Nexia :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od wczoraj oprócz esperka jestem szzęsliwym posiadaczem Nexii
97r.
przebieg: 57 tyś.
1.5 8V Lpg

  
 
Gratki...tylko poc Ci Nexia jak masz Esperaka? Poza tym jakbyś spzredwał tą Nexia, to musisz trochę ten licznik przekręcić do przodu.
No i daj fotki.
  
 
Cytat:
2008-08-19 20:49:10, Esperynek pisze:
Gratki...tylko poc Ci Nexia jak masz Esperaka? Poza tym jakbyś spzredwał tą Nexia, to musisz trochę ten licznik przekręcić do przodu. No i daj fotki.



Espero to samochód rodziców a Nexie kupiłem ponieważ potrzebuje na dojazd na studia, naszczęście przebieg jest wiarygodny gdyż znałem jej poprzednich włascicieli
  
 
Cytat:
2008-08-19 20:53:27, pawel_zal pisze:
Nexie kupiłem ponieważ potrzebuje na dojazd na studia,



W du*ie się ty młodzieży przewraca Do szkół to pekaesem, pociągiem, albo komunikacją miejską się jeździ, a nie własnym autem!!!
  
 
Cytat:
2008-08-19 20:47:19, pawel_zal pisze:
Od wczoraj oprócz esperka jestem szzęsliwym posiadaczem Nexii 97r. przebieg: 57 tyś. 1.5 8V Lpg



Dobry wybór - byle ruda nie żarła.
  
 
Cytat:
2008-08-19 21:50:47, pyrekcb pisze:
Dobry wybór - byle ruda nie żarła.



Daewoo... Nexia... 1997r... mówi Ci to coś?
  
 
Cytat:
2008-08-19 21:43:07, piotr_ek pisze:
W du*ie się ty młodzieży przewraca Do szkół to pekaesem, pociągiem, albo komunikacją miejską się jeździ, a nie własnym autem!!!



czasy sie zmieniaja
  
 
Cytat:
2008-08-19 21:54:52, piotr_ek pisze:
Daewoo... Nexia... 1997r... mówi Ci to coś?



Pewnie, ze mówi, tylko jakbyś zobaczył pierwszy raz w życiu nexię mojego sąsiada z rodzinnego lokum, to bys nie uwierzył, ze to auta ma przeszło 10 lat...
Zresztą, za cenę nexii nic lepszego pewnie nie kupisz. Do kulania się na studia - styknie.
  
 
a za ile ten Nexus?
Dobry moj znajomy kupił z 2 tyg. temu za 1400zł LPG ale typowy rzęch 250tys/km no i ruda wcina jak szalona. Pozatym samochod ma byc tylko do dojazdów i na czas przekładki. Wazne ze jezdzi, a na przeglądzie nie wykazało zadnych niespodzianek w kwesti bezpieczeństwa.
  
 
Cytat:
2008-08-19 22:38:23, pyrekcb pisze:
Pewnie, ze mówi, tylko jakbyś zobaczył pierwszy raz w życiu nexię mojego sąsiada z rodzinnego lokum, to bys nie uwierzył, ze to auta ma przeszło 10 lat...



Jakbyś 5 lat temu zobaczył 125p pewnego gościa to też byś nie uwierzył, że to 20-to letnie auto. Ma też drugie auto - fiata sienę z początku produkcji - może z 10 tys km. tym autem max. przejechał, ale w TV LCD go wyposażył.
  
 
Cytat:
2008-08-20 10:13:37, piotr_ek pisze:
Jakbyś 5 lat temu zobaczył 125p pewnego gościa to też byś nie uwierzył, że to 20-to letnie auto. Ma też drugie auto - fiata sienę z początku produkcji - może z 10 tys km. tym autem max. przejechał, ale w TV LCD go wyposażył.



to dawaj plazme do laguny zamiast tylnej kanapy 42 cale full HD i gościu od sienny wymięknie
  
 
Rok temu bedąc w Augustowie widziałem taksówkarza który w swoim espero miał zamontowany mały telewizorek (jeszcze kineskopowy)
  
 
Cytat:
2008-08-20 21:37:48, rudi pisze:
to dawaj plazme do laguny zamiast tylnej kanapy 42 cale full HD i gościu od sienny wymięknie



Żeby mu dorównać, to musiałbym złomguną codziennie z ogrzewanego garażu wyjeżdżać i picować ją przez godzinę.
  
 
Moii rodzice też maja nexie, rocznik 1996 LPG, z tym samym silniczkiem co w esperaku 1.5 16V. Autko niczego sobie, jak sie dba to niema z nim żadnych problemów, tylko jak to kiedyś handlarz usiłujący sprzedac mi espero, mówił że nexia to sie jedzie jak taczka a espero płynie
  
 
Mam możliwość kupna kierownicy tróramiennej z Vectry A albo Kadeta czy bedzie ona pasowac do Nexii... (obecnie mam tą brzydką kanciastą dwuramienną kierownicę) ???
  
 
Cytat:
2008-08-20 21:37:48, rudi pisze:
to dawaj plazme do laguny zamiast tylnej kanapy 42 cale full HD i gościu od sienny wymięknie



Oj, chyba nie wymięknie...


  
 
Ostatnio znalazłem chwilę i zrobiłem parę zdjęć drugiemu obok espero pojazdowi w rodzinie









[ wiadomość edytowana przez: pawel_zal dnia 2008-10-03 17:26:21 ]
  
 
Czemu brakuje listwy w zderzaku? A brak napisów Daewoo Nexia, to tuning czy jakaś kombinacja?
  
 
Cytat:
2008-10-03 17:43:09, Esperynek pisze:
Czemu brakuje listwy w zderzaku? A brak napisów Daewoo Nexia, to tuning czy jakaś kombinacja?



juz teraz i z tyłu nie ma tej listwy ściągłem bo mi sie nie podobała a tę na dzwiach pomaluję w kolorze nadwozia bo według mnie też nie ładnie wygląda. A napis to też ja ściągłem
  
 
Cytat:
2008-10-03 18:41:02, pawel_zal pisze:
A napis to też ja ściągłem



To se przyklej oryginalną nazwę CIELO'k