pytania prosze kierować do Dexa i Rogacka.
  
 
no odemnie około 350 km. ale pomysle o przyjezdzie. oby wrzesien był ciepły
  
 
no to widzę ze kolejny Zlot będę miał w plecy :/



nie było nic bliżej centrum kraju?



[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2008-06-06 13:21:50 ]
  
 
Bedę miał do pokonania 464,1 km, ale jak bym miał pokonac 1000 na terenie Polski to i tak bym się wybierał (zajeło by mi to 2-3 dni i głowa by mi pekała przez tydzień. Jak sie bawic to sie bawic na całego). DObry pomysł.

Pozdrawiam
igiers
  
 
Sorki ale ja miałem to samo jak to Lublin organizował zlot. Sam do Boryszyna mam 211 km i nie narzekam. Z Lublina do Boryszyna masz według moich danych 511km.

Warunki są dość harcerskie, bo to jest nasza uczelniana (zaprzyjaźniona) baza terenowa. Oto kilka zdjęć dla pokazania jak tam mniej więcej jest. To jest wielki dom, przedwojenny z bujną historią, więc łazienki są wspólne na korytarzu ale są nowoczesne po remoncie. Reszta to pokoje które maja po prostu łóżka, okna drzwi etc. Na strychu (zdjęcia) da się upchnąć duuużo ludzi wiec jest niezła zabawa. Ten zlot planowany jest tak aby była fajna koleżenska atmosfera a nie wieczne zamykanie się po domkach. Ludzie jadący z dziećmi niech dadzą znacz wcześniej to dostaną najlepsze i ciche pokoje. Czekam na pytania.














[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2008-06-06 14:06:37 ]



[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2008-06-06 14:09:13 ]
  
 
Dex, daje znac. Termin zbyt odlegly, bym sie anonsowal na 100%, ale jak znam zycie, to stane na jajach zeby przyjechac. Na szczescie nie koliduje ze zlotem alfy, wiec wyrazam chec przybycia w gronie rodzinnym i zaklepuje apartament prezydencki
  
 
Cytat:
2008-06-06 12:43:15, Sp4rkY pisze:
no to widzę ze kolejny Zlot będę miał w plecy :/



jak ktoś chce przyjechać, to zrobi i 700km w jedną stronę.
jak komuś się nie chce, to nei przyjedzie, choćbyśmy mu zlot zorganizowali pod domem.
dlatego postanowiliśmy postawić na atrakcyjność progamową.

Cytat:
nie było nic bliżej centrum kraju?



musisz DExa zapytać czy bliżej nie było jakiś jaskiń z nietoperzami...
  
 
Dex, a ile gwiazdek ma kwatera? Zeby was potem nikt nie krytykowal za warunki...
  
 
adas ilosc gwiazsek w tej kwaterze to zalezy od ilosci dziur w dachu
  
 
Cytat:
2008-06-06 17:20:15, Góral pisze:
jak ktoś chce przyjechać, to zrobi i 700km w jedną stronę.
jak komuś się nie chce, to nei przyjedzie, choćbyśmy mu zlot zorganizowali pod domem.



Góral nie miałem na myśli odległości bo lubie latać na dłuższe wypady, a strone finansową ...
  
 
Cytat:
2008-06-06 19:46:36, Sp4rkY pisze:
Góral nie miałem na myśli odległości bo lubie latać na dłuższe wypady, a strone finansową ...



rozumiem, ale i na to jest rozwiązanie. trzeba pojechac jednym autem w kilka osób. Ja tak jechałem do Borska.
  
 
ja mogę już dziś powiedzieć że jadę... chyba że stanie sie coś co nie będzie zależne ode mnie... nawet mam już urlop zaplanowany
  
 
no to sparky moze sie z ariim zalap?


[ wiadomość edytowana przez: kruchy_ezg dnia 2008-06-06 21:29:47 ]
  
 
Cytat:
2008-06-06 19:33:25, kruchy_ezg pisze:
adas ilosc gwiazsek w tej kwaterze to zalezy od ilosci dziur w dachu


Wezne wiatrowke, bedzie wiecej

Sparki, jak sie chce, to sie moze.
Ja wlasnie splacam ostatni zlot nad morzem.... w sumie nabilem 1500 km, a zwazywszy, ze moje byle pali tak kole 12 w trasie, to tez za tanio nie bylo.... a i zrec i pic cos trzeba... Od czego kredyty?
Chwile na zlocie - bezcenne, za wszystko inne zaplacisz karta jakas tam.
  
 
Mam pytanie.

Zlot tylko dla klubowiczów czy niezrzeszeni też mogą się pojawić ?
  
 
Cytat:
2008-06-06 21:53:54, emde pisze:
Mam pytanie. Zlot tylko dla klubowiczów czy niezrzeszeni też mogą się pojawić ?



zlot jest dla każdego kto ma chęc przyjechać.
  
 
To dobrze.

A stanie się coś jak przyjadę nieŁADNym samochodem ?
  
 
może go nie spalimy...
  
 
No to ja sie pisze na zlot. W sumie do A2 niedaleko, tak samo z jednej jak i drugiej strony
  
 
Ponad 470 km ode mnie nie jest tragicznym dystansem, do sulejowa czy białobrzegów miałem niewiele mniej, gorzej z terminem ale spróbuje się pojawić




[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2008-06-06 23:23:22 ]