[przemek2860]Nowy na FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.od paru miesiecy jestem na forum wiec czas sie pochwalic autkiem....pewnie starsi uzytkownicy juz je widzieli,byl w rekach uzytkownika o nicku"KATANKA"a pozniej u kolesie pod Tarnowem ktory niestety zaniedbal troche to piekne autko.podloga byla w oplakanym stanie:dziury pod fotelami i w progach.na szczescie wszystko juz porobione i zakonserwowana cala podloga i przestrzenie.narazie autko stoi na felach z rst 15" ale z uwagi ze pracuje teraz w ATS na wiosne zawitaja 16" lub jesli ulegne pokusie jakies ciekawe 17" poki co 15/195/50 a autko prezentuje sie tak...:

rs1
rs2
rs3
rs4
rs5
rs6

Jak dotej pory zmontowalem sobie jakies tam audio i jak dla mnie wystarcza:radyjko JVC KD-G431,przod glosniczki Lanzara 13cm+zwrotnice i tweeterki tyl w oryginalnym miejscach elipsy rowniez Lanzara a w bagazniku podwojna skrzynia z 2 glosniczkami ALPHARD 20cm podpieta pod wzmacniacz MAGNATA

[ wiadomość edytowana przez: przemek2860 dnia 2008-09-04 15:26:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: przemek2860 dnia 2008-09-13 16:10:23 ]
  
 
kiedyś gdzieś na forum ktoś pisał że ten essi nieźle "latał"

był bity z tyłu ?? czy po prostu klapa otwarta ??
  
 
jest nieoryginalny zamek i nie moge tego wyregulowac jak opuszcze na odbojach to sie tlucze a tego dzundzla nie opuszcze ani nie podniose bo to nic nie daje..i musi byc tak jak teraz niestety.ale nic nie cieknie cale szczescie
a co do jazdy to smiga wzorowozarowno na Pb jak i na gazie.poprzedni wlasciciel zaniedbal troszke kilka rzeczy ale powoli dojdzie do siebie ten Sauberek..
  
 
pamiętam tego esiaka za starych dobrych czasów ściganek na lotnisku na czyżynach , ładnie wtedy latał
  
 
  
 
nie wiem jak dawniej latal po lotniskach...chetnie zobacze jakis stary filmik lub cos w tym stylu jesli ktoos posiada........wiem za to jak jezdzi teraz....probowalem sie z kumpla beta 2,0coupe bez prawa glosu dla niej,z calibra 150konna i crx'em i rowniez esi pokazal klase,raz mi sie zdazylo scignac merca amg ale przy 210 powachalem tylko spaliny z niego mimo tego gosc musial sie zdziwic co potrafi stary escorcik..w niedlugim czasie planuje zrobic przelotowke z nierdzewki i zmienic tlumik koncowy na cos mniej burczacego...moze macie jakies propozycje(oczywiscie z niewygorowana cena)na wiosne w planach wstawienie stozka i zmiana amorkow
  
 
Witam Kolege
auto pamietam bo chciałem je kupic , z tego co pamietam był problem z 3cim biegiem ale to normalne do mtx'a moze sie zobaczymy na jakims lokalnym spocie i moze bedzie okazja sie sprawdzic jak to chodzi
p.s mam taka zaślepke do progu ktorej ci brak
Pozdrawiam
  
 
moze kiedys sie stykniemy a le ja do tarnowa mam ok 150km;/ 3ci bieg wchodzi bezproblemowo.. a co do zaslepek to musze kupic caly komplet bo mam tylko jedna..zwineli mi na parkingu jak bylem u pannay..:[
takie pytanko...jakie amorki najlepiej kupic?chodzi mi o komplet tyl i przod
pzdr
  
 
prosze kolege nowego o zapoznanie się z tyk wątkiem ... oraz o zastosowanie się ... a także odbieranie privów ...

Regulamin działu - uaktualniony.

p.s. witam nowego kolego i mam nadzieje ze spodoba sie koledze tutaj ...
  
 
Na aparacie masz źle datę ustawiona albo te zdjęcia są rzeczywiście sprzed dwóch lat
  
 
data zle ustawiona..nie zwrocilem uwagi przed zrobieniem fotek i wyszlo co wyszlo...zdjecia jak najbardziej realne i terazniejsze zapewniam
  
 
Spoko . Mi to wpadło w oko i dlatego zauważyłem A poza tym trzeci klubowicz te auto ma i poza brakiem czerwonej naklejki na przedniej szybie ten samochód wygląda cały czas tak samo . Wpisz w wyszukiwarce autora o nazwie augi i bedziesz miał jego posty itd. oraz zdjecia z profilu twojego auta


[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2008-09-13 17:00:19 ]
  
 
Cytat:
2008-09-04 16:23:07, przemek2860 pisze:
...probowalem sie z kumpla beta 2,0coupe bez prawa glosu dla niej,z calibra 150konna i crx'em i rowniez esi pokazal klase,raz mi sie zdazylo scignac merca amg



kolego podjedź moze na hamownie z nim, to bedziesz wiedzial jak śmiga zamiast sadzic takie puste przechwałki, z ktorych wlasciwie to nic nie wynika... byli już tu tacy ktorzy 110KM samochodem objezdzali audi 3.0 TDi itd ....
  
 
no i z tego co pamiętam auto parę lat na LPG fruwa?
  
 
tak mam sekwencje...a co do rozwazan na temat gazu w rs ktore zaraz sie zaczna to z gory mowie ze ja tego nie zakladalem tylko juz bylo.i koniec klotni na temat mocy i tym podobnych rzeczy bo szkoda zasmiecac tematu


co do zmian w autku to myusle za za kilka dni rusze ze zmiana ukladu wydechowego czyli wywaleniu kata i byc moze tlumika srodkowego...pzdr
  
 
Liban powitowywuje nowego kolege


Ode mnie tylko tyle: zazdrosc jest rzecza ludzka ciesz sie RSem
  
 
Bydgoszcz wita w imieniu całych Kujaw i Pomorza
Ładne autko, żeby się dobrze sprawował
  
 
dzieki panowie rowniez witam serdecznie..