OFICJALNE PRZEPROSINY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z tego miejsca chciałbym publicznie przeprosic kolegę kowalOO
Obiecałem zrobić dla niego short shifter do Samary niestety mimo zapewnień nie wywiazałem sie z danego słowa za co jeszcze raz przepraszam.

Ze wzgledu na zawirowania osobisto-zawodowe nie będę mógł również w najbliższym czasie uczestniczyc w życiu klubu czego najlepszym przykładem jest moja nieobecność na zlocie.


pozdrawiam serdecznie
CHIO
  
 
a więc tak...
bardzo ale to bardzo was przepraszam za to co powiedziałem na forum i bardzo ale to bardzo żałuje że tak sie do was odezwałem.
nie pozostaje mi nic innego jak prosić was o wybaczenie i leżąc plackiem na ziemi przepraszać za moje słowa i skamleć o litość!!!!!
  
 
wy to tak na serio czy to taki temat dla jaj?
  
 
Korzystajac z okazji chcialem przeprosic moja Lade bo sie dzisiaj na nia zdenerwowalem i przeklalem. W ramach przeprosin bedzie mogla przejezdzic tydzien na benzynie:]
  
 
chio chyba na serio, ladamaniak raczej nie, kuba raczej serio, a tak w zasadzie to powinien za przeklenstwa jeszcze ja wypolerowac i wysprzatac

pzdr
  
 
Cytat:
2008-09-09 22:43:40, kruchy_ezg pisze:
chio chyba na serio, ladamaniak raczej nie, kuba raczej serio, a tak w zasadzie to powinien za przeklenstwa jeszcze ja wypolerowac i wysprzatac pzdr


ja też na serio.
nerwy nerwami ale miłość do tych ruskich wynalazków jest wieczna i niepokonana.
wystarczyło spojrzeć na zdjątko 06 i bach!!wszystko wraca.
  
 
a ja chce przeprosic swoja ładzirke która w godzinach popołudniowych w niedziele 21 IX 2008 r nie chciała zapalic i po 3 godzinych walkach na hama ja na lince odpaliłem i w ten sposów w godzinach 21.43 tego samego dnia została rozbita . Chyba wiedziła co sie szykuje .
  
 
Cytat:
2008-09-23 19:54:39, andrys20 pisze:
a ja chce przeprosic swoja ładzirke która w godzinach popołudniowych w niedziele 21 IX 2008 r nie chciała zapalic i po 3 godzinych walkach na hama ja na lince odpaliłem i w ten sposów w godzinach 21.43 tego samego dnia została rozbita . Chyba wiedziła co sie szykuje .



pewnie wiedziała bo Łady to mądre i prorocze maszyny są...
a myśle że jak ją naprawisz to ci wybaczy