Gdzie kupić Dywaniki gumowe i olej do skrzyni biegów?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie to można kupić w okolicach W-WY? i samej Warszawie? Chodzi mi o dywaniki gumowe do mojej Tojki oraz Olej do skrzyni biegów...tyle tylko że ten olej to ma być olejem do skrzyń Automatycznych.... z naciskiem na marke "Destron" czy jakąś tak? Ile może kosztować 3 l takiego oleju...czy też oleju do skrzyń w ogóle? (Podobno, że do Avensis 1.6 4AFE wchodzi 3l?)
  
 
Jedź do np. NorAuto. Dostaniesz dywaniki i olej przekładniowy. Dextron to nie marka ale rodzaj oleju. Zapytasz Pana o olej do automatów i Ci wybierze jaki trzeba.
  
 
Proponuje Giełdę na Żeraniu. Tam dostaniesz wszystko czego Ci potrzeba i oczywiście taniej niż w sklepie. Na drugim placu gość sprzedaje dywaniki dla wszystkich typow pojazdów - wystarczy mu określić co potrzeba i już jest twoje. Olej również i taniej - odliczają przecież VAT.
  
 
Cytat:
2003-07-23 09:49:50, miodek997 pisze:
Proponuje Giełdę na Żeraniu. Tam dostaniesz wszystko czego Ci potrzeba i oczywiście taniej niż w sklepie. Na drugim placu gość sprzedaje dywaniki dla wszystkich typow pojazdów - wystarczy mu określić co potrzeba i już jest twoje. Olej również i taniej - odliczają przecież VAT.


O, albo i tak .
  
 
cholercia - perzan zalozyl nawet osobny watek o dywanikach, duperelach z mysla o wrzucaniu tam wszystkiego w tym temacie i ... ? ehhhhh... senser
  
 
Micaj...co to jest i ew. gdzie to jest: Nor Auto?

Miodek....w jakie dni funkcjonuje giełda na Żeraniu? Czy to jest taka giełda samochodowa w skali micro jak Słomczyn? Jakiego rodzaju to giełda?
  
 
O dywanikach to nawet było wczoraj lub przedwczoraj

NorAuto jest np. przy Auchanie w Piasecznie.
  
 
I o gazetach oraz klimie, nie Jackal?

NorAuto to taki hipermarket samochodowy. Jakość towarów tylko lepsza jak w Geant czy Hipernova
Jest to połączenie sklepu motoryzacyjnego ze stacją obsługi. Ale lepiej nie korzystać z tej stacji Ceny też mają chyba ciut wyższe niż w małych sklepikach ale większość towaru masz od ręki i nie musisz czekać aż Ci ściągną z hurtowni.
W W-wie jest tylko jedno centrum NorAuto tam gdzie napisał Jackal.
  
 
Cytat:
2003-07-23 11:01:26, Micaj pisze:
I o gazetach oraz klimie, nie Jackal?



Rzekłeś
  
 
Cytat:
2003-07-23 10:09:01, marysia pisze:
cholercia - perzan zalozyl nawet osobny watek o dywanikach, duperelach z mysla o wrzucaniu tam wszystkiego w tym temacie i ... ? ehhhhh... senser



Nie, nie, myślałem, że dasz radę przenieść pojedyncze posty z wycieraniem mokrymi gazetami zaparowanych szyb przy klimie Bo mnie wkurzył trochę totalny off-topic. To był jedyny wątek który trzymał się swojego tematu.
Spokojnie, bez nerw Ja myślę że ten wątek jest OK
Pozdro.
  
 
Senser - oczywiście jest to mini giełda samochodowa jak Słomczyn. Funkcjonuje zasadniczo tylko w niedzielę przed południem. Po prostu najzwyklejsza giełda samochodowa. Ale kupisz tam wszystko czego potrzebujesz. Szczególnie na placu II - nie tam gdzie stoją samochody - tylko za nią. Na tyłach. Ale olej dostaniesz i na pierwszym placu.
Pozdrawiam.
  
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14814900 - dywaniki materialowe
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14814877 - dywaniki gumowe
  
 
Cytat:
2003-07-23 00:05:40, senser pisze:
Gdzie to można kupić w okolicach W-WY? i samej Warszawie? Chodzi mi o dywaniki gumowe do mojej Tojki oraz Olej do skrzyni



W Intercarsie - w cenniku widze tekstylne (55zl) ale moze gumowe tez maja.

Cytat:
biegów...tyle tylko że ten olej to ma być olejem do skrzyń Automatycznych.... z naciskiem na marke "Destron" czy jakąś tak? Ile może kosztować 3 l takiego oleju...czy też oleju do skrzyń w ogóle? (Podobno, że do Avensis 1.6 4AFE wchodzi 3l?)



Raczej to nie o marke chodzi a o typ - nie Destron a zapewne Dexron i jesli auto w miare nowe to pewnie Dexron III. W IC ok 20zl za litr.
Wg www.castrol.pl
Na podstawie określonych przez Ciebie kryteriów:

1. Marka - Toyota
2. Model - Avensis 1.6
3. Moc silnika (KM) - 110
4. Rok produkcji 1997-

POLECAMY:
OLEJ SILNIKOWY Castrol GTX Magnatec 5 W-40 POJEMNOŚĆ: 3 l.
OLEJ SILNIKOWY Castrol Formula RS 0 W-40 POJEMNOŚĆ: 3 l.
RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW Castrol TAF-X POJEMNOŚĆ: 1,9 l.
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW Castrol TRANSMAX Z POJEMNOŚĆ: 3,1/7,2 l.
UKŁAD WSPOMAGANIA Castrol TQ-Dexron III POJEMNOŚĆ: - l.


  
 
TMW...czy ty pracujesz w Castrolu? Czy "tylko" się zaangażowałeś w temat?
  
 
Cytat:
2003-07-25 23:31:06, senser pisze:
TMW...czy ty pracujesz w Castrolu? Czy "tylko" się zaangażowałeś w temat?



Tylko sie zaangazowalem w temat

Poza tym mialem juz 2 auta z automatyczymi skrzyniami a teraz z czyms a la automat - MMT. Co prawda w nie zmianialem w nich oleju w skrzyni (albo bylo po albo przed wymiana) ale orientowalem sie co i jak - ten 2. juz powoli zblizal sie do wymiany.



[ wiadomość edytowana przez: tmw dnia 2003-07-26 12:51:31 ]