świerszczyk...w 18NV, i poszukuję

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Oplowiczów! Ja nim jestem od dwóch tygodni,i jest O.K.
Kadett E18NV '88 5d tylko ten świerszczyk,a nawet dwa: pomiędzy kierownicą a środkowym nawiewem oraz w okolicach tylnej półki i boczków.Dlatego też moje pytanie:czy zna ktoś złoty środek na zlikwidowanie pisków i tarcia plastików?
Jednocześnie poszukuję:panoramiczne szkło lewego lusterka,podłokietnik w kolorze brąz drzwi prawy tył,sposobu dokładnego zamontowania poszycia drzwi(odklejone i zagubione uchwyty do kołków(tez hałasują)).
Pozdrawiam i czekam na info
 
 
14-letnie autko hmmm...
pewnej recepty nie ma ale możesz zrobic tak jak ktoś to opisał kilka-dziesiąt postów temu ( jakieś 2-3 miesiące temu ) rozebrać boczki i kokpit i obsmarować silikonem wszędzie tam gdzie są piski
pzdr.
LOS OMEGAS BESTIALES
  
 
mialem kadetta cztery lata.... i nie udalo mi sie usunac wszystkich... najgorszy byl z lewej strony przy slupku drzwi przednich..... tragedia..... ile oleju tam poszlo a ile silikonu a ile WD 40... i ........"cipa blada"

w okolicach tylnej polki: na sworznie mocowania polki (zawiaski) naciagnij kawalki gumy
sprawdz naciag zamka i smarowanie klapy tylnej (zawasy i zamek)
boczki..... tam gdzie plastik dochodzi do drutow trzymajacych pasy (w chatchbacku), zawiasy siedzenia jesli masz skladane, podporka siedzenia tylnego.


nie pamietam wiecej... moze cos jeszcze sobie przypomne...

powodzenia w walce... ale jestes skazany na przegrana...

harry

[ wiadomość edytowana przez: harry dnia 2002-09-12 12:30:18 ]
  
 
Wlasnie tez mnie dreczyl ten problem, auto fajne ,ale na wertepach nie daj mi ryczec. Wiec tak, da sie cos z tym zrobic . Ja to zrobilem tak . Kokpit- u mnie zuwazylem najbardziej halasowala srodkowa i prawa czesc. Rozebrac i pomiedzy ptaskik i wkrety dac kawalek dentki od roweru z dziurka , w ktora wchodzi wkret , w kilka miejsc dajesz taz takie kawalki dentki- najbardziej narazone na tarcia - zobaczysz jak rozkrecisz miejsca poobcierane. Wlasnie skonczylem taka operacje kolo 2-3h roboty , test na plytach i jestem mile zaskoczony. To nie mercedes ,ale teraz moge spokojnie zlokalizowac inne zrodlo halasu jakim jest plaskitowa klapa w Bagazniku- wezme sie za nia jutro. Nie kombinuj z wd40 ,ani olejami silikonowymi i innymi tego typu pierdolami, to nic nie daje.Pozdrawiam i nie zrażaj sie do roboty!!