Gdzie są nasi PGowicze ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no własnie gdzie są starzy bywalcy , wyjadacze naszego forum ??? Nie bede pisał o kogo chodzi bo kazdy chyba wie czy był starym bywalcem czy nie a teraz nie jest .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-06-27 08:30:19 ]
  
 
Pewnie na wakacje wyjechali
 
 
albo mają SITE (rok nauki w tydzień )
  
 
Albo "udaja" ze ciezko pracuja
  
 
albo maja juz prawie na wszystko wywaloe, dosc poprzedniego zycia, sa wiecznie przemeczeni i mase mase innych, ale spoko... jeszcze zdaza mi sie tu wpadac
  
 
Jeden zajrzy-nikogo nie ma-to ucieka.Drugi zajrzy-nikogo nie ma-.....
Zaglądajmy trochę-będzie weselej.
  
 
Czasu mało, chęci mało....
 
 
taa gdyby dzień trwał 48godzin ........i pewnie to by było mało
  
 
hehe ja tu byłem od marudzenia
  
 
Tutaj jestem

Cytat:
2008-06-30 17:52:51, storm pisze:
Czasu mało, chęci mało....



Checi moze by sie znalazly ale z tym czasem to juz kiepsko jest...

  
 
Cytat:
2008-07-01 09:56:59, speedmaster pisze:
hehe ja tu byłem od marudzenia



nie tylko TY

a gdzie pozsotali :

Kati , Jolinar , Piter , Grzechu , Voy , is155 , flowerman , MacTB , najmer , Sylty , szmyk , Wilczy , WilK , Wojtii , zoom , taz , Ali-En , -SerU- , Alex55 , arii82 , boowa105 , cool_gacek , JaneX , Konrad_P , mako , Maks , maxsped , pterock , Remek , roos1985 , Rybson , Yankee , jose i inni których nie wymieniłem ale tez sie nie udzielają ?? :/

I tak lista klubowiczy zubozała w porównaniu do tego co kiedys było.

Wiem ze sam rzadko tu zaglądam ale czasem staram sie wpaść.


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-07-06 10:28:27 ]
  
 
Ja miałem pewien czas, kiedy się znudziłem. Jednak przy obecnej sytuacji jaką widzę, aż mi chcęci wracają, żeby ratować to forum.
  
 
Ja ostatnio czesciej zaglądam bo jak sie ma net bezprzewodowy to moza wszedzie znim pójsc .
  
 
Cytat:
2008-07-08 11:55:52, sterciu pisze:
Ja ostatnio czesciej zaglądam bo jak sie ma net bezprzewodowy to moza wszedzie znim pójsc .


No to tylko pogratulować.
  
 
hehe ja mam 2 bezprzewodowe sferia i blueconnect i chętnie bym dwa zamienił na przewodowe jedno ale szybkie

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-07-09 13:53:13, thaniel pisze:
hehe ja mam 2 bezprzewodowe sferia i blueconnect i chętnie bym dwa zamienił na przewodowe jedno ale szybkie pozdrawiam



Oooo... Ciebie zapomniałem na liste dodac[ ale to tylko z tego wzgledu iż jestes PG Starter i nie ma Cie na liscie klubowiczy

Ale o Ciebie tez chodziło i o innych na liscie oczekujacych .

A poza tym to dlaczego Thaniel ma PG Starter , był juz PG Memberem kiedys ??? .

A wracajac do bezprzewodowego netu to ja wiecej w aucie spędzam czasu jak w domu przy stacjonarnym necie. Teraz akurat mam zaszczyt neostrade w domu testowac a w wiekszosci czasu nie mam tej okazji . Albo przebywam w domu gdzie netu nie mam albo w aucie .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-07-09 14:30:25 ]
  
 
Nie bede gorszy i tez sie pochwale, za ja mam internet z kosmosu gdzie kolwiek bym byl na morzu zawsze moge do Was naklikac
Pozdrowienia z wybrzezy Malezji
  
 
No ja też się nie udzielam...
Ale jak widać - zaglądam
Na pocieszenie, czy też usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że nie tylko to forum zaniedbuję, nie udzielam się też na innych, na których kiedyś bywałem bardzo aktywny, że już o HFP nie wspomnę...
  
 
Macu tyle razy Cie na 8ce szukałem tyle razy pod galeria kwadrat nawet pod białą i nie ma nigdzie pszczółki ten białystok to ściema nie

pozdr
  
 
Na 8-ce to raczej rzadko bywam, raz na miesiąc może... Pod Kwadratem też nieczęsto... ale pod Białą raczej Pszczółka często stoi... tylko trzeba wiedzieć gdzie A w ciągu dnia to łatwiej mnie namierzyć na mieście w... białym Polonezie