Zapytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy w moim regionie są organizowane jakieś spotkania klubowiczow?
  
 
spotkalismy sie ze dwa razy,ale to w lublinie...A teraz Jasio pozbyl sie Lady,qpil scierke , Pafel pozbyl sie Lady...Reszta sie nie odzywa na forum...A poniewaz teraz wakacje to i ja siedze w zamosciu a nie w lublinie i nie ma kiedy sie spotkac...
Chyba ze kiedys w polowie drogi miedzy zamosciem a krasnymstawem to pewnie gdzies kolo izbicy wyjdzie,no nie
  
 
Może być i w Zamościu jak będę jechał do rodziów do Hostynnego.
  
 
Zawsze mozesz jeszcze wpasc do szczecina
pozdrawiam OSS
  
 
Dzięki za zaproszenie OSS ale w najbliszszym czasie chyba nie uda mi się wyjazd w taką trasę.
  
 
Witajcie klubowicze z Lubelszczyzny,mam pomysł na termin spotkania chętnych z naszego regionu.Wydaje mi się,że dobrą okazją będą CHMIELAKI-12,13,14WRZESIEŃ.Napiszcie co otym myślicie. null
  
 
Wydaje mi się,że grupa z naszego regionu nie jest zbytnio aktywna.Może pora to zmienić?
  
 
nie przejmój się tym za mocno w moich okolicach czyli Łodzi mimo kilku klubowiczów udało mnie się nakłonić jak narazie jednego na spodkanie a reszta ... cóż jakaś niemrawa i wychodzi na to że zawsze sam zbieram się w umówionym miejscu i stoje jak kołek czekający na bóg wie co
  
 
Aż tak bardzo to się nie przejmuję ale wydaje mi się,że CHMIELAKI(dożynki chmielowe,święto piwa)to naprawdę dobra okazja do spotkania,są browary,koncerty i ściąga wtedy do naszego miasteczka wiara z całego kraju.