Wyzwanie - przednie lampy.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadłem na pomysł, oczekuję waszych opinii, czy jest możliwość zamontowania okrągłych reflektorów do Poloneza Caro, jeżeli tak to jak to zrobić?

Nie ukrywam że przód pierwszej wersji polonezów bardziej mi sie podoba.


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-05-24 13:16:23 ]
[ powód edycji: link się skisił ]
  
 
Z lampami jak ze wszytkim kwestia gustu
taka moda byla kiedys okragle pozniej zespolone
teraz znowu okragle

ja myslalem o dzielonych lampach z seata ibizy II
(takie jak ma Cupra i GTI) bardzo mi sie podobaja

pozdr
  
 
Proponuje umiescic je ZA szyba od Caro, bedzie wygladal jak BMW Trzeba by to tylko dobrze uszczelnic.

Pozdrowka
Adamus
  
 
można za szybę ale trzeba pamiętać że na szkle są przetłoczenia załamujące światło i może to świecić dziwnie.Lepiej dorobić z laminatu kształt lampy Caro z otworami na lampy okrągłe. W jednej wersji może być cała lampa w drugiej razem z kierunkiem i wtedy kierunek można wstawić okrągły jak w Golfie IV. Po za tym można wstawić w reflektor od Caro halogen soczewkowy, oczywiście pod szkło, jest miejsce tuż przy atrapie, do tego można wnętrze przemalować na czarno (w CC sporting jest w ten sposób uzyskany efekt przydymienia lampy , sama lampa jest taka sama), bądź na kolor nadwozia. W starym typie(2 oka ) ) możma wsadzić lampy od BMW e-30, z reflektorami projekcyjnymi.
Pozdrawiam
  
 
Ciekawy motyw Ale jak robić to proponuje całą lampę razem z kierunkiem zrobić zespoloną - dla mnie kiepsko wygląda kwadratowy narozny kierunek z okragłymi reflektorami.
Kiedyś kombinowalem z brewkami - inspiracja BMW 3 ten ostatni model
  
 
Tez od kilku dni zastanawiam sie jak zamontowac stare lampy pod szkla Caro
Gda wyprzedziles mnie z postem
  
 
To już może lepiej dopasować jakieś reflektory od zachodniej furki? Ba tylko od jakiej może SUBARU!!!
  
 
Jak nawet bys cos dopasowal z zachodniego wozka to ile by te lampy kosztowaly ?? np z subaru
  
 
CIekawa koncepcja z tymi okrągłymi światłami pod kloszem Caro.Jak ktoś to już zrobi tio niech zamieści zdjęcie i opis montazu.
Swoją drogą miałęm kiedyś w "126p sport" okrągłe lampki od 125p. Efekt był zajeb.

k<
  
 
ja zawsze powtarzam ze nie ma to jak polonez "okular" , cztery oczy z przodu to klasa, a jakie ladne drogowe hmm....
  
 
Zgadzam się z Tomkiem.Na czterech lampach oświetlenie drogi nocą to coś wspaniałego.Wcześniej miałem Fiata 125p i uważam że lepiej oświetlał drogę niż Polonez Caro
  
 
Ja równierz przykładam się do 4 reflektorków, szczególnie gdy na drogowych są żarówy 75 wat już nie wspamnę o efekcie wizualnym....noc, długie światła....charakterystyczny snop...oslepiajacy blask czterech oczu...groch w tłumiku....miodzio...Pozdróffka...
  
 
I ja się podpiauję pod czterookim Poldkiem.... Ale ni jak nie mogę dostać żarówek 75W, więc Mackieklukomski, czy u ciebie są łatwo dostępne H4 o tej mocy? Chętnie nabyłbym kompecik...
  
 
Spoko, jutro podskoczę do goscia, u którego takowe nabyłem, echt, nemeckie jak beda to masz je jak v banku, dam znać, pozdróffka...
  
 
Witam.
Już kiedyś poruszałem temat 125p z reflektorami soczewkowymi z przodu od jakieś ciężarówki (chyba mercedes) zamieszczony w magazynie GT (chyba maj ale nie pamiętam,z tyłu miał napisane "zachodzi na zakrętach") ale nie mogę go już nigdzie ostać. Nie ma go nawet na stronie GT.
Jest to nawet nieźle rozwiązane.

Pozdrawiam

  
 
Heh znalazłem takie zdjęcie jak Wam się podoba ?

  
 
Ciekawie wyglada, ale jak by powiedzial jeden z panow z telewizji "Jestem na NIE"
  
 
No proszę, a myślałem, że to tylko ja tęsknie za okrągłymi
  
 
kwadratowe lampy, to mi się wcale nie podobają.
Już wolę moje od Caro, choć 4 okrągłe to piękny widok.
  
 
W dodatku to są chyba światła od "malucha" czyli takie trochę tylko lepsze niż od roweru