Zalozenie gazu w wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam grupowiczow.

jestem nowy wiec na poczatek krotko sie przedstawie.
jestem Krakusem choc obecnie przebywam w Wawie, mam fiacika 125p 1.5 (jak najbardziej standard) od 2 miesiecy ;>.

chce zalozyc gaz do niego. i w zwiazku z tym moje pytanie:
gdzie moge zalozyc gaz tanio (i dobrze) w wawie? (lub okolicach)

pozdrawiam
Skoku
  
 
witam
mieszkam w Warszawie a gaz zakładałem w Radomiu (warsztat mieści się na wylotówce na Rzeszów). Gdy zakładałem gaz do PN gli to w Wawie chcieli od 2 do 2.4 tyś a tam założyłem za 1.4 z wbiciem do dowodu i tankowaniem do pełna gazu. Jak byś chciał to mam do nich numer tel.
pozdrawiam
  
 
Jojo ma racje. W Radomiu i okolicy chyba takie usługi są najtańsze. Własnie dziś kumpel zakładał instalcję w Szydłowcu do Poloneza na wtrysku z butlą w kole i zapłacił 1200 zł (za tą samą z normalną butlą powiedział m u 1100 zł). Zresztą gdzie bys nie montował w Radomiu lub okolicy to będzie taniej niż gdzieklowiek indziej.

Tomasz Gawor
  
 
Tez slyszalem ze oplaca sie jechac do Radomia po instalacje LPG
  
 
Poza różnicą ceny w Warszawie trzeba się również liczyć że w pewnych i dobrych punktach trzeba troszkę poczekać na założenie.Jak będę zmieniał butlę na model w koło zapasowe to chyba pojadę do Radomia.
  
 
Panowie Radom, Radom, i jeszcze raz Radom

to jest "zagłębie" polonezów - mój właśnie z tamtąd pochodzi, mozna jechać wybierać i przebierać w życiu nigdzie indziej nie widziałem komisu tylko z Polonezami a w Radomiu jest
  
 
A w okolicach wawy dobrze i tanio w zabkach na ulicy
pilsudskiego (radzyminska dojezdzasz do mcdonalda
skrecasz w prawo w lewinowska i juz w zabkach na
pierwszym skrzyzowaniu takie z kosciolem w prawo
i prawie od razu w prawo)

pozdr
  
 
A ja GDA sie z toba nie zgodze. Radom absolutnie nie jest "zaglebiem poldkow". Moze kiedys byl....
A teraz przewazaja w nim czarne BEEMKI 5 z ciemnymi szybami i szerokie karki w dresach z trzema paskami za kierownica. A co do zalozenia gazu to troche drogo. U mnie W st-cach jak kolega zakladal gaz do PF 1500 to zaplacil cos kolo 800 zl z przegladem i wbiciem do dowodu. NIestety nie mial gratisowego tankowania. Ja za instalacje z kompem (mam zmieniana) do silnika na wielopunkcie zplacilem 1600 zl.
  
 
Na stronie głównej jest link Partnerzy i tam jest adres p.Pawła. Ja zakładałem u niego w grudniu 2001 i nie mam żadnych problemów.
On jeszcze daje zniżkę dla klubowiczów!!!
Załatwiaj Legitymkę i będziesz miał jeszcze taniej!!!!
  
 
Jestem takrze nowy , więc pokrótce sprawdź u nich:

WAL - GAZ
Autoryzowany dealer samochodowych instalacji gazowych firmy LOVATO.
02-335 Warszawa , ul. Na Bateryjce 11 (naprzeciw Dw. Zach. PKS)
tel. (022) 633-41-15
tel. kom. 501-502-201
email: walgaz@poczta.fm
www:Autogaz - serwis internetowy
  
 
A ja polece:

GAS-POL
Nasz adres: 03-822 Warszawa, ul. Grochowska 347
05-110 Jabłonna, ul. Modlińska 93
Nasze telefony: (22) 793-03-51
(22) 782-53-65

Znam ich troche, przerobili nawet malczaka na gaz. Nawet jeździł troche, ale teraz robi za eksponat przed wjazdem do warsztatu Można go obejrzeć na www.lpg.dreamcars.pl Albo tu:



Pozdrawiam,
Konrad
  
 
To ile ten maluch spala gazu??

moze to najekonomiczniejszy pojazd na swiecie
  
 
Podobno 8l/100. Ale to prawie nie jezdziło. Zaraz wybebeszyli (widać na fotce)i postawili przed zakładem.
  
 
Wiem, wiem widuje go.
  
 
Całkiem skoczny ten maluch.Ostatnio ku mojemu zdziwieniu widziałem w Warszawie zakładanie instalacji gazowych LOVATO za 1100 zł.Więc czyba nie ma sensu jechać do Radomia.
  
 
do voyteck'a
czy moglbys przeslac mi namiary na ten warsztat w starachowicach?

pozdrawiam
SKoku
  
 
Ja zakładałem w Siedlcach do 1.4 MPI jest najtaniej 1200zł podaję CI tel 0-25-632-50-72
  
 
MOge jakies namiary na warsztaty(inst gaz)w Radomiu ???
  
 
INSTAL - GAZ
ul. Kopalniana 12
26-600 Radom
tel. + 48 / 3647270
mail: radom@instal-gaz.pl

link: http://www.instal-gaz.pl/


SOMIKO
Ul. Wstępna 6, 26-600 Radom

tel.: ( 0-48 ) 381-36-20
tel. kom.: 0-501 565-318
e-mail: biuro@somiko.radom.pl
link: http://www.somiko.radom.pl/serwis.htm

Pozdrawiam
  
 
Mogę polecić firmę GAS-POL z ulicy Modlińskiej w JAbłonnie. Zakładałem inst gaz do POloneza 1.4 z obejsciem komputera i normalną butłą, za 1400 zł. Rownież moi koledzy korzystali z ich usług (Golf I cabrio i Renault Megane) i wszyscy jesteśmy zagowoleni. Instalacja założona poprawnie ," ładnie" jeżeli można tak powiedzieć. Jest możliwość wzięcia instalacji w kredyt, formalności szybko i sprawnie.
Nie polecam wycieczek po instalacje z prostego powodu - serwis. Każda instalacja wymaga doregulowania po montazu, oprócz tego są jeszcze bezpłatne regulacje i serwis gwarancyjny instalacji. Nie wiem czy jest sens jeżdzić póżniej 100 kilometrów za regulacje i wymiany filterka gazu taki kawał drogi. Szkoda czasu i paliwa. Uważam że lepiej załozyć instalację w miejscu zamieszkania, bo późniejsze serwisowanie jest mniej czasochłonne.
PS. Jeden z moich znajomych, mieszkających w Wawie pojechał do Siedlec na montaż instalacji w Fordzie Eskorcie 1.8 16V zetec. Zamontowano mu instalacje z komputerem za 1200 zł. Jednak panowie montażyści popełnili drobny błąd podłączając ze sobą komputery. co spowodowało powstanie błędu w komputerze Auta. Błąd ten spowodował generowanie kolejnych błędów w komputerze, co w efekcie spowodowało unieruchomienie wozu zaraz po przyjeżdzie do Wawy z Siedlec. Silnik pracował tylko na wolnych obrotach. Do Siedlec nie mógł wrócić bo nie było czym jechać. Samochód został scholowany do punktu montażu instalacji, gdzie wykonano poprawkę w podłączeniu kompów oraz wgrano nowy program do komputera wozu. Wykonano to za jedyne 650 zł. Tak więc wyszło go to dużo więcej niż jednokrotny montaż w Wawie. I nie było by stresu związanego z awarią auta.
PS. PS. Oczywiście panowie z Siedlec wypieli się na niego i nie dostał żadnego odszkodowania ani zwrotu kosztów poprawki. Dlatego też polecam montaż w sprawdzonych i polecanych przez innych użytkowników punktach montażu instalacji LPG.

Pozdrawiam poddając tego posta pod zastanowienie.
Artur