Ceramizer - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-19 19:43:59, gladiator pisze:
kupujecie to ???? warto ???? pytam powaznie



ja mam tego ceramizera w szufladzie.
nikt tutaj nie testował to sam to zrobię. po sesji jak będe miał czas podjadę na warsztat i zmierze kompresje, naleje tego specyfiku i zobaczymy, czy wywaliłem 67zł...
jak coś pójdzie nie tak, to najwyżej będe miał silnik 2.0, lub 1.8 z Avensis I


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2008-09-19 20:40:50 ]
  
 
Cytat:
2008-09-19 20:38:20, Talus pisze:
ja mam tego ceramizera w szufladzie. nikt tutaj nie testował to sam to zrobię. po sesji jak będe miał czas podjadę na warsztat i zmierze kompresje, naleje tego specyfiku i zobaczymy, czy wywaliłem 67zł... jak coś pójdzie nie tak, to najwyżej będe miał silnik 2.0, lub 1.8 z Avensis I [ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2008-09-19 20:40:50 ]




OK zrób testa i napisz co i jak ?
  
 
Odpowiem tak o xado slyszalem naprawde pozytywne opinie, jak by mi sie cos dzialo bym wlal a co mi tam.
Lalem militeca, sorry polskie rewelacyjny life cos tam cos tam i nic zadnej roznicy nawet do kosiarki wlalem a po 2 latach szlag trafil wał i pierscienie
  
 
Cytat:
2008-09-22 17:11:51, Cromm pisze:
Odpowiem tak o xado slyszalem naprawde pozytywne opinie, jak by mi sie cos dzialo bym wlal a co mi tam. Lalem militeca, sorry polskie rewelacyjny life cos tam cos tam i nic zadnej roznicy nawet do kosiarki wlalem a po 2 latach szlag trafil wał i pierscienie




ten xado gdzie można kupić jest stronka ?
  
 
w necie jest jakis dystrybutor, ale nie kontaktowalem sie z nimi.
Wlacz SKYPE
  
 
Cytat:
2008-09-23 19:54:01, gladiator pisze:
ten xado gdzie można kupić jest stronka ?



Najbliżej chyba tu: http://www.xado.nl
  
 
Cytat:
2008-09-23 20:18:12, Cromm pisze:
w necie jest jakis dystrybutor, ale nie kontaktowalem sie z nimi. Wlacz SKYPE




Włączyłem skype
A firma LIQUI MOLY dobra jest ?
http://www.allegro.pl/item440861568_liqui_moly_uszczelniacz_silnika_ol_verlust_stop.html
  
 
Osobiście uzywałem xado do regeneracji huczącego łożyska w przednim kole.Hałas był naprawdę dokuczliwy tak że trudno było swobodnie porozmawiać w srodku.Po przejechaniu dystansu podanego przez producenta xado łozyska już nie słyszałem.Niestety ubytek bieżni był na tyle duży ze po jakimś roku hałas powoli zaczął powracać,jednak nie było to tak dokuczliwe jak przed obróbką.Gdybym zrobił obróbkę wcześniej przy pierwszych objawach zużycia to pewnie dłużej bym pojeżdził,niestety w takim stanie już nabyłem carine.Została mi jeszcze jedna oryginalna tubka smaru do silnika.Jeśli bedzie ktoś chętny to odsprzedam.
  
 
Cytat:
2008-09-19 20:38:20, Talus pisze:
ja mam tego ceramizera w szufladzie. nikt tutaj nie testował to sam to zrobię. po sesji jak będe miał czas podjadę na warsztat i zmierze kompresje, naleje tego specyfiku i zobaczymy, czy wywaliłem 67zł... jak coś pójdzie nie tak, to najwyżej będe miał silnik 2.0, lub 1.8 z Avensis I [ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2008-09-19 20:40:50 ]




I jak ?
  
 
to już miesiąc
dalej tak jak w tym cytacie
  
 
Cytat:
2008-09-16 15:38:06, Cromm pisze:
Najlepszy jest podobno XADO ukrainski, jes do kupienia mamy dystrybutora. Niktorzy pisali ze czyni niezwykle rzeczy


Bo to prawda, cały czas jesteśmy niedoścignionym sprawdzonym wzorcem
Xado to ogromny koncern chemiczny który jest w 39 krajach na świecie. Dostarcza m.in silniki do czołgów dla armii rosyjskiej z gwarancją zjazdu z pola walki do najbliższej bazy remontowej z uszkodzonym silnikiem do 300 km - więc o czym będziemy rozmawiali.
Wprowadzamy na polski rynek program Uwierz w nasz HighTech z gwarancją podwójnego zwrotu kosztów klientowi jeśli w silniku nie nastąpi poprawa

a kupić możecie np. tu http://xado.gae.pl autoryzowany sklep XADO

Pozdrawiam Tomek
  
 
Cytat:
2008-09-09 23:29:49, Bigelektron pisze:
Silnik to nie szkliwo na zebach zeby sie cudownie remineralizowalo. Jak cos sie wytarlo to jest ubytek w metalu ...i taka jest prawda a ceramizer mozna wylac do klopa ....on jest wlasnie ceramiczny wiec mu nie zaszkodzi. To jest taka sama abstrakcja jak magnetyzery 20% wzrasta moc a spalanie spada o 30% To jak ze swiadkami Jechowy i Buddystami i ci i tamci maja swoich wiernych


Nie remineralizacja bo to nie mazowszanka tylko rewitalizacja poza tym polega to na "wyrównywaniu" ubytków struktury dzięki czemu przywrócona zostaje pierwotna geometria elementu a nie np. na napawaniu wyjeżdżonej do cna panewki .
Rewitaliazacja odbywa się pod wpływem temp. i ciśnienia dlatego zachodzi tylko tam gdzie powinna a nie w całym okładzie smarownia - ale to tak tylko dla przykładu, bo środków jest sporo różnych. Rewitalizanty, smary oleje silnikowe - większość produktów zawiera rewitalizanty - proszę oto dla sceptyków test Toyoty http://xado.gae.pl/pdf/Xado_Yaris.pdf

Pozdrawiam
Tomek
  
 
Ja testowałem, chociaż zalezy o jakim produkcie mówimy konkretnie (ja używam tylko CERAMIZATORA - dostępnego na ceramizator.pl , tam zresztą możesz sobie bezpośrednio zamówić). Efekty rzeczywiście pozytywne, silnik wreszcie przestał mi klekotać, po wcześniej robił to tak, że pobudziłoby umarłego. Plusem jest też obniżenie zużycia paliwa na dłuższą metę. Tak więc ze swojej strony polecam.
  
 
ja co prawda nie stosowałem jeszcze tego silnikowego Ceramizatora, ale od kilku lat stosuję do skrzyń biegów - moja skrzynia chodziła strasznie niemrawo i co rusz lądowałem z nią u mechanika, ale od czasu zastosowania poreparatu chodzi dużo lepiej, płynniej. tak więc polecam