Jaki głośniki 165mm i skrzyneczka do bagażnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Zamierzam zmienić sobie głośniczki w drzwiach przednich (mam juz 165mm) ale zastanawiam sie na jakie:
1. ALPINE SPE-17-CS.
2. HERTZ DSK-165.
3. JBL GTO 6507C.
4. ALPINE SXE-1750S.

Ewentualnie jesli ktos ma do polecania jakies inne glosniki to prosze o info.
Teraz przy wymianie głośników bede chcial przykleic kilka mat zeby uzyskac jak najlepszy efekt.

A jaka skrzyneczke byście polecili do bagażnika?? Mam już tube ale ze wzgledu na wielkość bede chcial ja wymienic na skrzynie, robilem ostatnio testy jakiejs zwyklej skrzynki to bez prownania skrzynia lepiej zagrala niż moja tuba. Niechcial bym skrzyni co zajmnie caly bagażnik ale cos co bedzie mialo rozsadne wymiary i bedzie gralo rewelacyjnie.

Pozdrawiam
  
 
Mam u siebie helixy 62.1 dark blue i nie narzekam jak podepniesz do wzmachola i dobrze drzwi wytłumisz to zapomnij o tubie bo na razie powinno Ci wystarczyc gra tak że uszy puchną i jeśli nie ogłuchniesz to będą Cię słyszec wszyscy, także jak już sobie słuch popsujesz to kup sobię tube a wtedy za trzy lata napewno będą do Ciebie krzyczec.pozdrawiam
  
 
dzieki za cenne informacje ale ja zdecyduje sie na ALPINE SPE-17-CS, tylko sie zastanawiam czy z radyjka pojda czy bede musial przez wzmacniacz je przepuscic.
Radio mam takie : JVC KD-SH9101.
Wzmacniacz mam w bagażniku wiec musial bym przez cale auto przeciągnac kabelki :/
  
 
Z tego co widzę po specyfikacji twoje głośniki mają 35W w RMS (tą drugą się nie sugeruj 210W bo to marketingowy chwyt) i niezłą skutecznośc 91dB zatem pioneer znany z tego że ma dośc dużą moc powinien je nieźle wystroic, jeśli jednak nie będziesz zadowolony to śmiało podłączaj do pieca i lekko przytnij filtrem od dołu żeby grały średnicą i sopranem, najniższe częstotliwości zapewni skrzynia.