Jaki sub w sedanie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć, mam z przodu 16+tweetery na radiu, z tyłu jakies głosniki wstawie pozniej, a teraz czas na subwoofer.poniewaz mam sedana , myslałem o subie pod siedzenie,czy to lepiej niz skrzynia w bagazniku ?w polce beda głosniki?
  
 
kup sobie suba do bagażnika i wzmacniacz, nie kombinuj jakichś padaczek pod siedzenie bo tylko zabulisz chajs! a nic z tego nie bedziesz miał, efekt denny!!!
  
 
lepiej jakiegos suba walnac do bagaznika bo nie ma jak tego zastapic + jakies helixy czy cos z przodu jako uzupelnienie jesli bedzie CI malo, a widze ze masz jakies 16 to powinno byc ok, takie jest moje zdanie bynajmniej
  
 
a przebije sie ten sub w sedanie? w polce beda głosniki, wiec zrobic w polce dodatkowa dziure?
  
 
ja na Twoim miejscu walnalbym glosniki w te boki obok polki a polke wywalil ale powinno byc slychac bez problemu, jak przez zamkniete auto niesie ładnie to wewnatrz tym bardziej, pod warunkiem ze sprzet porządny
  
 
załóż coś o mocy powyżej 400w rms to zobaczysz co siębędzie działo
  
 
ile trzeba zapłacić za taki zestaw?
,bez przesady ale przyzwoicie,
  
 
co polecacie?
  
 
Możesz edytować posta, do którego chciałeś coś dodać, zamiast pisać kolejnego

Napisz jaka kwota wchodzi w grę, to chłopaki coś napiszą lepiej, bo można wydać 200zł a można wydać 2000zł. Dla każdego "przyzwoicie" to inne pojęcie, jeden się czepia tego, tamten tego nie usłyszyi się będzie dziwić. Z kolei dla jednego 200zł to wydatek maksymalny na takie udogodnienia, inny może przeznaczyć 1000zł.

Wsadź skrzynie w każdym razie, najlepiej dobry wzmacniacz żeby na mostku ciągnął skrzynię a na 2 kanałach puść przód, bo skoro masz z przodu jakiś zestaw 16cm, to na radiu niewiele z niego wyciśniesz. Wygłuszenie drzwi że jest konieczne chyba wiesz. Przy subie można wsadzić trochę mat do bagażnika, zadbać o tablice rejestracyjną etc.

I olej wsadzanie kasy w coś do tylej półki, chyba że masz czapkę szofera. lepiej podnieść standard przodu i suba.

  
 
Cytat:
2008-09-17 15:13:02, banana pisze:
co polecacie?


wczoraj koledze montowalem suba JBL 550w w rms, ma HB kilku kolegow nie wysiedzialo nawet 1-go utworu!!

Ja zakupilem Infinity z racji ze mam wszystko z tej firmy, 600w rms i do tego monoblock 600w rms

Nie kombinuj z czyms pod siedzenia- tak jak pisali koledzy wczesniej-strata pieniazkow.

Wystarczy Ci nawet 150-200w skrzynia-wczesniej mialem magnata 150w i tez bylo odczuc bass-ale wiadomo chce sie wiecej. wspomniany kolega wlasnie ma takowa do sprzedania z jakims tam wzmakiem
  
 
ok, dzięki,w zasadzie to chciałby wsadzić ze 3 stówy w to,ale im dłużej czytam i szukam to wydaje mi sie to niemożliwe
  
 
Cytat:
2008-09-17 16:03:20, banana pisze:
ok, dzięki,w zasadzie to chciałby wsadzić ze 3 stówy w to,ale im dłużej czytam i szukam to wydaje mi sie to niemożliwe


Zacznijmy od początku. Wykładałeś drzwi matami?
  
 
tak, drzwi zrobione, z przodu hertz dsk 165 na radiu
  
 
JBL GTO 1202d 1200W max, bodaj 400W rms, w skrzyni bass reflex obliczanej pod ten głośnik + wzmacniacz budżetowy Pyle Qa4400 4x70W w mostku i na prawde to porządnie gra w sedanie
  
 
ja widzę że ten głośnik ma 300 w rms
Ja polecam taki o to zestaw (troszkę kosztowny ale warto) http://allegro.pl/item439661266_ground_zero_400w_rms_kurier_gratis_dabrowa_g.html
http://allegro.pl/item442035064_ground_zero_gzta_2500tx_24_mies_gwarancji.html


[ wiadomość edytowana przez: Szczurek1986 dnia 2008-09-27 21:32:02 ]