Modyfikacje 1,8 TD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, modyfikował ktoś 1,8 td endurade? bo narazie w chcę wyczyścic katalizator, wywalić srodkowy wydech, podnieść na pompie (by sie kręcił wyżej) i tu mi sie pomysły kończą by zrobić to w domowym warsztacie i bez kolosalnych kosztów
  
 
diesel nie jest do wyścigów, przynajmniej stary diesel............. w zasadzie tyle w temacie........
  
 
Zatankować V-power
  
 
Cytat:
2008-06-24 10:58:12, kolekr1 pisze:
witam, modyfikował ktoś 1,8 td endurade? bo narazie w chcę wyczyścic katalizator, wywalić srodkowy wydech, podnieść na pompie (by sie kręcił wyżej) i tu mi sie pomysły kończą by zrobić to w domowym warsztacie i bez kolosalnych kosztów



... umyj auto, wypierz dywaniki - bedzie lzejszy (jak wywalisz tlumik srodkowy to nawet z 5 kg go odciazysz), zatankuj dobre paliwo - przybedzie mocy, wrzuc wezsze opony i wymien lozyska w kolach - beda mniejsze opory toczenia, zdejmij wszystkie niepotrzebne neony i lotko-skrzydlo-spojlety - zmniejszysz opory powietrza ... a pozniej odpowiedz sobie na pytanie "po co ja kupilem diesla?" - kolego jak ci brakuje mocy to zrob swapa na RS albo XR3i (tak jak -Rocky- ) wszelkie nieprofesjonalne formy grzebania przy dieslu moga jedynie pogorszyc sprawe.
  
 
poszukaj gdzies na innych forach motywu z zwiekszeniem cisnienia doladowania, tylko nie pamietam dokladnie jak to sie nazywalo wiem ze zrobil to koles MDCS chyba, wiem ze czesci sa do kupienia na allegro i wcale nie jest to trudne, powodzenia


O znalazlem + 15 KM za darmo!

Proponuje przestudiowac caly wątek uzyc gugla i napewno Ci sie uda



[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-24 12:48:33 ]