Do znawców Radiowych :P wybór radia z MP3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proste pytanie prosta odpowiedz
Chce kupić nowe radio koniecznie z USB do 350 zl.
Najbardziej przypadło mi do gustu oto:


KLIK

Gdyż ma 2 wyjścia na wzmaki ;p co może mi się przydać w przyszłości.
Jest na rynku cos co Bije to radio na głowę pod względem jakości dzwięku itp.

Jak w ogóle sprawują się radia Panasonica ;P przeważnie miałem jakiegos pioneera

Pozdrawiam

[Edit by Wojo - ORT. - W OGÓLE]



[ wiadomość edytowana przez: tevenet dnia 2011-07-09 21:27:35 ]
[ powód edycji: Poprawa tytułu ]
  
 
Cytat:
2008-09-10 20:58:41, EquinoX pisze:
Proste pytanie prosta odpowiedz Chce kupić nowe radio koniecznie z USB do 350 zl. Najbardziej przypadło mi do gustu oto: KLIK Gdyż ma 2 wyjścia na wzmaki ;p co może mi się przydać w przyszłości. Jest na rynku cos co Bije to radio na głowę pod względem jakości dzwięku itp. Jak wogule sprawują się radia Panasonica ;P przeważnie miałem jakiegos pionerra Pozdrawiam



tak sobie czytam wątki i natknąłem się na ten właśnie. Patrzę i widzę radio z USB za 300zł nowe i do tego dwie pary RCA??

Tylko że to radio nie ma wyjść na wzmacniacz, przynajmniej wynika tak z opisu aukcji...

Cytat:
Wyjście RCA ..... Nie

  
 
Jezeli zalezy Ci na dwoch wyjsciach na wzmaka to znaczy ze planujesz rozbudowe audio a wiec myslisz o dobrym dzwieku! A dobry dzwiek to na pewno nie na radiu tej klasy! Zainwestuje lepiej wiecej kasy w dobrego Alpine! Zobaczysz ze na takim radyjku nie uzyskasz fajnego dzwieku!
  
 
a ja bym polecał coś z Pioneer'a
  
 
No a na co te RCA jak nie z przedwzmacniacza na wzmacniacz
  
 
a ja pioneera odradzam, bynajmniej jako sprzet odtwarzajacy CD
  
 
Ja również szukam radyjka i spodobało mi się to:
Pioneer DEH-4000UB
  
 
Rurzowy_Rzufff a powiedz z jakie powodu odradzasz Pionki ? z czystej ciekawości pytam a innym może się to przydać w przyszłości
  
 
Mam 40 UB i dla mnie gra świetnie, nie używam cd ani mp3 tylko USB
jak coś potrzebujesz o tym radiu to wal.
Ma b.dużo funkcji które się sprawdzają. Min, filtry które nie puszczają niskich tonów na głośniki a jedynie na tubę.
  
 
Miło usłyszeć pozytywną opinię o wymarzonym sprzęcie
A co masz do niego podłączone ( Głośniki, Wzmacniacz, Tuba ) ?
Bo u siebie też planuje jakąś instalacje...
  
 
Ja polecilbym Ci Clariona - sprzet produkowany przez firme ktora zajmuje sie tylko car audio. Tak jak mi kolega powiedzial (pracowal w branzy) kazdy clarion dobrze bedzie gral.
Ja kupilem w ubieglym tygodniu Clariona 188 za 299zl, a za troche ponad 300zl masz juz 288 z USB.
Sprzet gra super. Jesli chodzi o wyglad wiadomo sa rozne gusta ale wlasnie swoja prostota mnie przekonal. Nie podobaja mi sie Kenwoody, Sony czy JVC kiczem zalatuja i w ogole odpustowe jakies takie.
  
 
Ja jestem posiadaczem pionka i jestem bardzo z niego zadowolony
  
 
Cytat:
2008-10-07 22:28:43, BogdanROX pisze:
Miło usłyszeć pozytywną opinię o wymarzonym sprzęcie A co masz do niego podłączone ( Głośniki, Wzmacniacz, Tuba ) ? Bo u siebie też planuje jakąś instalacje...

Założyłem 4 nowe głośniki blaupunkta 13" (w cabrio nie ma innych, są 4 takie jak w przednich drzwiach)
a w bagażnik aktywna tuba tonsil mała dla siebie a nie dla otoczenia. i To mi wystarczy.
Głośniki mają włączony filtr 100hz(jest regulacja od 50-125 hz) tak aby niskie tony nie szły na te głośniki tylko na tubę.
Filtr owy jest w radiu zamontowany i regulacje wszystkim są w radiu.
Tony na tubę jak i na głośniki oddzielnie.
Bajerów które można z nim robić, nie da się opisać.
  
 
posiadam pionka 6800 i gra rewelka lepieiej od clarionów i jakis dupnych panasów albo sony, jak hcesz dobry to jeszcze alipna sprzęt godny uwagi
  
 
Zgodzę się częściowo z przedmówcami...
Polecę Ci LG 5800

Jeżeli piszesz że w "przyszłości" planujesz rozbudowę to tak naprawdę będzie to o tyle dobry wybór że:
- jeśli będziesz robił to "po męsku" czyli wzmacniacz wielokanałowy na wszystkie głośniki, wytłumianie wnętrza itd. itd. to wtedy mam nadzieję (i szczerze życzę) że będziesz miał kaskę na radio właściwe do takiej zabawy (niestety nie za 350 PLN) pozatym hmmm mp3 nie idzie w parze z zapędami audiofilskimi
- Jeśli nie będziesz tego robił jak opisałem powyżej to i tak spieranie się o radia jest.... jak kłótnia o wyższości świąt BN i WN

na chwilę obecną niekwestionowanym liderem w temacie będą jednak alpiny, chociaż miałem okazję posłuchać jak grają i w porównaniu np do modelu z 2007 jest GORZEJ! Oczywiście piszę tu o liderze w klasie ... user-end, pamiętam o istnieniu marek typu Nakamichi

Nowe pionki też niema rewelacji... też jest gorzej niż modele z zeszłego roku (np wspominany deh 40)

Sony wogóle nie będę omawiał.

a wracając do początku, spodziewam się lawiny głosów że co, że jak, gdzie jaki LG lepszy od pionka... a ja powiem że słyszałem i mnie powaliło i różnica w czystości była OGROMNA.

Pozdrawiam. A.
  
 
Hmm ten LG fajniutki...
Dzięki za info tyle, że teraz ciężko się zdecydować
Na razie mam kasę tylko na radio które na razie i tak będzie z seryjnymi głośnikami grać
Za poważniejsze przeróbki to się wezmę gdzieś za rok pewnie...
  
 
To myślę że tymbardziej jeśli plany są tak odległe... W moim odczuciu to radyjko gra naprawde ładnie, ma USB i zielone podświetlenie
a na alledrogo kupisz je pewnie za naprawde dobrą cenę
  
 
Dołóż sobie troche i kup sobie to:
http://www.electro.pl/produkt-SONY_Radio_z_CD_CDX_GT620U_2B_udzial_w_losowaniu_samochodu_Toyota_AYGO-57917,208.html
ja mam takie i nie nazekam. Jak dla mnie za ta cene gra super i usb tez ma
  
 
Witam. Nie chcę zaczynać nowego tematu więc zapytam tutaj. czy ktoś mógłby powiedzieć jaki wzmacniacz podłączyć do Hertz DSK 165
  
 
Cytat:
Rurzowy_Rzufff a powiedz z jakie powodu odradzasz Pionki ? z czystej ciekawości pytam a innym może się to przydać w przyszłości



slaby anti-shock, czasem gubią ustawienia + czasem cos im dolega -same sie wylaczaja/wlaczaja..ale tu mowa o wersjach starszych