[Assmen] 17" on board :) [foto]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heh tak wiec, Auto dostalem od taty, w prezecie na urodziny, tj mam po rodzicach poprostu, jest to szałowe 1.6 16V ! ZETEC DOHC EFI CLX Masakra Dupowóz z 94 roku

Autko mam juz rok, poniewaz nie mam LPG a pali od kad go mam 10l/100km, jakos nigdy nie mialem funduszy aby zrobic w nim cos na powaznie, ale to sie zmieni !

"Ztuningowane" mam hmm.. no pare pierdolek jak np:

Biale tarcze..
Siatex na przodzie
Czarne szybki
Syczki w slupkach
Poszerzone nadkola tylnie (2-3cm)
BiXenony (Ustawiane razem z diagnostą, wyjąl jakas plansze i trul dupe )
Stozek Jack'y
Brak katalizatora..
Centralny z pilota
Mini gleba z przodu
Jak sobie przypomne to dopisze..

Na zrobienie czekaja juz:
Dolot! Jak u Grand_XR3i
El szybki przod
Maly tuning zderzaka przod
i felusie 17" 205/40... (jak beda to dorzuce foty)
GLEBA

Dalej leci..

Przyciemnianie lamp przednich
Przyciemnianie szyb przednich bocznych
Wywalenie wycieraczki tylnej
Moze gladka klapa
Wywalenie klamek z tylu
No i cos trzeba z tymi listwami zrobic do okola
Chcial bym tez lusterka zmienic, na jakies mniejsze
Moze bad-look ale to przemysle jeszcze, mam maske od mk5 tam by lepiej podszedl

No i chyba cos do czego najbardziej sie przyp.. wszyscy..
SWAP na 1.6 RST... lub uturbienie, jestem poprostu chory na turbo ale to sa DALEKIE plany, chyba ze nie utoczy tych 17" to stanie sie plan SWAP! bardziej bliski

Ok nie truje wiecej oto kilka fotek z tego roku...

PS. Smieszne patenty wrzuce moze troche poozniej zeby was potrzymac w napieciu.

JEDYNE ZDJĘCIE UMYTEGO!


W lesie


Z mną w srodku..


Moja mini gleba


Malowanko klapy

Szpachla natryskowa


..Pospawane i szpachli nasrane..

Takie nowsze fotki
Przy wymianie oleju :p

Podczas montarzu BiXenonów

No i takie ogolnikowe, tak wyglada teraz




Ok dosc tego wszystkiego, pytajcie wysmiewajcie itd, jesli cos jest BE to sie zmieni pod warunkiem ze nie koliduje to z moim gustem ;p

PS2. Prosze tylko nie pisac.. zdezakRS,maskaRS, itd bo to nudne nie robie RS style, jak bym chcial miec RS to bym sprzedal to padlo i kupil RS.


[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-27 04:21:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-27 19:02:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-29 03:28:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-30 03:41:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-03 00:49:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-04 00:46:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-05 02:14:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-06 21:50:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-16 03:32:20 ]
  
 
Grill by lepiej wyglądał gdyby siatka była wstawiona w oryginalną atrape bo tak bez niej to siakoś dziwnie... Poza tym ok!!! Zycze udanych modów.
  
 
Komu "podprowadziłeś" te kołpaki od foki
  
 
Cytat:
2008-06-27 19:35:35, kaes pisze:
Grill by lepiej wyglądał gdyby siatka była wstawiona w oryginalną atrape bo tak bez niej to siakoś dziwnie... Poza tym ok!!! Zycze udanych modów.


Dzieki :p a siatex taki jest juz sie raz tlumaczylem na forum poprostu podoba mi sie jak sie z boku patrzy ze jest takie plaskie a nie dziora fe ;p
Cytat:
2008-06-27 19:47:24, tjmdm pisze:
Komu "podprowadziłeś" te kołpaki od foki


Ups, wydalo sie ;D a tak powaznie to mialem je w poprzednim Orionie 92'
  
 
"Dolot! Jak u Grand_XR3i "

w razie jakiś problemów to pisz, chętnie pomogę ;]
  
 
Cytat:
2008-06-27 20:31:37, Grand_XR3i pisze:
"Dolot! Jak u Grand_XR3i " w razie jakiś problemów to pisz, chętnie pomogę ;]


grand tak sie przyglądałem Twojemu dolotowi i stwierdzam ze z daleka może i to wyglada ale z bliska porażka
coz za jakiś czas zobaczysz jak sie robi dolot
  
 
Hehe Panowie

No to smialo Remik zapodawaj zobaczymy

Hmm nudzilo mi sie dzis i wymodzilem swoj mega hiper dolot home shit made pozniej dam fotki
  
 
Cytat:
2008-06-27 20:33:48, RemikGT pisze:
grand tak sie przyglądałem Twojemu dolotowi i stwierdzam ze z daleka może i to wyglada ale z bliska porażka coz za jakiś czas zobaczysz jak sie robi dolot



oczywiscie wiemy remiku ze wszystko co twoje jest naj, naj, naj... nie musisz nas uswiadamiac o tym w kazdym wątku i na kazdym kroku
  
 
Cytat:
2008-06-27 22:12:25, pytlar pisze:
oczywiscie wiemy remiku ze wszystko co twoje jest naj, naj, naj... nie musisz nas uswiadamiac o tym w kazdym wątku i na kazdym kroku


a gdzie to ja napisałem????????
spójrz w watki PawłaAMG, DarasaBB,Marcinsona, jakos tam widac że nie jest tak jak piszesz, no chyba ze nie zagladasz tam ,wtedy trudno, i wcale nie uwazam że moje jest naj bo nie jest
  
 
Cytat:
2008-06-27 20:33:48, RemikGT pisze:
grand tak sie przyglądałem Twojemu dolotowi i stwierdzam ze z daleka może i to wyglada ale z bliska porażka coz za jakiś czas zobaczysz jak sie robi dolot



to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać.
wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...
  
 
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...



u niektorych wystarczy ze wyglada:]
  
 
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...



no pewnie, taki dolot da zapewne może z 5km (zaznaczam, że MOŻE) ale w psychice właściciela co najmniej 20% więcej mocy daje (jak te czipy z allegro )

Pewnie kolega z powyższego cytatu na "swoim dolocie" nie jedną mocną brykę objechał
  
 
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...


człowieku wydaje mi sie ze.............na temat dolotów wiem dość sporo.ALE OSOBISCIE WOLE JAK COS WYGLĄDA I jest funkcjonalne,czyli spełnia swoje zadanie
  
 
Cytat:
2008-06-28 08:23:27, RemikGT pisze:
człowieku wydaje mi sie ze.............na temat dolotów wiem dość sporo.ALE OSOBISCIE WOLE JAK COS WYGLĄDA I jest funkcjonalne,czyli spełnia swoje zadanie



dużo mówisz mało robisz
  
 
Cytat:
2008-06-28 07:27:49, Asior pisze:
no pewnie, taki dolot da zapewne może z 5km (zaznaczam, że MOŻE) ale w psychice właściciela co najmniej 20% więcej mocy daje (jak te czipy z allegro ) Pewnie kolega z powyższego cytatu na "swoim dolocie" nie jedną mocną brykę objechał



dolot mi się dobrze zgrał z polerowanymi kanałami w głowicy które to osobiście polerowałem przy okazji jak osbiście zmieniałem uszczelkę pod głowicą.

nie ciśnij mi jak mnie nie znasz bo możesz się ździwić
  
 
No dobra, to jest te 5KM

Panowie, dajcie sobie po razie na żywo bo już się nie da... albo odpuśćcie...

To jest wątek o samochodzie Assmena.
  
 
Nie no spoko, jak bede mial cos ambitnego do napisania to tez napisze luz ale co do tego po razie, no to chyba najlepsze rozwiazanie bo co nie ktorym albo kucyki pod maska swiruja albo testosteron w majtach

Ok a teraz mam pytanie!, Gaz czy nie gaz ? echh mysle o zalezeniu gazu, ale pare dni temu zrobilem zimny dolot z nadmuchem na stozek i.. no zaczol jezdzic znowu :/ i teraz zagazowac swinie ? nie jestem taki brutal, od kad jezdze autami, na gaz to sralem zadką kupą no ale ~4.50zł za litr... ?

Gaz moge zalozyc za 300zl za instalacje mam kumpla ktory zaklada gaz od kad postawili pierwsza stacje gazu w moim miescie
tylko teraz "dópa" bo wszysciutenko w silniku mam oryginalne.. jezdze na oleju mineralnym, i mam dziwne przeczucie ze:

TEN SILNIK SIE ROZLECI jak zaloze gaz poprostu zacznie sie sypac to 94rok i nigdy nie widzial mechanika na oczy, nigdy nie stanol nie zawiodl.. NIGDY, pali te swoje 8-10l czasem nawet 15l ale ZAWSZE pojedzie :/



[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-29 04:04:44 ]
  
 
assmen co Ty za głupoty gadasz...dlaczego miałby się rozlecieć...

skoro nie widział mechaniora i się dobrze trzyma to jak najbardziej gaz bedzie mu dobrze służył, jak za taką cene to bym się nie zastanawiał z montażem...
  
 
Też miałem mieszane uczucia póki sam nie pojeździłem rok na gazie. Teraz niestety mam diesla.

Mogą sobie mówić co chcą, jeżdżenie połowę taniej, a przez to nie ograniczanie się w jeździe itd... a niech sobie jak chcą gadają i tankują za 250zł / bak. Ja się nie przejmuje wypowiedziami takimi jak kol. Grand. Stać go to się bawi na benzynie. Mnie nie było stać, albo po prostu wolałem kilka stówek miesięcznie przeznaczyć na coś jeszcze, oprócz jazdy
  
 
gazuj gazuj..."gaz gaz gaz na ulicach" jak to kazik spiewal..