Głośnik SONy XS-F6925 280W - jak je w półce osadzić w escorc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, zakupiłem głośniki takie same jak w linku poniżej:
allegro


chciałem je wkomponować w tylna półkę w escorcie mk7
Pytam się gdzie je dokładnie zamontować, bliżej tylnych oparć czy bliżej końca półki i jakie odległości powinny być zachowane między tymi 2 głośnikami
  
 
Powiększ seryjne otwory i tam je przykręć, dla mnie głośniki w półce wieją wiochą
  
 
Cytat:
2008-08-13 16:41:30, WojZdzisiu pisze:
Powiększ seryjne otwory i tam je przykręć, dla mnie głośniki w półce wieją wiochą


w seryjnych otworach niema co powiększać... po prostu nie da rady.
Patrzałem już na wszelkie sposoby...
Więc co poradzisz - pozostaje tylko półka
  
 
lukas wsadz je w półkę tylko bliżej tylnych oparć, jak wsadzisz bliżej tylnej klapy to półka bedzie się łamała przerabiałem to.
  
 
tenks.
  
 
Cytat:
2008-08-13 17:19:02, LukasJ pisze:
w seryjnych otworach niema co powiększać... po prostu nie da rady. Patrzałem już na wszelkie sposoby... Więc co poradzisz - pozostaje tylko półka



Ja tak miałem więc chyba sie da
I jak many powiada bliżej siedzeń i bardziej na zewnątrz i półka przeżyje
  
 
no i osadziłem... Myślałem że radio mi ich nie pociągnie, ale jednak
  
 
2008-08-13 16:41:30, WojZdzisiu pisze:
dla mnie głośniki w półce wieją wiochą


Witam dla mnie każde głośniki osadzone w powietrzu bez zabudowy wieją wiochą, bo głośne to one będą, ale zagrają nijak i nikt mnie nie przekona i nikt nie przekona kogoś kto chociaż w podstawowym stopniu zna się na car audio, a ludzi którzy tak montują usprawiedliwiam jedynie niewiedzą albo.........
  
 
Cytat:
2008-08-14 01:37:37, pastooh pisze:
2008-08-13 16:41:30, WojZdzisiu pisze: dla mnie głośniki w półce wieją wiochą Witam dla mnie każde głośniki osadzone w powietrzu bez zabudowy wieją wiochą, bo głośne to one będą, ale zagrają nijak i nikt mnie nie przekona i nikt nie przekona kogoś kto chociaż w podstawowym stopniu zna się na car audio, a ludzi którzy tak montują usprawiedliwiam jedynie niewiedzą albo.........



albo....??? Dokończ mądralo
  
 
Cytat:
albo....???



pewnie brakiem pieniędzy na porządne zrobienie wszystkiego...

ja dzis odlacze glosniki w polce i chce zeboczyc jak to bedzie grac na samej tubie i gwizdkach..nie wiem czy to dobry pomysl, ale zwrotnice sa 2-kanalowe wiec powinno byc ok..
  
 
...lenistwem. Ja sam zrobiłem skrzynkę do Cabrio - koszt 30zł więc nie cudujcie mi tutaj że kasa...
  
 
dokładnie lenistwem
  
 
a to niby czemu zaraz lenistwem?? Ja w tym nic dziwnego nie widzę ani żeby lenistwem zawiało, ja z takich rzeczy jak tuby itp to wyrosłem... Sam masz tubę pewnie kupowałeś
  
 
Cytat:
2008-08-15 11:58:43, LukasJ pisze:
Sam masz tubę pewnie kupowałeś


No tak wybrałem tubę i nie znam nikogo kto by kręcił obudowę własnoręcznie, najpierw długo szukałem głośnika który by mnie zadowolił, a później jeszcze dłużej paczki w którą miał byc zamontowany i jeszcze która zmieściłaby się w bagażniku(cabrio).
  
 
Cytat:
2008-08-15 16:02:42, pastooh pisze:
No tak wybrałem tubę i nie znam nikogo kto by kręcił obudowę własnoręcznie, najpierw długo szukałem głośnika który by mnie zadowolił, a później jeszcze dłużej paczki w którą miał byc zamontowany i jeszcze która zmieściłaby się w bagażniku(cabrio).


a no widzisz ja też to mogę uznać za lenistwo