Spotkanie w Krakowie -3 sierpnia godz 10.00 na pasie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam- ponieważ wszystkim juz chyba znudziło sie lenistwo wakacyjne wie doszlismy do wniosku z Perzanem, Piotrem, Tomkiem ,ze mozna by sie spotkac w tą niedzielę przed południem na pasie w czyżynach . W tym czasie bedzie się tam odbywał kręciołek Klubu Rally kraków więc będzie na co popatrzeć.
Zapraszamy))
Paweł
  
 
Tak jak rozmawialiśmy... jak tylko zwlokę zwłoki a silnik będzie poskładany to przyjadę
Pozdro.
  
 
Paweł ja wybieram sie w sobote na wioske.Bede wracał w niedziele ale chyba popołudniu.tak czy inaczej na pas podskocze ale o ktorej to trudno powiedziec.Moze jakos sie spotkamy
  
 
Super - Przemor woesz jak bardzo chviałby ogladnąc Twoja siodemke z nowym silniczkiem - czekamy . Ale ja tam będe max do 13.00 Jakby co dzwoń o którj mozesz byc to podjadęOK????

Perzan- zapomniałem o tym silniku....Ale moze zdązysz
Pozdr
Paweł
  
 
Sory ze off topic
Perzan,cos Ci się z Toyotą stało?Powazna usterka?
  
 
Cytat:
2003-07-30 21:44:35, pawel_krakow pisze:
Witam- ponieważ wszystkim juz chyba znudziło sie lenistwo wakacyjne wie doszlismy do wniosku z Perzanem, Piotrem, Tomkiem ,ze mozna by sie spotkac w tą niedzielę przed południem na pasie w czyżynach . W tym czasie bedzie się tam odbywał kręciołek Klubu Rally kraków więc będzie na co popatrzeć.
Zapraszamy))
Paweł


Paweł, ale 2 sierpnia to jest sobota, a nie niedziela, teraz kręciołki KR Rallykrakow odbywaja się tylko w soboty.
  
 
Cytat:
2003-07-30 23:11:25, Grzesiek_Bialystok pisze:
Sory ze off topic
Perzan,cos Ci się z Toyotą stało?Powazna usterka?



Raczej kosmetyka tylko pracochłonna. Uszczelniacze zaworów. Nawet dużo nie łyka, ale puści dymka z rana
Jak chcesz szczegóły to na priv.
Pozdro.
  
 
Jasna cholera - no to pomyliłem sie . Rzeczywiscie Niedziela to # sierpnia!!!!!
panowie spotykamy sie wniedzielę))
Ale zdrugiej strony w sobotę chyba bede miał prace wieć nie bede na kreciołkuKRR - szkoda((
Paweł
  
 
Panowie sorki - NIEDZIELA TO 3 SIERPNIA a nie 2 jak napisałem tytule . Na dodatek nie da się tego zmienić.
Przepraszam za bląd
paweł

da się już to robię.
Góral
  
 
Wiatam,
jak dobrze wszystko pójdzie to moze zaglądne swoją Ładzianką na lotnisko, ale nie obiecuje.
  
 
Moja Lada w proszu, wiec niew wiem czy sie mi uda
Zrobie wszystko zeby sie udalo!
  
 
wszystko wyjdzie w praniu ale sa szanse ze sie dokulam moja lajdaczką.o ile sie nie zgubie! ostatnio jak jechalem do znajomego to przez przypadek wyladowalem na drugim koncu krakowa i ponad godzine szukalem drogi ale moze nie bedzie tak zle...
  
 
Paweł jak bede juz wiedział o ktorej to sztyrkne do ciebie to wkoncu sie spotkamy.A moze wyjade koło 12*00 niewiem zobaczymy
  
 
Jest szansa że i ja się pojawię - oczywiście jako widz . Mam tylko pytanie : na której części pasa mamy się spotkać, czy tej od akademików czy tej od Huty, a jeśli od strony akademików to jak się tam teraz wjeżdza?
Andrzej
  
 
apnowie ! spotkanie odbywa się na tej częs i pasa przy akademikach. A wjeżdzą się tak . jadąc koło Geanta od strony KAtowic dojeżdżacie na duze skrzyzowanie skręcacie w prawo na dół , miajcie jedne światła i za tymi światłami po ok 300meetrach wjeżdżacie na drogę z płyt betonowych . Jedziecie tą dróżką do końca (jakieś 400m i gdy się skończy skręcacie w prawo na kawałek polnej drogi. I juz jesteśvie na pasie. Ale w niedzielę , jak mi napisał Gadzio z Rallykraków nie będzie niestety kręciołka , bo jest w sobotę . ALe to nic wpadnijcie - pogadamy.
Adam 2106 - jakbyc miał problemy z dojazdem - daj znać na komórkę ( 0 605 95 28 73 ) ALe od strony śląska droga jest prosta jak drut - cały czas jedziesz na Nową Hutę (albo sandomierz ) i za Geantem jedziesz tak jak opisałem powyźej- zapraszamy
Paweł
  
 
Paweł, będziesz swoją czerwoną strzałą?
Andrzej
  
 
Hm - Jesłi jutro uda mi się ja zarejestrować i ubezpieczyć to na pewno ( choc przegladu juz chyba nie zdążę zrobic a termin minął 18 lipca). Ale od e mnie to tylko kawałek więc nawet bez tego pdjadę .Jesłi nie załatwię rejestracji i ubezpieczenia - przyjade niestety skodą . ALe jak chcesz ja zobaczyc i dodać sawoje trzy grosze to do mnie z pasa jest dosłownie pół kilometra więc mozemy pdjechać))
PAwel
  
 
Paweł, o ile się orientuję, to najpierw musisz zrobić przegląd, a dopiero potem przerejestrować auto... Pani w okienku nie wyda ci nowego dowodu bez ważnych badań...
  
 
No coś ty- przecież to bezsens. jak mogę jechac na przegląd bez OC??? A przecież nie zapłace OC bo auto nie jest nam nie zarejestrowane....Ale też o tym mysłałem...Zobaczymy co tam znowu wymysłą.
Wiem moge jechać na " przegląd" bez samochodu...Ale powiedzmy,ze lubiew szystko załtwiać " normalnie" czyli uczciwie.
Jestes pewien Góral????
To mnie dobiłeś...
I ci teraz????
  
 
Cytat:
2003-07-31 22:12:22, pawel_krakow pisze:
No coś ty- przecież to bezsens. jak mogę jechac na przegląd bez OC??? A przecież nie zapłace OC bo auto nie jest na mnie zarejestrowane....Ale też o tym mysłałem...Zobaczymy co tam znowu wymysłą.
Wiem moge jechać na " przegląd" bez samochodu...Ale powiedzmy,ze lubie wszystko załtwiać " normalnie" czyli uczciwie.
Jestes pewien Góral????
To mnie dobiłeś...
I co teraz????