Glosniki w przednich drzwiach Cariny E

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam grupowiczow,

po wymianie paska rozrzadu i ustawieniu zbieznosci, przyszedl czas aby zajac sie wyposazeniem mojej Carinki E w sprzet grajacy. Chcialym zapytac sie szanownych grupowiczow jakiej srednicy i wysokości glosniki pasuja do przednich drzwi ???

Moze macie jakies interesujace spostrzezenia
/uwagi nabyte podczas montazu audio, rowniez chetnie z nich skorzystam.

Z gorki dziekuje & pozdrawiam
Yaaco
  
 
Ostatnio miałem podobny problem i szukałem do tylnych drzwi. Najlepiej wyjąć stare (zwróć SZCZEGÓLNĄ uwagę na wysokość) i udać się z nimi na wolumen.
Z marki proponuję McAudio
  
 
Problem możesz mieć z montarzem, nie wiem jak u was ale w Corollce problem leży w tym mocowaniu, trzeba troszke potraktować je pilnikiem i sie zmieszcza.
  
 
Ja w swojej Carinie wlozylem 16,5 cm - wysokosci nie pamietam ale raczej standard. Musialem tylko troche przyszlifowac z jednej strony zeby dobrze przylegaly. I tylko nawiercilem w plastiku nowe dziury na srubki bo tamte otwory nie pasowaly. Prosta sprawa. Moge zrobic zdjecie i wyslac na priv jak bys chcial.
  
 
17 też wejda głebokosć otworu jest dość duza a montaz prosty
gwizdki wyprowdz w obudowe lusterek
  
 
zyzy czy 16,5 nie jest sławetną 17?? bo chyba coś się pogóbiłem albo mnie kac męczy
  
 
Cytat:
2003-08-02 19:53:52, janooop pisze:
zyzy czy 16,5 nie jest sławetną 17?? bo chyba coś się pogóbiłem albo mnie kac męczy


kiedys były 17 jakieś 4 latka temu ale znili wszyscy stndard na 16,5cm powidzmy że to wsjo ryba i to to samo
  
 
Nie wiem jak dalece sytuacja różni się od mojej Avensis...ale mówiąc szczerze niestety w moim przypadku jest to trochę problematyczne...Inni zapewniali że nie będzie to takie trudne...niestety jest....Ja muszę z tego co się zorientowałem zdemontować całą pokrywę drzwi aby móc się sensownie dostać do głośników...nie "stwierdzam" żadnych śrub od kratki głośnikowej od wew. Mało tego...z tego co udało mi się zerknąć to moje głośniki są bodajże przynitowane do blachy! Czy spotkał się ktoś z czymś takim?
  
 
To jest sandard. Ja tak samo zdejmowałem drzwi cały boczek a potm wiertarka i rozdziewiczanie głośników tylko ostrożnie bo łatwo przebić się