Poprowadzenie drugich chinchy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie. Mam pytanko takie a mianowicie którędy mogę puścić drugą parę kabli chinch do drugiego wzmacniacza?dodam że progi mam wypchane więc nic tam już nie wcisnę... środkowy tunel to chyba raczej za dużo roboty. Są na to jakieś inne sposoby?
  
 
Nie wiem pod podsufitką

Albo zostaję tunel środkowy
  
 
a jakichś takich fajnych listewek na kable nie ma do autek?
  
 
a moze pusc sobie na prawo od radia i na wysokosci srodka schowka pusc pod wykladzinka, mysle ze chwile sie pomęczysz i bedzie ok..o ile te kable sie nie przetrą czy cos
  
 
z prawej strony to chyba nie bardzo mogę bo z tego co wiem to prąd ma iść sam bez żadnych kabli więcej... ale może się mylę:]
  
 
ja mam poprowadzone słupkami pod podsufitka
kiedys bardzo dawno temu nie umiałem sciągnac listwy bocznej,te srubki kreciły się a nie chiały sie wykrecic
  
 
u mnie odchodzą bez problemu ale progami w tej chwili to ja chyba nawet nitki nie zmieszczę :]
  
 
z tunelem srodkowym wbrew pozorom nie jest tyle problemow.

Ja w poprzednim cabsie wlasnie tamtedy mialem poprowadzone chinche. W prawdzie bylem wtedy w trakcie adaptowania foteli, wiecy wybebeszony mialem caly srodek, ale nie widze w tym problemu i teraz

Tunel srodkowy trzyma sie na dwóch sróbkach pod schowkiem i na 4 pod osłoną drązka zmiany biegów (wszystko na przykładzie mk6)

ja mialem dodatkowo przy montazu mialem usuniete fotele i listwy na progach

  
 
Przykładzik dobry bo też jestem posiadaczem MK6 no właśnie boje się że może być sporo roboty z tym tunelem środkowym...
  
 
Nie ma czego sie bac Na upartego znalazłbym zdjecia z tego jak ja wypatroszyłem cały srodek.

Wygodniej bedzie bez foteli wiec je wykrecaj. Kilka sróbek i duzo wieksza swoboda. Tunel srodkowy trzyma sie na 4 sróbach w okól dzwigni zmiany biegów (pod tą plastikowa osłona z mieszkiem, podwarzasz płaskim wkretaczkiem) i na 2 wkretach które są w schowku (podłokietniku) miedzy przednimi fotelami. Pozniej juz tylko troche gmnastyki z wyciagnieciem przez drazek, naturalnie przed wszystkim odkrecasz gałke (przy okazji polecam skrócic cały drazek )

Dalej juz bedzie łatwo przekładac przewód, jak bedzie Ci tego mało to zdejmiesz jedna z listew progowych i wtedy to bedziesz mial taki dostep ze bez problemu bedzie wszystko szło