Phonocar - czy to będzie grać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
czy Zestawik Phonocar nullAukcja
będzie grał jakoś przyjemnie? czy wart tej ceny? Uzupełnieniem zestawy bedzie skrzynia jbl i wzmacniacz.
Głośniczki beda podpięte pod same radio.
Jak sie spisują te phonocary. Czy w tej cenie warto je zakupić?
Co możecie polecic? a jak z np: pioneerami?
Szukałem na forum i nie znalazlem prawie nic o phonocarach.
Dzięki za sugestie.
  
 
Ja mam takie głośniki w escorcie. Jak mi stare kartony rozmięły to zakupiłem 2 takie głośnik 165 za 99 zł z przesyłką rok temu. Grać gra, lepiej napewno od kartonów seryjnych, ale szału nie ma. Jak na moje potrzeby to starcza - słucham głównie radia jak jadę do pracy. Słychać jedynie średnie tony, bas jest znikomy. A te syczki to weź jedź na szrot i wyjmij z jakiegoś pierwszego lepszego audi czy VW, 10 zł zapłacisz. Jeżeli jesteś malomanem i lubisz słuchać płyty w aucie to odłóż jeszcze trochę siana i kup coś innego.

PS o phonocarach jest duuużo w car audio, trza się tylko mocniej wczytać
  
 
Cytat:
2008-06-17 11:04:10, Janek-S pisze:
Ja mam takie głośniki w escorcie. Jak mi stare kartony rozmięły to zakupiłem 2 takie głośnik 165 za 99 zł z przesyłką rok temu. Grać gra, lepiej napewno od kartonów seryjnych, ale szału nie ma. Jak na moje potrzeby to starcza - słucham głównie radia jak jadę do pracy. Słychać jedynie średnie tony, bas jest znikomy. A te syczki to weź jedź na szrot i wyjmij z jakiegoś pierwszego lepszego audi czy VW, 10 zł zapłacisz. Jeżeli jesteś malomanem i lubisz słuchać płyty w aucie to odłóż jeszcze trochę siana i kup coś innego. PS o phonocarach jest duuużo w car audio, trza się tylko mocniej wczytać



Dzięki za opinie, bo właśnie miałem je kupić, ale na szczęście sie wstrzymałem
znalazlem jeszcze coś takiego:
Alipne

Pioneer

Helix Dark Blue

Który z tych zestawów wziąść? Doradźcie. Będzie to jezdziło na vw passacie.
  
 
helix - tylko poprzednia wersja (blue 62) bardzo ladnie gra...u kolegi takie cos jezdzi, tylko ze ciezko opisac na forum game dzwiekow

generalnie to cokolwiek kupisz w tym przedziale cenowym bedzie rozsadnie bzyczec
  
 
Ok, a np te alpine i pioneery? czy one mają zwrotniczki jakieś w komplecie, czy tylko jakies kondensatorki przylutowane do gwizdka?