Wahacz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proszę o podpowiedzi - muszę wymienić PILNIE wahacz prawy. czy coś takiego jest godne uwagi i montażu???
wahacz
Sprawa bardzo pilna bo w piątek mam zamiar jechać nad morze i przed wyjazdem muszę go zmienić...

[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2008-07-16 18:37:53 ]
 
 
...ja bym sie w takie cos nie bawił. Wolalbym kupic dobry urzywany oryginał i wymienic tulejki i koncówke na jakies markowe. Bedzie sporo drozej, ale solidniej
  
 
Uzywke tak ale to musi byc z pewnej ręki bo tak to mozna łatwo na tym stracić
  
 
ciezko cos doradzic
najlepiej oryginalne tuleje nabic do starego wachacza albo kupic oryginała.
komplet tulejek -ok 50-60zł
sworzeń dobry 35-50zł
robocizna 50-100zł
i dobrze by było przed trasą ustawic zbieznosc bo oponu moga zniknac
  
 
jak UP to UP

używka nie wchodzi w grę, tak samo jak "nabicie" nowej tuleji (właśnie tam jest luz i puka) - pozostaje tylko zmiana całego kompletnego wahacza
Dzwoniłem dziś do nich do sklepu i jak najbardziej polecali ten wahacz, a z biegiem czasu zawsze można wymienić tuleje i sworzeń na orginalne

może ktoś montował coś takiego u siebie???
 
 
W zeszłym roku miałem dokładnie taki sam problem jak u ciebie. po nabiciu nowych tulejek do starego wahacza po 3 miesiącach pusciły w tym miejscu i musiałem wymienić cały wahacz. założyłem Febi które kupiłem w tej samej cenie co ten teknorot (115zł). Wytrzymały rok czasu(ok 20tys km). Teraz po kosultacji na tym forum zamierzam założyć Lemfordera Wahacz ponoć najlepsze zamienniki. zobaczymy jak długo wytrzymaja
  
 
Pomyliłem link tu jest prawidłowy wahacz Sorki
  
 
Zobacz sobie również ten post Wahacze do essa szczególnie wypowiedzi slawasa
  
 
temat można zamknąć w końcu okazało się, że w sklepie internetowym je mieli, a na stanie w sklepie - jak do nich pojechałem, to ich nie mieli, więc padła decyzja i zakupiony został wahacz Lemforder'a - calutki już jest założony, zbieżność ustawiona i wszystko śmiga jak ta lala