Jaki wzmacniacz do 300zl? - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sorki zapomniałem się oczywiście soundmagusa w tej cenie nie dostaniesz poszukaj na allegro były kiedyś wzmacniacze buszmena chyba q9000 naprawdę dobry wzmacniacz do napędzenia subwoofera typowy monoblok do zabudowy,jednak przyszłościowo szukałbym jakiegoś wzmacniacza 4 kanałowego
  
 
Poszukaj CarPowera na Allegro, podobno świetne wzmaki. Ludzie je chwalą. Ja w tej chwili mam podobny dylemat jak Ty i raczej postawie na coś z Blaupunkta lub CarPowera.
  
 
Ja mam wzmachol MacAudio 600W podpiętego pod tube (przrobiną na skrzynie) Blaupunkt i w Scorpio lustra latają nieźle!! Nie narzekam!! Power zawsze jest
  
 
CarPower chwalone wzmacniacze z czystym sumieniem również polecę
  
 
to ze carpower sa bardzo dobre to wiem, ale to juz 450zl a nie 300zl, a uzywanego nie trafi sie:/
  
 
mam tego Blaupunkta 480 i podlaczone pod niego Lanzara MAX 12 i 2 glosniki Lanzara 7'X10' i powiem ci ze spokojnie wystarczy!!:] raz jechalem sluchajac baardzo glosno muzyczki bo fajny bassik był akurat, to w pewnym momencie zaczynalo mi brakowac tchu bo tak sciskalo fajnie w samochodzie
  
 
deathrider_85
Zablaupunkta bym sie niebrał miałem go kiedyś w dwóch civivach i niewarto. Teraz zainwestowałem w PEIYING moze troche droższy ale to pare zł ale lepiej sie opłaca jak potrzebujesz basu i chalasu w pełni ci sie odwdzięczy w zamian za dobra muze ja Słucham Hardstylu i pięknie pompuje
  
 
allegro.pl/item1051520749_carpower_hpb_602_350w_kable_dietz_wysylka_0zl.html

tu masz fajny sprzet za 300pln z kablami. Wiem bo testowalem polecam szczerze daje rade
  
 
Ja polecam wzmaki z USA Twistera 1000W ma 660W w RMS i naprawde pięknie napędza woofer 30cm 600W w znamionowiej 300w w RMS i 2 Xplody 330W. Teraz będę zmieniał wzmaka na Alpine V12 bo to dopiero ładnie huczy także Twistera mam na sprzedanie