Zbiórka dla dzieciaków z domów dziecka... będzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Czy będzie w tym roku organizowana, wzorem ubiegłorocznej, zbiórka fantów dla dzieciaków z domu dziecka? Fajnie to wyszło w tamtym roku i można by coś podobnego wykombinować. Do zlotu jest jeszcze sporo czasu ale fundusze ewentualnie fanty można zbierać, żeby nie obciążyć zbytnio budżetu domowego .
To co ? Będzie odzew? Jakaś akcja?

Pozdrawiam

  
 
uuu ale tłum No ładnie
  
 
Będzie. Za parę dni utworzony zostanie wątek dotyczący zbiórki dla DD
  
 
I wszystko
Dzięki
  
 
Jeden wątek w tym temacie nam wisiał już ledwo co w kategorii głównej, wisiał i wisiał, i nic... może tym razem się uda
  
 
Witojcie!


Mam dla dzieciaków profesjonalnego BMX-a Haro Shreder, z chomomolibdenową ramą wartego kupe kasy ale nik za bardzo nie chce kupić... Wiec pomyśllałem o dzieciakach. Rowerek 3 Razy brał udział w mistrzostwach wrocławia we flat land-zie dwa razy był ze mna na podium Jest z nim związane kupe moich wspomnień, ale niestety kontuzja która przeszedłem kilka lat temu nie pozwoliła mi kontynuować jazdy na nim więc może jakiś dzieciaczek miałby chętke na uczenie sie tego sportu który daje wiele frajdy. Rowerek jest w rozsypce trzeba wymienić tylna ośke i łożyska, ale jak przyjdzie kasa to obiecuje zrobić to na własny koszt. Tylko jest pewien problem, nie wiem czy wysyłka wchodzi w gre, a nie wiem kiedy bede gdzieś poza wrocławiem wiec może któs by sie zadeklarował żeby go odebrać z wrocławia jak juz bedzie gotowy???


A poza tym mam kompa również w rozsypce, AMD duron 800MHz 256 ram-u jakiś g-force siedzi chyba 4 MX 400 I do tego monitor 17" bańka i mysz bo klawiature musze dać Paulince


[ wiadomość edytowana przez: Cetek71 dnia 2008-07-20 17:41:39 ]
  
 
Czyli lipa, Dobra bede pródował go dalej sprzedać, skoro sie nikt nie intereuje, propzycja z rowerem nie aktualna.....
  
 
Coś nie mogę znaleźc wątku ze zbiórką fantów dla dzieciaków z DD, pomoże mi ktoś znaleźc jesli takowy jest?
  
 
Obecnie nie ma.